Editörler : E.Kayı Han

HayatSuGibi
Daire Başkanı
21 Ocak 2022 09:40

Ne diyorsun arkadaşım sen , kim sallıyor , işin içinde ve bizzat başında olduğum için söylüyorum. Katiplerde sözleşmeli ile kadrolu arasında çok fazla bir fark yok. Git mühendis ol o zaman , yok teknisyenmişte , kadrolu mühendis şu kadar maaş alıyormuşta. Benim yazdığım yazıya dikkat et katiplerden örnek verdim, uslubuna dikkat et, beynini kullanmayı sen dene, al eline tornavida penseyi işine bak...

memuradayıtekniker, 2 yıl önce

Heybeden sallamayın Allah aşkına. Bilip bilmeden konuşanlar beyinlerini kullanmıyorlar sanırım. Ben teknisyen unvanındayım ve sözleşmeliyim. Ve aynı zamanda mühendislikte bitirdim. Aynı şekilde mühendis olan ve kadrolu çalışma arkadaşım 9500 alırken ben 7100 tl alıyorum. Ne anlatıyorsunuz siz

memuradayıtekniker
Aday Memur
22 Ocak 2022 01:45

Daha yazdığın yazıyı bile algılamakta zorluk çekiyorsun daha ne diyeyim sana. Kendin yazmışsın sadece ikm ler arasında maaş farkı çok diğer ünvanlarda azdır diye demişsin. Tekrar tekrar oku. İyi gelir

HayatSuGibi, 2 yıl önce

Ne diyorsun arkadaşım sen , kim sallıyor , işin içinde ve bizzat başında olduğum için söylüyorum. Katiplerde sözleşmeli ile kadrolu arasında çok fazla bir fark yok. Git mühendis ol o zaman , yok teknisyenmişte , kadrolu mühendis şu kadar maaş alıyormuşta. Benim yazdığım yazıya dikkat et katiplerden örnek verdim, uslubuna dikkat et, beynini kullanmayı sen dene, al eline tornavida penseyi işine bak...

hayatixxx
Kapalı
22 Ocak 2022 08:36

katiplerde de baya fark var ama katiplerdeki fark kadroluların derece kademe ve adalet tazminatı almalarından kaynaklı, sözleşmeliler adalet tazminatı konusunda haklılar

HayatSuGibi, 2 yıl önce

Kmsnsn
Aday Memur
22 Ocak 2022 14:55

Harita teknikeri şözleşemli maaşı ne kadar ve yan ödemeler oluyor mu bilginiz varmış

panrister
Memur
23 Ocak 2022 15:04

Sakin ol şampiyon

Hacimirza
Müsteşar Yardımcısı
23 Ocak 2022 15:06

Başlığa destek istiyoruz Kamuya personel alımında mülakat kaldırılmalıdır. https://forum.memurlar.net/konu/24699
Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi