Editörler : Pangaea

29 Ekim 2018 15:12

Güvenlik Soruşturması Olumsuz Öğretmen Arkadaşlar

Cuma günü güvenlik soruşturmamın olumsuz geldiğini öğrendim.Adli sicilim tertemiz olmasına rağmen neden böyle birşey yapıldı anlamış değilim.Halen şaşkınlığını atamadım.Benimle aynı durumda olan arkadaşlar varsa sesimizi duyuralım gerekirse meclise kadar gidelim.Bunca yıllık emek sebep gösterilmeden elimden alındı.Dava açacağım.Lütfen birileri yol göstersin.

29 Ekim 2018 15:22

geçmi̇ş olsun.bi̇zede söylemedi̇ler.dava açtiğimizda gönderi̇ldi̇.hakkinizi kesi̇nli̇kle arayin.onca yillik eği̇ti̇m hayatinizi boşa atmayin.

cecenemrah
Aday Memur
29 Ekim 2018 15:27

yapmanız gereken işinin ehli bir avukat bulmak ve hakkınız olanı elde etmek. biraz uğraştıracak bir süreç ama mutlaka değecektir . geçmiş olsun

PelinSaygılı
Aday Memur
29 Ekim 2018 15:35

Ben ve eşimde aynı durumu yaşadık.60 gün süreniz var dava açmak için.cecenemrah beyin söylediği gibi idare hukukunda uzman bir avukat bulmanız gerekli.Geri kalanını avukat hallediyor.

Türkçe063
Kapalı
30 Ekim 2018 13:53

Öncelikle geçmiş olsun hocalarım. 2017 alımlarında mı gs takıldınız.
30 Ekim 2018 23:16

geçmiş olsun

rambay21
Aday Memur
31 Ekim 2018 00:09

10 yıldır sürmekte olan bir davam var örgüte üye olmak ve devleti dolandirmaktan yargilaniyorum atanmama engel olurmu acaba güvenlik soruşturması olumsuz çıkar diye uykum kaciyor

BilalYesil
Kapalı
31 Ekim 2018 01:19

geçmiş olsun

fiere
Aday Memur
31 Ekim 2018 13:27

memurlar. net bizi haber yapmali gündemde tutmali. adaletsizlik

egefe20
Genel Müdür
31 Ekim 2018 13:32

10 yıldır böyle bir suçtan nasıl yargılanıyorsunuz hocam. Hapse filan girdiniz mi ?

rambay21, 5 yıl önce

10 yıldır sürmekte olan bir davam var örgüte üye olmak ve devleti dolandirmaktan yargilaniyorum atanmama engel olurmu acaba güvenlik soruşturması olumsuz çıkar diye uykum kaciyor

Hayalperesthemşire
Müsteşar
31 Ekim 2018 13:41

Her türlü sıkıntı sorunu barındırıyorsnz, terör örgütüne üyesinizz daha nsl bir sonuç beklyrsnz anlayamadım, arkdsm 5 Yıl once yaralama olayına karışmış 1 yıl 1ay ceza almış, hapis falan yatmak yok sadece ceza söz konusu, buna rağmen olumsuz geldi sorustrması, sizin de bence pek bir bir beklentnz olmasın, heleki devleti dolandırma falan doğruysa bunlar

rambay21, 5 yıl önce

rambay21
Aday Memur
31 Ekim 2018 17:27

Hayalperesthemsire arkadaşım iğneyi popodan yapa yapa lafida ordan anlamisin.teror falan değil benim meselem.10 yıl önce sağlık karnem bir eczane tarafindan haberim olmadan usulsüz olarak kullanılmış ondan dolayı yargilaniyorum.2 defa emniyette ifade verdim başkada bir şey yok.

rambay21
Aday Memur
31 Ekim 2018 17:32

Hapis falan yatmadim birak onu 1 gün karakolda bile kalmadım adlı sicil kaydim temiz sadece sağlık karnesi davasi yüzünden 10 yıldır surmekte olan bir davam var

Galip Sevinç
Aday Memur
31 Ekim 2018 17:48

bi̇zi̇mde bu hafta olumsuz geldi̇.nasil oldu anlam veremi̇yoruz.ben görevi̇ başinda askeri̇m ama eşi̇mi̇n güvenli̇k soruşturmasi olumsuz.komi̇k gerçekten.

bugün kadi̇m hukukta umur beye vekalet verdi̇k.kesi̇nli̇kle herkese öneri̇ri̇m.bu konuda uzmanlar.allah herkesi̇n yar ve yardimcisi olsun.

Hayalperesthemşire
Müsteşar
31 Ekim 2018 18:53

Öncelikle Düzgün konusun, 10 yıldır bitmeyen davanz var nsl bitmiyorsa artk, onu gectim örgüte üye olmaktan diye yazmıssnz, kim okusa aynı şeyi algılar sıkıntını sorununu böyle konularda daha açıklayıcı şekilde yazıp fikir alırsın yarı yamalak eksik kelimelerle değil

rambay21, 5 yıl önce

Hayalperesthemsire arkadaşım iğneyi popodan yapa yapa lafida ordan anlamisin.teror falan değil benim meselem.10 yıl önce sağlık karnem bir eczane tarafindan haberim olmadan usulsüz olarak kullanılmış ondan dolayı yargilaniyorum.2 defa emniyette ifade verdim başkada bir şey yok.

Türkçe063
Kapalı
31 Ekim 2018 23:59

Geçmiş olsun. Hangi sebeple olumsuz geldi bilgilendirildiniz mi ?
Galip Sevinç, 5 yıl önce

bi̇zi̇mde bu hafta olumsuz geldi̇.nasil oldu anlam veremi̇yoruz.ben görevi̇ başinda askeri̇m ama eşi̇mi̇n güvenli̇k soruşturmasi olumsuz.komi̇k gerçekten.

bugün kadi̇m hukukta umur beye vekalet verdi̇k.kesi̇nli̇kle herkese öneri̇ri̇m.bu konuda uzmanlar.allah herkesi̇n yar ve yardimcisi olsun.

shefikk
Aday Memur
01 Kasım 2018 01:58

bakanlıktan mı olumsuz dönmüş? ben pek anlamadım da olayı

Galip Sevinç
Aday Memur
01 Kasım 2018 02:24

hayir söylemedi̇ler

Türkçe063, 5 yıl önce
Geçmiş olsun. Hangi sebeple olumsuz geldi bilgilendirildiniz mi ?

tsert
Aday Memur
01 Kasım 2018 13:05

Nereden öğreniyorsunuz arkadaşlar? Tebliğ mi ediyorlar yoksa kendi çabalarınızla mı öğreniyorsunuz? Bana hala bir sonuç gelmedi de; beklemeli miyim yoksa yapabileceğim bir şeyler var mı

MaDMaxiBo
Şube Müdürü
01 Kasım 2018 14:05

Uzaktan hısım akrabası ihraç edildiği için olumsuz olan var mı? Ya da sadece soruşturma geçirip görevine dönen akraba için olumsuz olma ihtimali var mı?

01 Kasım 2018 14:42

Bizde Umur Bey ile davamızı açtık.Özelden numaranızı verebilirmisiniz irtibat içinde olalım.

Galip Sevinç, 5 yıl önce

Toplam 187 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi