Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
19 Eylül 2018 19:04

21 yaşında hemşirelik okumaya başlamak geç mi
arkadaşlar sağlık meslek hemşirelik mezunuyum kpss den 85 aldım atanamadım 2 yıllık okuyordum o da hemşirelik gibi değildi bıraktım 21 yaşında hemşirelik okumaya başlasam sizce geç kalmış olur muyum

Bu ankete 7 günde, 40 kişi oy kullandı ve 26/09/2018 19:04 tarihinde sona erdi.

Hilalala
Kapalı
22 Eylül 2018 19:12

Değil 25 inde mezun olursun

Hayalperesthemşire
Müsteşar
22 Eylül 2018 19:41

25-26sinda anca atandı çoğu arkdsm biride ben, normal yani, 30 yaş üzeri insanlar bile okuyor.. millet 30undan sonra 2. Üniversite düşünüyor ataması olan bölümü okumak için uğraşıyorlar sen daha çok gencsin

Berk86
Kapalı
22 Eylül 2018 20:10

hayallerim vardı şimdi atanmış olacaktım arkasına birde hukuk okuyacaktım olmadı nasip değilmiş şimdi 4 sene daha hastanelerde stajerlik hemşirelikle uğraşacağız

Hayalperesthemşire, 6 yıl önce

25-26sinda anca atandı çoğu arkdsm biride ben, normal yani, 30 yaş üzeri insanlar bile okuyor.. millet 30undan sonra 2. Üniversite düşünüyor ataması olan bölümü okumak için uğraşıyorlar sen daha çok gencsin

Berk86
Kapalı
22 Eylül 2018 20:19

vay be ne hayalperest adammışım dil felan öğrenirim ileride lazım olur diye atanınca dil kursuna yazılmayı felan düşünüyordum :D :D saçma sapan idealist bir insanım

22 Eylül 2018 20:32

ben başladım sen bana yaşlı mı demek istiyorsun

Berk86
Kapalı
22 Eylül 2018 20:33

:D :D evet

belirsizzhemsire, 6 yıl önce

ben başladım sen bana yaşlı mı demek istiyorsun

22 Eylül 2018 20:33

sınıfta 4 senelik okul bitirip atanamayıp okumaya gelen var bana sorularını sorabilirsin ve okumak istiyorsan acilen ders çalışmaya başla gerçekten zor

Berk86
Kapalı
22 Eylül 2018 20:35

yapma ya hemşirelik mi zor okula başlamışsın izlenimlerini aktarırsan çok minnettar kalırım

sınıfta 4 senelik okul bitirip atanamayıp okumaya gelen var bana sorularını sorabilirsin ve okumak istiyorsan acilen ders çalışmaya başla gerçekten zor

Berk86
Kapalı
22 Eylül 2018 20:37

ek puan almadan kırık obp ile bir çılgınlık edip tekrar hazırlanabilirsem hazırlanırım bakalım

Berk86, 6 yıl önce

yapma ya hemşirelik mi zor okula başlamışsın izlenimlerini aktarırsan çok minnettar kalırım

22 Eylül 2018 20:40

benim gibi sen de hiçbir dersi bilmiyosan, hayatında ilk defa üniversiteye hazırlanacaksan, iyi ders anlatan bir dershaneye gidemem belediye dershanesi vb giderim diyosan zor ama imkansız değil.

Öyle çocuk oyuncağı değil zaten artık tüm 4 senelikler ikinci sınava geçti

okula başladım 3. senemin olmasının bir burukluğu var ama pişman değilim sandığımdan daha fazla büyük insan var 3 4 tane üniversite bitirip tekrardan başlayan var

maddi imkanın el veriyorsa oku bence maddi imkan dediğimde yurtta kalırsan veya eş dost ailenin evinde kalırsan öyle çok büyük paralarda gitmiyor

kpss ye de tekrar tekrar girersin zaten okurken atanırsan hem okuyup hem çalışma imkanın oluyor

Berk86, 6 yıl önce

Hayalperesthemşire
Müsteşar
22 Eylül 2018 20:45

Kardeşim gören seni 30 yaşında 2 çocuklu ıssız bir adam sanır, bı oku forumda kimler kimler ıssız sıkıntıda, koca mühendisler dalga geçer gibi asgari ücretle clsyrlar, sen daha çok küçüksün snn yaşında zaten insanlar yeni yeni başlıyor üniversitye, bn ilk yılımda kazandım ama 3. Yılında kazanan çok arkdsm var, hrks istediklerini hayal ettiklerini yasayamiyor ne yazıkki bu ülke koşullarında ,sende zamanla alisirsn, git ne okumak istyrsann onu oku, hukuk istyrsan onu oku çok cls başar, sağlk meslek çıkışlı 2.3. yılında tıp kazanan kişiler var, hersy sende bitiyor yani, güzelce kararını ver hemen üniversite sınavına asıl

Berk86
Kapalı
22 Eylül 2018 20:48

457 puan alıpta sağlığa giden aklıma ulen fen lisesine yetiyordu şehir dışından puanım şimdi gitseydim tıp 3.sınıftım

benim gibi sen de hiçbir dersi bilmiyosan, hayatında ilk defa üniversiteye hazırlanacaksan, iyi ders anlatan bir dershaneye gidemem belediye dershanesi vb giderim diyosan zor ama imkansız değil.

Öyle çocuk oyuncağı değil zaten artık tüm 4 senelikler ikinci sınava geçti

okula başladım 3. senemin olmasının bir burukluğu var ama pişman değilim sandığımdan daha fazla büyük insan var 3 4 tane üniversite bitirip tekrardan başlayan var

maddi imkanın el veriyorsa oku bence maddi imkan dediğimde yurtta kalırsan veya eş dost ailenin evinde kalırsan öyle çok büyük paralarda gitmiyor

kpss ye de tekrar tekrar girersin zaten okurken atanırsan hem okuyup hem çalışma imkanın oluyor

Berk86
Kapalı
22 Eylül 2018 20:49

tmm sayın hocam sinirlenmeyin

Kardeşim gören seni 30 yaşında 2 çocuklu ıssız bir adam sanır, bı oku forumda kimler kimler ıssız sıkıntıda, koca mühendisler dalga geçer gibi asgari ücretle clsyrlar, sen daha çok küçüksün snn yaşında zaten insanlar yeni yeni başlıyor üniversitye, bn ilk yılımda kazandım ama 3. Yılında kazanan çok arkdsm var, hrks istediklerini hayal ettiklerini yasayamiyor ne yazıkki bu ülke koşullarında ,sende zamanla alisirsn, git ne okumak istyrsann onu oku, hukuk istyrsan onu oku çok cls başar, sağlk meslek çıkışlı 2.3. yılında tıp kazanan kişiler var, hersy sende bitiyor yani, güzelce kararını ver hemen üniversite sınavına asıl

22 Eylül 2018 20:50

zor dediğim korkma her gün düzenli çalışırsan anlarsan ve soru çözersen sıkıntı olmaz ama her gün en az 4 5 saat çalış gözün korkmasın zaten başka işin yok yani çalışabilirsin

ben belediye kursuna gittim seviye çok düşüktü ama youtube dan kapattım konu eksiğimi a sınıfında olmama rağmen ebelik kazanan tek ben varım sağlık mesleklerden ve hemşirelik kazanan hiç yok ben de kız olduğumdan ebelik yazdım hemşirelik tutan yerler vardı ama tercih etmedim kendimce ebeliği avantajlı buldum ders çalışma hakkında fikir almak istersen yardımcı olurum

22 Eylül 2018 20:51

dostum o konuları kapatıp artık yeni sulara yelken açmalısın maalesef geçmiş işimize yaramıyor önemli olan bugün ve yarın :D

Berk86, 6 yıl önce

457 puan alıpta sağlığa giden aklıma ulen fen lisesine yetiyordu şehir dışından puanım şimdi gitseydim tıp 3.sınıftım

nursse
Aday Memur
23 Eylül 2018 18:57

tabikide gec degil benim arkadasim 30 yasinda sinava girip basardi. hemsirelik okuyor cokta mutlu. hicbirsey icin gec degildir sen yeterki yapmak iste

Berk86
Kapalı
25 Eylül 2018 18:00

sana mesaj gönderemiyorum sınava hazırlıkla ilgili bir sürü sorum var

dostum o konuları kapatıp artık yeni sulara yelken açmalısın maalesef geçmiş işimize yaramıyor önemli olan bugün ve yarın :D

sdsss
Daire Başkanı
30 Eylül 2018 19:33

biç bir zaman geç değildir

fhoroz
Aday Memur
01 Ekim 2018 10:08

Okuma yaprağım o zaman. Gelip burda milletledalga mı geciyorsun. Lise kafalıya bak sen.

Berk86
Kapalı
01 Ekim 2018 12:33

hayırdır birader yapraklı mapraklı konuşuyon

fhoroz, 6 yıl önce

Okuma yaprağım o zaman. Gelip burda milletledalga mı geciyorsun. Lise kafalıya bak sen.

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi