Editörler : swat3410
11 Temmuz 2020 19:14

Tayine gitme yolu 34

Merhabalar tayin istiyorum gidemiyorum.nasil gidebilirim.yolunu bilenlerler söylesin.dayi yok.referans yok.batida 4 senem.sarka gitmek istiyorum.dilekce olmadı.madde 34 ten nasıl gidebilirim.lutfen yardımcı olun.

insangibi90
Yasaklı
11 Temmuz 2020 21:47

Başmudurun aracina ceza yaz eğer seni ilceye surmezse siyasi birinin aracina ceza yaz onu yazdiktan sonra ilceye gönderirlerlerse ilcede de kaymakam ve siyasilere yaz sonunda yollarlar

Karabela 34
Aday Memur
11 Temmuz 2020 21:50

Sanırsam İstanbul gitmek istiyon umarım gidersin

Memurhaps
Şube Müdürü
11 Temmuz 2020 22:23

ilçede sıkıntı yalnız trafikçi değilim.

insangibi90, 4 yıl önce

Başmudurun aracina ceza yaz eğer seni ilceye surmezse siyasi birinin aracina ceza yaz onu yazdiktan sonra ilceye gönderirlerlerse ilcede de kaymakam ve siyasilere yaz sonunda yollarlar

Memurhaps
Şube Müdürü
11 Temmuz 2020 22:27

bende gitmek istiyorum tayine devrem seninle aynı

atilla mete kutluk
Aday Memur
11 Temmuz 2020 22:27

zor amirini çıldırtman lazım

saruk khan
Şef
11 Temmuz 2020 22:29

abi tarfikçiler yazar o iş zor başka yolu yok mu abi

insangibi90, 4 yıl önce

Karabela 34
Aday Memur
11 Temmuz 2020 22:54

8 yılı gözden cıkar İstanbul dan gitmek icin

angarabebesi060606
Daire Başkanı
12 Temmuz 2020 00:14

İstanbuldan gitmek istediğini nasıl anladın :) adam polis yaa
Karabela 34, 4 yıl önce
Sanırsam İstanbul gitmek istiyon umarım gidersin

Karabela 34
Aday Memur
12 Temmuz 2020 00:17

İşsiz bebe az çok insan anlar 4 Yıldır şarka gitmek istiyor batıda kim o kadar süre tutar ? İstanbul dan haric
angarabebesi060606, 4 yıl önce
İstanbuldan gitmek istediğini nasıl anladın :) adam polis yaa

angarabebesi060606
Daire Başkanı
12 Temmuz 2020 03:19

Adamın gitmek istediği yerin istanbul olduğunu nasıl anladın diyorum işi olan ergen:D
Karabela 34, 4 yıl önce
İşsiz bebe az çok insan anlar 4 Yıldır şarka gitmek istiyor batıda kim o kadar süre tutar ? İstanbul dan haric

Yol Gösteren
Daire Başkanı
12 Temmuz 2020 04:34

SORUYA BAK 34. MADDEDEN NASIL GİDEBİLİRİM :)))

Emniyet Hizmetleri Sınıfına Mensup Personelin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği

Madde 34 ? (Değişik:14/6/2010-2010/591 K.) Kendisinin ve/veya aile fertlerinin tutum, davranış ve fiilleri nedeniyle bulunduğu yerde görev yapma niteliğini kaybettiği değerlendirilen personelin yer değişikliği, gerekçeleri ile birlikte teklif edilebilir. Bu teklif illerde il emniyet müdürünün önerisi üzerine valiler tarafından Bakanlığa, merkez teşkilatı ile doğrudan merkeze bağlı taşra teşkilatında ise birim amirleri tarafından Genel Müdürlüğe yapılır. Yer değişikliği teklifleri Genel Müdürlükçe değerlendirilir. Yer değiştirmenin gerekli olup olmadığı hususunda müfettiş marifetiyle inceleme yaptırılabilir. Yer değişikliği teklifi uygun görülen personelin yeri, hizmet sürelerine ve yer değiştirme zamanına bakılmaksızın aynı bölge içinde veya başka bir bölgede olmak üzere değiştirilir.

KENDİNE SOR NASIL BULUNDUĞUM YERDE GÖREV YAPMA NİTELİĞİNİ KAYBEDERİM DİYE SONRASINDA MESLEKTEN İHRAÇ OLMADAN UYGULA.. 34. MADDEDEN SENİN OLMASA BİLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜN UYGUN GÖRDÜĞÜ YERE GİDERSİN...

Memurhaps
Şube Müdürü
12 Temmuz 2020 04:48

tşk maddeyi biliyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.bulunduğu yerde görev yapma niteliğini neler kayb

Memurhaps
Şube Müdürü
12 Temmuz 2020 04:51

devrem bende muzdaribim aynı konudan.ama kzı arkadaşı şikayeti ile görev yeri değiştirilen biliyorum.amir ile kavga edip ili değiştirilen biliyorum.ama ya ilçeye gönderirlerse yağmurdan kaçıp doluya tutulmayalım

insangibi90
Yasaklı
12 Temmuz 2020 13:39

Trafikci olmana gerek yok idari bürodan trafik ihlal tutanagi al; belli maddelerden yazabilirsin

saruk khan, 4 yıl önce

abi tarfikçiler yazar o iş zor başka yolu yok mu abi

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi