Editörler : oto-danisman-expert
09 Ağustos 2020 23:18

2020 SUTASAK topçu bilgi

merhaba arkadaşlar, ben topçu sınıfı subay olmak için önümüzdeki KPSS'ye hazırlanıyorum, TOPÇU olmuş olan şu an meslekte olan ya da hakkında bilgisi olan abilerim/kardeşlerim yardımcı olursa çok sevinirim.

KPSS'den kaç almamız gerekiyor

FYT nasıl olmalı

09 Ağustos 2020 23:23

Ben de merak ediyorum topçu sınıfı olanlar kaç kpss ile girdi

Birde hava savunma

Bırde havacılık bölümleri,eğer bilenler varsa paylaşsın lütfen

Kanatlandırır
Kapalı
10 Ağustos 2020 22:00

hayallere heveslere girmeyin bu sene öyle. kaç yıldır özel sektörde takılıp ne de olsa sivilde hayat var diyen bu sene pandemi nedeniyle işşiz kalan kardeşlerinizle büyük rakip olacaksınız:) çoğundan ya ben yıllardır hayalimdi falan da duyabilirsiniz :) inanma:) neyse diyeceğim piyade bile 70 in altına düşmez:) sağlık olsun dersiniz:)

10 Ağustos 2020 22:06

Hayale hevese giren yok başlığın altında boş yapma kardeş bilgi verceksen ver

utkuerinc
Aday Memur
10 Ağustos 2020 22:22

Cevap vermeyin şuna boş muhabbet yapıyo her başlıkta
KaradenizliUsak, 4 yıl önce

Hayale hevese giren yok başlığın altında boş yapma kardeş bilgi verceksen ver

sarifrkn
Aday Memur
10 Ağustos 2020 23:55

benim çekincem yok ingilizce öğretmeliği mezunuyum KPSS'yi de 80 hedefliyorum herhalde Topçu olurum.

Kanatlandırır, 4 yıl önce

hayallere heveslere girmeyin bu sene öyle. kaç yıldır özel sektörde takılıp ne de olsa sivilde hayat var diyen bu sene pandemi nedeniyle işşiz kalan kardeşlerinizle büyük rakip olacaksınız:) çoğundan ya ben yıllardır hayalimdi falan da duyabilirsiniz :) inanma:) neyse diyeceğim piyade bile 70 in altına düşmez:) sağlık olsun dersiniz:)

Tom bombadil
Kapalı
11 Ağustos 2020 21:04

başkan kusura bakma da ingilizce öğretmenisin çok rahat bir şekilde atanırsın üstelik yuksek lisans varsa yine rahat bir şekilde öğretim görevlisi olabilecekken niye subaylık..

sarifrkn, 4 yıl önce

benim çekincem yok ingilizce öğretmeliği mezunuyum KPSS'yi de 80 hedefliyorum herhalde Topçu olurum.

akyol.x
Aday Memur
11 Ağustos 2020 21:22

Bilmiş bilmiş konuşanlara itibar etmeyin kimse müneccim değil geleceği tahmin edemez. siteden girip Excel olarak indirerek ne kadar kontenjan açılmış yıllara göre bakabilirsiniz ve internetten araştırırsanız taban KPSS puanlarını görürsünüz. Ben bu sene Deniz kuvvetleri kazandım araştırıp bakmıştım 3 aşağı 5 yukarı o hesaplara göre geldi.

sarifrkn
Aday Memur
12 Ağustos 2020 00:36

Benimkisi cidden mesleğe olan aşk. 5 yıllık sevgilimle ayrılmak zorunda kaldım Subay olma hedefiyle. Yani olursam ayrılacağız.

Tom bombadil, 4 yıl önce

başkan kusura bakma da ingilizce öğretmenisin çok rahat bir şekilde atanırsın üstelik yuksek lisans varsa yine rahat bir şekilde öğretim görevlisi olabilecekken niye subaylık..

Shawnmendess
Kapalı
12 Ağustos 2020 00:43

Bence tam tersine disarda ingilizce ogretmeni olacagina hava veya denizde ogretmen subay olsa daha iyi imkani olur. Akademisyenlik imkani varsa o baska tabi

Tom bombadil, 4 yıl önce

sarifrkn
Aday Memur
12 Ağustos 2020 01:25

hedefim muharip subay olmak ya öğretmen subaylık değil.

Shawnmendess, 4 yıl önce

Bence tam tersine disarda ingilizce ogretmeni olacagina hava veya denizde ogretmen subay olsa daha iyi imkani olur. Akademisyenlik imkani varsa o baska tabi

köktürkk
Aday Memur
12 Ağustos 2020 12:32

Gardaşım bunlar işsiz kalıp askerlikte iyi para var deyip gidenlerden anlayamazlar senin sevgini zaten yarısı sutasak bitmeden ayrılır cebi dolunca. Üiversiteye geçişte 2 kere olumsuzluklarla karşılaşınca bende gidememiştim üni bitti 1 senedir hazırlanıyorum bölümümün aldığı en yüksek sınıfa. İnşallah kazanınca burada buluşalım :). Hayallerinin gerçekleşmesini canı gönülden isterim. Yolun açık olsun

utkuerinc, 4 yıl önce
Cevap vermeyin şuna boş muhabbet yapıyo her başlıkta

köktürkk
Aday Memur
12 Ağustos 2020 12:34

Gardaşım bunlar işsiz kalıp askerlikte iyi para var deyip gidenlerden anlayamazlar senin sevgini zaten yarısı sutasak bitmeden ayrılır cebi dolunca. Üiversiteye geçişte 2 kere olumsuzluklarla karşılaşınca bende gidememiştim üni bitti 1 senedir hazırlanıyorum bölümümün aldığı en yüksek sınıfa. İnşallah kazanınca burada buluşalım :). Hayallerinin gerçekleşmesini canı gönülden isterim. Yolun açık olsun

sarifrkn, 4 yıl önce

Tom bombadil
Kapalı
13 Ağustos 2020 00:35

canı gönülden isteyen herkes inşallah kazanır kardeşim...benimde çocukluğumdan bu yana hayalim ama mesleği de tanımak lazım yoksa gidipte birkaç hafta kalıp zorluğu görüp dönende çok oluyor..

Abraka12
Memur
13 Ağustos 2020 19:30

Çok istediğim meslek benim de. Bu sene mezun oldum. Kpss kolay hallederim diye rahatlığa düştüm. Şimdi ise yetiştirmeyeceğimi düşünüyorum. Keşke okul devam ederken baslasaymışım.

13 Ağustos 2020 19:34

Sutasak göz şartları için madde kaca bakiyoruz arkadaşlar

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi