Editörler : F16 Gökçen
16 Ağustos 2007 15:51

Pfizer Hakkında Herşey

İlan kariyer.net te ve bugun verilmiş, ilgilenen arkadaşlara duyrulur..

We believe that our team is the most valued resource for our success. We invite you to a challenging career in Pfizer Finance Division as Management Trainee.

Candidates are expected to have the following qualifications and skills;

* Graduates of Business Administration, Economics, Industrial Engineering or other engineering graduates with an MBA degree.

* Excellent command of both written and spoken English

* Computer proficiency in MS Office Set

* Excellent communication skills

* Openness & willingness for self development

Management Trainee will start working as a member of our Finance Division to be trained and developed as a future Pfizer leader.

* * *

"Ö.S. Forumu İlkeleri!" Tıklayınız.

Mülakata Hazırlık Uygulamaları - Güncel Bilgiler - Online Etüd Salonu

Banka Mülakatlarına Hazırlık Arşivi: Döküman Havuzu

16 Ağustos 2007 16:06

teşekkürler intru..

benveben
Memur
16 Ağustos 2007 16:11

hayırlısı:)

burak_okan
Şef
16 Ağustos 2007 16:19

valla benim ilgilenemiceğim kesin:D

özelci
Aday Memur
24 Ağustos 2007 22:20

salı princess da mülakata çağrıldım. İngilizce sınavı nasıl daha önce giren varmı.. maaşı iyimidir sizce

darqer
Şef
24 Ağustos 2007 23:51

Bende başvurdum ama bir geri dönüş olmadı.Sen ne zaman başvurmuştun ve ne zaman arandın.İlan hala devam ediyor bildiğim kadarıyla.

özelci
Aday Memur
25 Ağustos 2007 11:11

ben 16 ağustos diye hatırlıyorum ama daha bu ilk posta olabilir. ilan hala varsa bence endişelenmene gerek yok. çünkü benim çok istediğim bir yer vardı ve ark. çağırdılar bi daha çağırdılar sonra beni ilk görüşmeye çağırdılar belli olmuyor yani

özelci
Aday Memur
25 Ağustos 2007 11:26

pardon 20ağustosmuş ama dün yani cuma mail attılar. darger sen nerden mezunsun ing. falan varmı?

ekonomist9
Şef
25 Ağustos 2007 12:40

bende başvurdum ama hala ilan yayında galiba herhangi bir dönüş olmadı.

darqer
Şef
25 Ağustos 2007 14:04

Evet var.İng. mba yapıyorum zaten.Heralde daha sonra arayacaklardır diye düşünüyorum.Sana başarılar sınavdan sonra bilgi verirsen sevinirim.

iNtru
Aday Memur
25 Ağustos 2007 20:25

İyi gunler, Açık olan Management Trainee for Finance pozisyonuna yapmış olduğunuz başvuruya istinaden sizinle irtibata geçmek istedik. Ön elemeden geçtiğiniz için öncelikle tebrik ederiz. Sizi 28 Ağustos 2007 Salı günü gerçekleştireceğimiz sınavımıza davet etmek istiyoruz. Sınav Tarihi: 28 Ağustos 2007 Salı Sınav Saati: 09:00 Sınav Yeri: Ortakoy PRINCESS Otel Sınavımız toplam 2,5 - 3 saat sürecektir. Başvuru formunun doldurulması için başlama saatinden 30 dk. önce Ortaköy Princess Otel'de olmanızı rica ederiz. Yanınızda sadece kimliğinizin olması yeterlidir. Sınavımız 2 bölümden oluşmaktadır; * Psikoteknik Test, bilgi ölçen bir sınav değil, bir nevi Pfizer'e uygunluk testidir. Toplam 70 dk. sürmektedir. * İngilizce Test 75 dk. sürmekte ve 4 bölümden oluşmaktadır; Listening, grammar, reading ve writing

bana da sınav daveti geldi, ama baska bi sirketle anlastıgım için giremeyecegimi belirttim, girecek olan arkadaşlara başarılar dilerim, şansınız açık olsun..

Marie81
Aday Memur
26 Ağustos 2007 16:01

Merhaba arkadaşlar. Bana da salı günkü sınava dair davet geldi. Söz konusu pozisyona dair daha önceden mülakata girmiş, Süreci bilen arkadaşlar tecübelerini aktarabilirler mi ? yoksa Pfizer hayatımızın fırsatını mı bize sunuyor ?

Değerli katkılarınız için teşekkür ediyorum!!!

özelci
Aday Memur
31 Ağustos 2007 15:18

ARKADAŞLAR SINAVDAN SONRA GERİ DÖNÜŞ OLDU MU ACABA?

Jigglypuff
Aday Memur
31 Ağustos 2007 16:38

ben mülakata davet edildim

mad_fly
Aday Memur
31 Ağustos 2007 17:46

Pfizer Turkiyede calisabileceginiz en iyi 2-3 sirketten biridir. Cagirilirsaniz kacirmayin derim. Bu firsat kacmaz. P&G, Unilever, Loreal ve Pfizer. Bunlar sirkettir, digerleri nedir o tartisilir iste. Uluslararasi sirketlerde kariyer yapmak apayri birseydir. Gidin ve o sinavi gecin.

özelci
Aday Memur
31 Ağustos 2007 17:50

NE ZAMAN ARADILAR YADA MAIL ATTILAR

darqer
Şef
31 Ağustos 2007 18:04

Aranan arkadaşları tebrik ederim.Niye aramadılar hala anlamış değilim.

Jigglypuff
Aday Memur
31 Ağustos 2007 19:03

sınav günü arandım ama aramalar devam eder araya tatil girdi çünkü sınava giren arkadaşlar hatırlar aramalar haftaya da devam edecek dendi

exxxen
Aday Memur
31 Ağustos 2007 19:15

jigglypuff ne zaman için mülakata çağırdılar seni? Öğrenebilir miyim sakıncası yoksa. Mülakat tarihlerini öğrenmek için soruyorum.

Jigglypuff
Aday Memur
31 Ağustos 2007 19:34

sakıncası yok tabi önümüzdeki çarşamba

exxxen
Aday Memur
31 Ağustos 2007 19:39

çok teşekkür ederim.

Toplam 212 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler