Editörler : "eskiyara"Pangaea
14 Ocak 2012 20:54

Onur Belgesi kimlere verilir?

Arkadaşlar onur belgesi kimlere verilir,alma şartı nelerdir? Bir de bu takdir teşekkür gibi belgeleri müdür imzalıyor mu?

marcus74
Şef
15 Ocak 2012 16:41

yok mu cvp?

meani
Genel Müdür
15 Ocak 2012 19:50

e okul raporlar bölümü onur belgeleri kısmında yazıyor hatırlamıyorum

m33gocen33
Şube Müdürü
15 Ocak 2012 21:11

hocam açıp ilköğretim kurumlar veya ortaöğretim ödül ve disiplin yönetmeliklerini bi zahmet acıp okuyun. herşeyi burdran beklemeyin lütfen.

ozan20
Kapalı
15 Ocak 2012 21:16

ya arkadaş takdiri teşekkürü hadememi imzalayacak sence ? bu kadarda olmaz ya ? e okul rapor kısmına bak bir zahmet

denopses81
Müsteşar Yardımcısı
15 Ocak 2012 22:37

okul içinde ve dışında olumlu davranış sergileyenler, devamsızlığı az olanlar kısaca insan olan öğrencilere:) bu arada notlarının çok iyi olmasına gerek yok ama ben bu sene verirken zayıfı olmayan öğrencilerden seçeceğim.. dikkat et disiplin cezası uyarı falan almamış olsun öğrenci.. yoksa kurulda onaylanmaz kimse onur belgesi alamaz..

34APOLİS
Aday Memur
15 Ocak 2012 23:52

benim kardeşim 6.sınıf devamsızlığı 0 7.sınıf devamsızlı 2 gün (rapor) 8.sınıf devamsızlığı bugun itibariyle sıfır ve 6.sınıftan beri takdir alıyor ve dönem teşekkür alıcak gayette başarılı öğrenci neden kimse onur belgesi vermiyor.

konyaaali
Şef
16 Ocak 2012 12:58

1-Çeşitli sosyal ve kültürül etkinliklerde üstün başarı göstermek.

2-Davranışları ile arkadaşlarına, çevresine iyi örnek olmak.

3-Okulun araç-gereç ve donanımlarını koruma ve kullanmada örnek davranışlar göstermek.

4-Ulusal ve uluslar arası yarışmalara katılarak ilk beş e girmek.

Onur belgesi bu durumdaki öğrencilere verilebilir.

Z.Sadi_KULA
Müsteşar Yardımcısı
16 Ocak 2012 16:52

Ayrıca, ilköğretim okullarının tüm sınıflarında derslerindeki başarı durumuna bakılmaksızın;

a) Ulusal ve uluslararası yarışmalara katılarak ilk beş dereceye giren,

b) Çeşitli sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerde üstün başarı gösteren

öğrenciler "Onur Belgesi" (EK?8) ile ödüllendirilir. Bu ödüller, e-okul sisteminin ilgili bölümüne işlenir. Öğrenci Davranışları Değerlendirme Kurulunun toplantı tarih ve karar numarası ödül belgesinin tarih ve numarası olarak kabul edilir.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi