Editörler : crops35

yahyawt
Aday Memur
03 Ekim 2021 01:38

Sözlü sınavlarin hepsi Ankaradaki YSK genel merkezinde yapılir

ata198, 3 yıl önce

Sözlü sınavlar hangi ilde yapılacak bilen var mı?

ata198
Aday Memur
03 Ekim 2021 01:41

Sağolun hocam. 92 puanım var, sadece Denizli'deki kadroları tercih etmeyi düşünüyorum.

Oldu da sözlü sınavdan sonra asil listeye kaldık ama Denizli'ye puanım yetmedi. O zaman rastgele bir yere atanıyorum diye anladım doğru mu anladım acaba

yahyawt, 3 yıl önce

Sözlü sınavlarin hepsi Ankaradaki YSK genel merkezinde yapılir

yahyawt
Aday Memur
03 Ekim 2021 01:54

Puan yetmeme gibi bir durumla alakalı değil hocam. Denizli'ye sizden baska biriside ilk tercih vermiştir. Ama onun ailevi durumu vardır veya Denizli de eğitim görüyordur ve YSK komisyonu onu oraya atayabilir. Yani puanla alakalı değil. Olaki size Denizli gelmedi dediğiniz gibi YSK sizi istediği heryere gönderebilir. O yüzden bence tercihlerinizi doldurun..

ata198, 3 yıl önce

Sağolun hocam. 92 puanım var, sadece Denizli'deki kadroları tercih etmeyi düşünüyorum.

Oldu da sözlü sınavdan sonra asil listeye kaldık ama Denizli'ye puanım yetmedi. O zaman rastgele bir yere atanıyorum diye anladım doğru mu anladım acaba

Ftrteknikeri
Aday Memur
03 Ekim 2021 01:59

Peki hocam süreç tahminj ne kadar sürer yani 7 ekimde basvurular alinacak sizce ise baslama ne zaman olur ona göre kendimizi ayarlayalim diye sordum bu soruyu

yahyawt
Aday Memur
03 Ekim 2021 02:06

Ben başvurduğumda da YSK Ekim 2019 da ilana çıkmıştı. İşe başladığım tarih Ocak ayıydı. Yani yaklaşık olarak 3 ay civarı

Ftrteknikeri, 3 yıl önce
Peki hocam süreç tahminj ne kadar sürer yani 7 ekimde basvurular alinacak sizce ise baslama ne zaman olur ona göre kendimizi ayarlayalim diye sordum bu soruyu

Ftrteknikeri
Aday Memur
03 Ekim 2021 02:06

.
yahyawt, 3 yıl önce

Puan yetmeme gibi bir durumla alakalı değil hocam. Denizli'ye sizden baska biriside ilk tercih vermiştir. Ama onun ailevi durumu vardır veya Denizli de eğitim görüyordur ve YSK komisyonu onu oraya atayabilir. Yani puanla alakalı değil. Olaki size Denizli gelmedi dediğiniz gibi YSK sizi istediği heryere gönderebilir. O yüzden bence tercihlerinizi doldurun..

Ftrteknikeri
Aday Memur
03 Ekim 2021 02:07

Guvenlik sorusturmasi var o zaman
yahyawt, 3 yıl önce

Ben başvurduğumda da YSK Ekim 2019 da ilana çıkmıştı. İşe başladığım tarih Ocak ayıydı. Yani yaklaşık olarak 3 ay civarı

yahyawt
Aday Memur
03 Ekim 2021 02:12

Aynen var hocam. Baya baya inceliyorlar. Formunu da doldurduğumu hatırlıyorum. Ben kazandığımi yılbaşında öğrenmiştim. Böyle de sürprizleri seven bir kurum 😂😂

Ftrteknikeri, 3 yıl önce
Guvenlik sorusturmasi var o zaman

memur98765
Memur
03 Ekim 2021 09:10

Veri hazırlama işletmeni çalışma koşulu nasıl peki

yahyawt, 3 yıl önce

Arkadaşlar YSK da 2 yıldır çalışan bir kardeşiniz olarak puanı yüksek olanların özellikle başvuru yapmasını tavsiye ederim. YSK rahat bir kurumdur. Alımda uygulama sınavı olmaz. Direk kpss puanına göre sıralama olur sonra sözlü mülakat ile devam eder. 30 tercih yaparsınız artık hangisi gelirse kısmet o iş. YSK bunyesinde çalışmaya başladıginiz zaman işiniz gücünüz seçimdir. Barosudur, siyasi parti secimidir , oda seçimleridir hepsini siz yaparsiniz. Merak etmeyin zor değil aksine zevkli işlerdir. Haftasonu da çalışabilirsiniz seçim olursa. Ertelemeli ve ertelemesiz olarak yevmiye miktarı değişir. Tabiki askı , büro görevi vs onlarda eklenince ekstra geliriniz olur. Siyasi partilerle oldukça haşır neşir olursunuz. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Umarım yararlı olmustur

memur98765
Memur
03 Ekim 2021 09:11

Veri hazırlama işletmeni napıyo rahat mı merkez ankara için

yahyawt, 3 yıl önce

Genel olarak sorulara cevap vereyim. Evet seçim dönemi dışında bazı yerlerde adliyede görevlendirilme olabiliyor ama çok nadir. Daha çok küçük ilçelerde oluyor ve hakimin insiyatifine kalmış bir durum. Maaş konusunda bekar onlisans 4600 civarı. Seçimlerle ek gelirle 5000 bulma ihtimali oluyor. Sorularınız varsa cevaplayabilirim. Teşekkürler

memur98765
Memur
03 Ekim 2021 09:13

Burdan atanırsak Aralıktaki merkezi atamada yine tercih yapabiliyor muyuz

elektronik49
Kapalı
03 Ekim 2021 09:46

Adalet olsa kpps puanı sadece bir atama için kullanılmasına izin verilmeli.bu sözleşmeli pozisyonlar ve kadrolu pozisyonlar dahil.Adam bir defa yüksek almış diye kanguru misali ordan oraya atlıyor. Bir sürü kişinin hakkını gasp ediyor.Baska kuruma geçmek isteyen tekrar kpss ye girsin.Bu ne ya bu kadar ac gözlülük olmaz ki

Aelelle
Aday Memur
03 Ekim 2021 10:51

Arkadaşlar vhki şartları hakkında bilgisi olan bizi bilgilendirebiir mı gecici görevi var mı sadece merkezde mı calışır , maaşları nasıldır ve rahatlığı gibisinden

Worthl3ss
Aday Memur
03 Ekim 2021 11:32

mülakata nasıl çalışalım hocam neler soruyorlar?

yahyawt, 3 yıl önce

Aynen var hocam. Baya baya inceliyorlar. Formunu da doldurduğumu hatırlıyorum. Ben kazandığımi yılbaşında öğrenmiştim. Böyle de sürprizleri seven bir kurum 😂😂

memur98765
Memur
03 Ekim 2021 11:58

VHKİ Ankara merkez çalışma koşulları???

Merve karakoş
Aday Memur
04 Ekim 2021 10:16

Hocam tayin durumu nasıl eş durumundan gidiliyomu
yahyawt, 3 yıl önce

04 Ekim 2021 11:39

84.3 puanım var zabıt katipliğinde mulakata kalabilirmiyim sizce?

Slavokyalı
Aday Memur
05 Ekim 2021 11:52

Arkadaşlar ben tam anlayamadım Vhki pozisyonuna da mı klavye sınavı olacak acaba??
memur98765, 3 yıl önce

VHKİ Ankara merkez çalışma koşulları???

memur98765
Memur
05 Ekim 2021 20:25

Hayır sadece sözlü mülakat

Slavokyalı, 3 yıl önce
Arkadaşlar ben tam anlayamadım Vhki pozisyonuna da mı klavye sınavı olacak acaba??

ÖzgeHkn
Aday Memur
06 Ekim 2021 10:05

başvuru formunun linkini atabilir misiniz acaba yoksa daha paylaşılmadı mı bulamadım bir türlü de

Toplam 111 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi