Editörler : E.Kayı Han
«363738394041424344454647»

Falcon x3
Memur
15 Ağustos 2018 22:13

vallahi keske en one alsalar yada hizlica inceleseler herkeside millet onune baksa..
Koyunyemez, 6 yıl önce
basvuyorum forumda iadelerde bitane asker var ama kuvvet belli degil

Alpinestars
Şube Müdürü
17 Ağustos 2018 10:14

Ceza alıp almayacağınız ankesör davasında sizin yapacağınız savunma ile alakalı efendim. Tüm davalar tek düze değildir kişiye özeldir. Birisi var 3 aranmadan dolayı ceza alır birisi var 33 aramadan dolayı ceza almaz.

ahmetgulten, 6 yıl önce

Arkadaşlar ardışık araması olmayan, tanık beyanı vs olmayan ceza alır mı. Sadece ankesör var. hava kuvvetleri personeli 701 ihraç

Alpinestars
Şube Müdürü
17 Ağustos 2018 10:16

695-701 numaralı KHK ile ihraç olup da komisyona başvuru yapan arkadaşlar maalesef ki bizlere sıra ancak 1,5 yıla gelir. 2019 yılının sonuna kadar herhangi bir karar beklemeyin her gün açıp bakmayın önünüze bakın şimdilik ve sabredin. Masum olan herkes geri dönecektir.

melikeatesci
Aday Memur
17 Ağustos 2018 10:54

Merhaba eşim iki hafta önce gözaltına alınıp nöbetçi mahkeme tarafından tutukluluğuna karar verildi başka hiç bir şey aramayı somut delil olarak kabul etti adaletsizlik almış başını gidiyor eşim açığa mı alındı yoksa gg ne demek bilmiyorum ondan mı oldu

Alpinestars
Şube Müdürü
17 Ağustos 2018 11:45

Geçmiş olsun. Eşiniz ilk aşamadı GGU olacaktır. Yada olmuştur. Maaşınız aynen devam eder kesinti olmaz tüm özlük haklarınızı kullanırsınız. Eğer tanık ifades, dijitallerden suç şüphesine yol açacak herhangi birşey çıkmazsa beraat eder.

melikeatesci, 6 yıl önce

Merhaba eşim iki hafta önce gözaltına alınıp nöbetçi mahkeme tarafından tutukluluğuna karar verildi başka hiç bir şey aramayı somut delil olarak kabul etti adaletsizlik almış başını gidiyor eşim açığa mı alındı yoksa gg ne demek bilmiyorum ondan mı oldu

melikeatesci
Aday Memur
17 Ağustos 2018 12:22

Maaş eksik yatmış o zaman açıkta oluyor sanırım mahkemede bi tel görüşmesi soruldu bi tanık olsa söylenmez miydi ki dijital olarak aldıkları da benim kişisel pc ve Hard diski içlerinde eşime dair bir şey yoktu onlardan da birey çıkmaz

Alpinestars
Şube Müdürü
17 Ağustos 2018 17:00

Ohal komisyonunun bugünkü yaptığı açıklamaya göre 8 ayda 30 bin dosyayı karara bağlamış. Bu demek oluyor ki bu hızda giderse en son kişiye kararı 2020 Ağustosta verecek.

Koyunyemez
Memur
17 Ağustos 2018 20:05

işin kötüsü idari mahkeme 100000 kişiye 10-12 senede bakacağı inşallah o durumlara düşmeyiz.
Alpinestars, 6 yıl önce
Ohal komisyonunun bugünkü yaptığı açıklamaya göre 8 ayda 30 bin dosyayı karara bağlamış. Bu demek oluyor ki bu hızda giderse en son kişiye kararı 2020 Ağustosta verecek.

hesapgünüvar
Kapalı
19 Ağustos 2018 22:32

merhaba arkadaşlar 5 haziran 2017 den beri ggu yum ne arayan var ne soran. iyice psikolojim bozuldu. hakkımda adlı hiç bir şey yok. herhangi bir kriterim ve bagımda yok. neyi bekliyorlar hala anlamadım. ihalede kalktı neyi bekliyorlar hala.

hesapgünüvar
Kapalı
19 Ağustos 2018 22:33

ohal de kalktı demek istedim. rabbim yardimcimiz olsun. herkesin adaleti şaşar ama Allah'ın adalet'i şaşmaz.
hesapgünüvar, 6 yıl önce
merhaba arkadaşlar 5 haziran 2017 den beri ggu yum ne arayan var ne soran. iyice psikolojim bozuldu. hakkımda adlı hiç bir şey yok. herhangi bir kriterim ve bagımda yok. neyi bekliyorlar hala anlamadım. ihalede kalktı neyi bekliyorlar hala.
19 Ağustos 2018 22:37

Ben de 21 Nisan 2017 den beri GGU yum, en son geçen hafta GGU durumumu 31 Ekim 2018'e kadar uzatmışlar. Sizde durum nedir acaba?
hesapgünüvar, 6 yıl önce

hesapgünüvar
Kapalı
19 Ağustos 2018 22:54

beni arayan soran olmadı uzatılıp uzatılmasını hakkında da bı bilgim yok sizi yoklamada ggu mu giriyorlar
ben_aslında_yohum, 6 yıl önce
Ben de 21 Nisan 2017 den beri GGU yum, en son geçen hafta GGU durumumu 31 Ekim 2018'e kadar uzatmışlar. Sizde durum nedir acaba?

hesapgünüvar
Kapalı
19 Ağustos 2018 22:56

bazılarında idari izinli bazılarında ggu giriyor diye duydum. kimin ne yaptığı belli değil nasıl bir belaya bulastik. Allah belasını versin bizi bu duruma düşüren lerin.
19 Ağustos 2018 23:03

OHAL bittiği ilk günlerde idari izinli girmişler; ve Hava Kuvvetlerine bu personelleri yoklamada ne girelim diye sormuşlar onlardan gelen yazıya göre de bizi GGU girmeye başlamışlar.
hesapgünüvar, 6 yıl önce
beni arayan soran olmadı uzatılıp uzatılmasını hakkında da bı bilgim yok sizi yoklamada ggu mu giriyorlar

hesapgünüvar
Kapalı
19 Ağustos 2018 23:15

ggu nuzun uzatıldığını nereden öğrendin iz . geçen hafta imzaya gittiğimde amire sordum herhangi bişi yok dedi. size tebliğ felan imzalattılar mi?
19 Ağustos 2018 23:22

Yazı geçen hafta cuma günü gelmiş; bana da tebliğ etmediler. Sadece idari kısımcıdan böyle bir yazının geldiğini ve bundan sonra 31 Ekim e kadar GGU olarak yoklamada girileceğini söyledi.
hesapgünüvar, 6 yıl önce
ggu nuzun uzatıldığını nereden öğrendin iz . geçen hafta imzaya gittiğimde amire sordum herhangi bişi yok dedi. size tebliğ felan imzalattılar mi?

hesapgünüvar
Kapalı
19 Ağustos 2018 23:48

bayram sonu idari işlere tekrar bir sorayım bende. onların umurunda degiliz. bi gelişme olduğunda hiç bir bilgi vermiyorlar.
ben_aslında_yohum, 6 yıl önce
Yazı geçen hafta cuma günü gelmiş; bana da tebliğ etmediler. Sadece idari kısımcıdan böyle bir yazının geldiğini ve bundan sonra 31 Ekim e kadar GGU olarak yoklamada girileceğini söyledi.

Erdogan0642
Aday Memur
22 Ağustos 2018 00:48

ardışık olmadığını ve kaç kere arandığınızı nereden öğrendiniz?

ifadeye mi çağırdılar veya gözaltı mı geçirdiniz?

ahmetgulten, 6 yıl önce

Arkadaşlar ardışık araması olmayan, tanık beyanı vs olmayan ceza alır mı. Sadece ankesör var. hava kuvvetleri personeli 701 ihraç

kartal5865
Aday Memur
22 Ağustos 2018 12:58

İyi bayramlar arkadaslar ohal komisyondan dönen asker hic gormedim ben varmi bildiginiz tanidiginiz birileri komisyon karariyla gorevine iade edilen

Koyunyemez
Memur
22 Ağustos 2018 14:52

bende hiç kabul de red de hiç duymadım...
kartal5865, 6 yıl önce

İyi bayramlar arkadaslar ohal komisyondan dönen asker hic gormedim ben varmi bildiginiz tanidiginiz birileri komisyon karariyla gorevine iade edilen

Toplam 1204 mesaj
«363738394041424344454647»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi