Editörler : Pangaea

adayogretmenhanim
Aday Memur
15 Kasım 2019 18:34

arkadaşlar aday dosyası ve öğretmen dosyası arasındaki fark nedir? biz ikisini de hazırlayacağız değil mi?

Begümmgnll
Memur
15 Kasım 2019 18:48

Hocam ogretmen dosyasinda Ataturk resmi istiklal marsi şök zumre planlar vs oldugu dosyadir. Adaylik icin dosya da hafta hafta doldurmamiz gereken formlarin olduğu dosya mebin safyasinda bu formlari bulabilirsiniz. Evet ikiside bulunmali
adayogretmenhanim, 4 yıl önce

arkadaşlar aday dosyası ve öğretmen dosyası arasındaki fark nedir? biz ikisini de hazırlayacağız değil mi?

adayogretmenhanim
Aday Memur
16 Kasım 2019 21:18

teşekkürler hocam.

Begümmgnll, 4 yıl önce
Hocam ogretmen dosyasinda Ataturk resmi istiklal marsi şök zumre planlar vs oldugu dosyadir. Adaylik icin dosya da hafta hafta doldurmamiz gereken formlarin olduğu dosya mebin safyasinda bu formlari bulabilirsiniz. Evet ikiside bulunmali

fenveteknol.
Aday Memur
18 Kasım 2019 11:35

hocam ek dersler ne zamn yatıyr bilginiz var mı
Begümmgnll, 4 yıl önce
Evet doldurmaya başladım hocam. Goreve basladigimdan bu yana daha yeni bilgilendirme yapildi. O yuzden birikti yapmam gerekenler. Simdi ise yetistirmeye calisiyorum. Hic vakit kaybetmeden doldurmaya baslayin hocam cunku bir sureden sonra sinir geliyor insana.

Begümmgnll
Memur
18 Kasım 2019 11:41

Hocam benim 7sinde yatti ama herhalde okul ne zaman bildiriyorsa o zaman yarıyormuş değişebiliyormus
fenveteknol., 4 yıl önce
hocam ek dersler ne zamn yatıyr bilginiz var mı

fenveteknol.
Aday Memur
18 Kasım 2019 11:55

biz 12sınden snrq ımzaladk da 18i gbı denıldı de acaba dıger okullarda da ortak mı dıye merak ettım
Begümmgnll, 4 yıl önce
Hocam benim 7sinde yatti ama herhalde okul ne zaman bildiriyorsa o zaman yarıyormuş değişebiliyormus

Betelgeus
Daire Başkanı
18 Kasım 2019 20:05

Merhaba arkadaşlar, bana verilen kılavuza göre bilgi geçeyim. İlden ile değişiyor olabilir. O konuda bilgim yok.

FORM 1 Her hafta okul müdürü ve danışman tarafından doldurulur.

FORM 2 Form 1'in faaliyet raporudur. Ondaki etkinliklerin yapıldığına dair. Aday öğretmen doldurur.

FORM 3 Aday öğretmen her hafta farklı bir öğretmenin dersini izler ve doldurur.

FORM 4 Danışman öğretmen her hafta aday öğretmenin dersine girer ve formu doldurur.

FORM 5 Aday öğretmen ayda 1 kitap okur ve doldurur.

FORM 6 Aday öğretmen ayda 2 film izler ve doldurur.

FORM 7 Aday öğretmen okul dışı faaliyetleriyle ilgili doldurur.

FORM 4B Her dönem sonu danışman öğretmen tarafından doldurulur.

fenveteknol.
Aday Memur
18 Kasım 2019 20:33

teşekkür ediyrm
Betelgeus, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar, bana verilen kılavuza göre bilgi geçeyim. İlden ile değişiyor olabilir. O konuda bilgim yok.

FORM 1 Her hafta okul müdürü ve danışman tarafından doldurulur.

FORM 2 Form 1'in faaliyet raporudur. Ondaki etkinliklerin yapıldığına dair. Aday öğretmen doldurur.

FORM 3 Aday öğretmen her hafta farklı bir öğretmenin dersini izler ve doldurur.

FORM 4 Danışman öğretmen her hafta aday öğretmenin dersine girer ve formu doldurur.

FORM 5 Aday öğretmen ayda 1 kitap okur ve doldurur.

FORM 6 Aday öğretmen ayda 2 film izler ve doldurur.

FORM 7 Aday öğretmen okul dışı faaliyetleriyle ilgili doldurur.

FORM 4B Her dönem sonu danışman öğretmen tarafından doldurulur.

adayogretmenhanim
Aday Memur
20 Kasım 2019 21:57

arkadaşlar ek görevlendirmeyle bir okulda daha çalışıyorum. acaba her iki okul içinde birer öğretmen dosyası mı hazırlayacağım?

fenveteknol.
Aday Memur
21 Kasım 2019 15:07

bence görevlendrıldıgnz okulda danısmanınız olmalı

arkadaşlar ek görevlendirmeyle bir okulda daha çalışıyorum. acaba her iki okul içinde birer öğretmen dosyası mı hazırlayacağım?

Begümmgnll
Memur
21 Kasım 2019 18:55

Hayir hocam tek dosya hazirlamaniz yeterli asil atandiginiz okul icin hazirlayin

Türkçemaay
Aday Memur
22 Kasım 2019 13:51

Istanbul hocam.

fenveteknol., 4 yıl önce
hangi ilde okulda hocam
Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi