Editörler : cihan27E.Kayı Han
03 Ocak 2019 21:14

Vergi dilimine göre mi vergi dilimine girmeden mi zam oranı ?

Yapılacak zam oranı ağustos ayı vergi dilimine girmeden önceki net maaşa göre mi, aralık ayı vergi dilimi maaşına göremi zam yapılıyor tesekkürler.

Birpolisişte
Şube Müdürü
03 Ocak 2019 21:34

Meslekteki ilk yılındır düşüncesiyle cevap veriyorum başka türlüsü dalga konusu olur tabi ki vergi dilimine girmeden önceki maaşına zam gelir

Biskılet
Yasaklı
03 Ocak 2019 21:47

Sen ne küstah bir adamsın gardaş. İnsan gibi soru sormuş ilki sonu mu var adam öğrenmek istiyor adam givi cevap ver geç...

Birpolisişte, 5 yıl önce

Meslekteki ilk yılındır düşüncesiyle cevap veriyorum başka türlüsü dalga konusu olur tabi ki vergi dilimine girmeden önceki maaşına zam gelir

ozerrrr
Şube Müdürü
03 Ocak 2019 22:05

Dalga konusu olacak ne var belki de benim çok alt devremsindir. Şimdiye kadar araştırmadım. Yeni merak ettim soru sordum. Önce insanlara saygılı ol. Senin gibi ukala meslektaşlarımı görünce üzülüyorum.
Birpolisişte, 5 yıl önce

Ram42
Aday Memur
04 Ocak 2019 08:42

:)))))))))

04 Ocak 2019 11:22

yada cevap verme kaybol git haklısın

Biskılet, 5 yıl önce

Sen ne küstah bir adamsın gardaş. İnsan gibi soru sormuş ilki sonu mu var adam öğrenmek istiyor adam givi cevap ver geç...

akademikbaytar
Yasaklı
04 Ocak 2019 13:13

vurun vurun daha ölmedi. nicke bakınca bu yaptığının sebebi ortaya çıkıyor gibi

Khalasar
Şef
04 Ocak 2019 18:23

:) komik.

debug
Genel Müdür
07 Ocak 2019 12:33

bunlar vatandaşa da böyle davranıyor işte

ozerrrr, 5 yıl önce
Dalga konusu olacak ne var belki de benim çok alt devremsindir. Şimdiye kadar araştırmadım. Yeni merak ettim soru sordum. Önce insanlara saygılı ol. Senin gibi ukala meslektaşlarımı görünce üzülüyorum.

asbadayı
Yasaklı
14 Nisan 2019 23:58

Güncel

ozgurkrmn
Memur
15 Nisan 2019 05:10

heryere ne diye güncel yaziyorsun
asbadayı, 5 yıl önce
Güncel
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular