Editörler : swat3410E.Kayı Han

Bakidilara48
Aday Memur
16 Mayıs 2019 13:45

Afyon'a çıktı benim arkadaşlar rapor alıp mülakat günümü ileri bir tarihe alabilir miyim bilgisi olan var mı spor yaparken ayağımı incilttim

dirk heinen
Şube Müdürü
16 Mayıs 2019 14:32

Hadi hayırlısı. Kaç merkezde sınav yapılacak?

dirk heinen
Şube Müdürü
16 Mayıs 2019 14:53

Sözlü mülakatlar ne zaman olur?

besyocu444
Şube Müdürü
16 Mayıs 2019 15:30

pa da görevli kişi 15 temmuz sonrası dedi bu konu altında.
dirk heinen, 5 yıl önce
Sözlü mülakatlar ne zaman olur?

Dextrian
Şube Müdürü
16 Mayıs 2019 19:43

Bursa'da girenler zemin çok iyi belki en iyi salonlardan birinde gireceksiniz. Heyecanlandığında ayakları terleyen biri değilseniz çıkarın ayakkabıyı öyle koşun

besyocu444
Şube Müdürü
16 Mayıs 2019 21:22

Rica etsem bir de başvuru sayısını söyler misiniz? Kaç kişi başvurmuştur :)
aynasızz55, 5 yıl önce

sadece saglık+ spor parkuru olacak. mülakat 15 temmuzdan sonra olacak...

KADERRRRRRRRRR
Aday Memur
16 Mayıs 2019 21:51

Bilgi olan yardımcı olabilir mi Acaba sınavdan sonra hamilelik soz konusu olursa eleniyor muyuz

aynasızz55
Yasaklı
17 Mayıs 2019 10:31

eğitim sırasında bile gebelik elenme sebebidir...

egm sağlık şartları yönetmeliği diye yazarsanız orada her şey ayrıntılı bir şekilde çıkar.

KADERRRRRRRRRR, 5 yıl önce

Bilgi olan yardımcı olabilir mi Acaba sınavdan sonra hamilelik soz konusu olursa eleniyor muyuz

aynasızz55
Yasaklı
17 Mayıs 2019 10:33

burası açık bir platform. Her şey, her yerde söylenmez...

besyocu444, 5 yıl önce
Rica etsem bir de başvuru sayısını söyler misiniz? Kaç kişi başvurmuştur :)

dirk heinen
Şube Müdürü
17 Mayıs 2019 10:43

O kadar beklemelerinin imkanı yok
besyocu444, 5 yıl önce
pa da görevli kişi 15 temmuz sonrası dedi bu konu altında.

primer28
Şube Müdürü
17 Mayıs 2019 11:14

Neye göre imkanı yok? Her dönemde FYT ile sözlü arası 45 gü oluyor. FYT ler mayısın son günü bitiyor. 30 hazirandan 15 temmuzdan toplam 45 gün. Hatta 22 Temmuzda başlar sözlüler diyorum.

dirk heinen, 5 yıl önce
O kadar beklemelerinin imkanı yok

ulc41
Aday Memur
18 Mayıs 2019 11:00

kırşehirde girecek olanlar zemin ahşap değil. sert, yalın ayak çıkmayın derim. bilecik ahşap zemin sıkıntılıydı en son. eskişehirde zamin ilk girenler için iyiydi ama tozlanınca kayıyor sondakiler dikkatli olsun. okullarda dönem sınavları oluyor dışarıda gürültü yapmayın lütfen :)

seymaa1
Aday Memur
18 Mayıs 2019 12:03

ben kırşehirde giricem kaygan zemin olur diye ayakkabisiz calisiyodum gerek yokmu yani
ulc41, 5 yıl önce

kırşehirde girecek olanlar zemin ahşap değil. sert, yalın ayak çıkmayın derim. bilecik ahşap zemin sıkıntılıydı en son. eskişehirde zamin ilk girenler için iyiydi ama tozlanınca kayıyor sondakiler dikkatli olsun. okullarda dönem sınavları oluyor dışarıda gürültü yapmayın lütfen :)

ihti
Aday Memur
19 Mayıs 2019 23:48

Arkadaşlar sağlık formunu doldurmayla ilgili bir sorum olacak, daha önce psikiyatride doktor herhangi bir tanı olmaksızın basit bir antidepresan yazmıştı, yine de kutucuğu işaretlemeli miyim Psikiyatrik tanı ve tedavi geçmişi ile ilgili kısmı?

KADERRRRRRRRRR
Aday Memur
20 Mayıs 2019 09:59

👍 teşekkür ederim.

aynasızz55, 5 yıl önce

eğitim sırasında bile gebelik elenme sebebidir...

egm sağlık şartları yönetmeliği diye yazarsanız orada her şey ayrıntılı bir şekilde çıkar.

egungor
Aday Memur
20 Mayıs 2019 12:27

bence işaretleme, ben burun ameliyatı olduğum için işaretlemiştim. orda görevli bi polis ne olacağı belli olmaz elenme boşu boşuna deyip yeniden kağıt vermişti baştan doldurmuştum.
ihti, 5 yıl önce

Arkadaşlar sağlık formunu doldurmayla ilgili bir sorum olacak, daha önce psikiyatride doktor herhangi bir tanı olmaksızın basit bir antidepresan yazmıştı, yine de kutucuğu işaretlemeli miyim Psikiyatrik tanı ve tedavi geçmişi ile ilgili kısmı?

primer28
Şube Müdürü
21 Mayıs 2019 00:35

Bugün ya kimse girmedi FYT ye ya da büyük kıyım oldu. Normalde çoktan sn ler havada uçuşurdu burda.Eğer dedikleri gibi 32-33k net başvuru varsa, kolunda sivilce olan bile elenir zaten.

petitoos
Aday Memur
21 Mayıs 2019 15:31

Arkadaşlar Konya ereğlide sınava girenler oldu mu ? Birkaç kişiden duyduğum boy kilo dışında olur olmadık şeylere takılıp eleme yapıyorlarmış bu doğru mu ? Yani kolunda o anlık kızarıklık olana bilmem ne alerjisi var diyip parkura hiç almamışlar bile. Ben daha önce 2 kere girdim ön sağlıkta boy dışında elenen doğru düzgün kimseyi görmemiştim.

MA11
Kapalı
21 Mayıs 2019 18:58

Facede ki kadın adayları görünce çoğunun hak etmediğini düşünüyorum.

Parkuru geçseler bile sözlüden bir şekilde elenir bunlar. Bu kadar şikayet eden Bi guruh daha görmedim.

Son gün olmuş hazır değilim diyenler, parkur yere uzak değiştirmek isteyenler, korkup gitmek istemeyenler gırla.

Bunlar birde polis olacak da...... Neyse. 3bin kişi bulurlarsa dua etsinler.

primer28
Şube Müdürü
21 Mayıs 2019 20:02

25.dönem sadece erkek olacak ve eğitim 6 ay olacakdiye söylentiler var.

MA11, 5 yıl önce

Facede ki kadın adayları görünce çoğunun hak etmediğini düşünüyorum.

Parkuru geçseler bile sözlüden bir şekilde elenir bunlar. Bu kadar şikayet eden Bi guruh daha görmedim.

Son gün olmuş hazır değilim diyenler, parkur yere uzak değiştirmek isteyenler, korkup gitmek istemeyenler gırla.

Bunlar birde polis olacak da...... Neyse. 3bin kişi bulurlarsa dua etsinler.

Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi