Editörler : swat3410

Kapalı
19 Eylül 2012 12:00

Heyet raporu

psikiyatri bölümünden 20 gün heyet raporu aldım bu bölümden daha önceden herhangi bir raporum yok bi sıkıntı olur mu bu durumda olupta sorun yaşayan arkadasım var mı

iyiniyetliyorumcu
Genel Müdür
19 Eylül 2012 14:05

tam teşekküllü bir hastaneye sevk ederler seni ve heyet raporu isterler.

burhan6107
Kapalı
20 Eylül 2012 11:34

teşekkür ederim cevap için yalnız başından böyle bir durum geçen arkadaşım varsa neler yaşadığını anlatırsa sevinirim

burhan6107
Kapalı
20 Eylül 2012 23:40

kimse benim durumumda olan yok mu bilgi verecek arkadaş arıyorum neler yaşadınız sonuç ne oldu

romantikpol
Kapalı
21 Eylül 2012 02:44

Devrem öncelikle geçmiş olsun. Ben heyet raporu aldım ama kendi isteğimle kalpte bi sıkıntıdan dolayı c dilimi verdiler. şu an beklemedeyim. raporunu iş yerine verdiysen izinden döndükten sonra seni sağlık masasından çağırırlar ve üst yazı verirler. ektede raporunun fotokopisi olur. bunu alıp il emniyetin başhekimine gidersin orada polis memuru bir üst yazı yazar başhekime imzalatır.başhekimlikten verilen üst yazıda ''Emniyet teşkilatı sağlık şartları yönetmeliğinin 15. md. göre''İllerde, okullarda ve diğer birimlerde koruyucu hekimlik hizmetleri başhekimliklerce verilir. Personelin sağlık durumları başhekimliklerce takip edilir.

Personelin hastalık, kaza, yaralanma, "Askerliğe Elverişli Değildir" kararlı raporları ve diğer nedenlerden dolayı aldıkları raporların incelemesi başhekimliklerce yapılır. Yapılan inceleme sonucunda; emniyet hizmetleri sınıfında, hastalık branşlarının sınıflandırılmasındaki C, D, E dilimi sağlık şartlarını, diğer hizmet sınıflarında hastalık branşlarının sınıflandırılmasındaki E dilimi sağlık şartlarını taşıdığı kanaati oluşan personele idarece sağlık kurulu raporu aldırılır. Personelin rahatsızlığı nedeniyle müracaatı veya idarenin lüzum görmesi halinde de idarece sağlık kurulu raporu aldırılır. Başhekimlikçe yukarıda belirtilen şartları taşıdığı kanaatine varılan; sağlık kurulu raporları ile idarece aldırılan sağlık kurulu raporları ve yurtdışından alınan sağlık raporları doğrudan Daire Başkanlığına gönderilir. Personelin kadrolarıyla yazışmaları, Daire Başkanlığınca yürütülür.'' mütalaasında bulunulduğundan: bilmem nerede görevli burhan0167 falan sicilli p. memuruna şu hastaneden verilen 20 günlük raporuna istinaden, ilgili mütalaa gereği DİLİM BELİRTİR SAĞLIK KURULU RAPORU düzenlenerek ve onaylanarak aslının ve onaylı bir fotokopisinin bilmem ne il emniyet müd. personel şb. müd.ne ve çalıştığın yerin sağlık masasına gönderilmesi hususunu arz ederim. gideceğin hastaneyi yazıyı yazan memura söylersen onu yazar büyük ihtimal. sonra hastane kurul raporu neredeyse oraya gider yazıyı verirsin sana tarih verirler şu gün gel diye(genelde en yakın kurul gününe verirler) gittiğin zaman okulda aldığın gibi sağlık kurulu raporunun SADECE senin hastalığını ilgilendiren bölümünde muayene tetkik vs. ne isterlerse onu yaptırırsın. eğer hastalığın varsa doktora söylersin yoksa rapor alma sebebini söylersin anlayışla karşılar seni. neyse sorun onu yazarlar. a yada b dilimi alırsan bir şey olmaz c ya da d dilimi g.i.h. olursun e malülen emeklilik. eğer 10 yıl dolmadıysa g.i.h. e gidersin. emniyet teşkilatı sağlık şartları yönetmeliğinin hastalıklara kadar olan kısmını ve ruh sağlığı kısmını tek tek oku raporunda yazanlar dilimde vardır. eğer c,d,e dilimi alırsan silahını teslim eder sivil olarak sabah9-16 çalışırsın. personel daireden tekrar yazı gelir 6 ay tedaviden sonra tekrar aynı raporu alırsın dilime göre karar verirler. ya polisliğe devam ya da g.i.h. olur. g.i.h. olursan atanmak istediğin il ve ilçe seçersin. gittiğin ilçe müdürü oturduğun yakın polis merkezi veya ilçe emniyete verir seni. geçmiş olsun.

polnet03
Şef
21 Eylül 2012 19:23

devrem c diliminde de devam edebilme şansın va b dilimi olupta gih memuru olabilirsin önemli olan d dilimi olmamamk çünkü b ve c dilimi olupta silahlı görev yapar derse polisliğe devam fakat b veya c ye girsende silahlı görev yapamaz dersen mesleğine gih memuru olarak devam edersin

burhan6107
Kapalı
21 Eylül 2012 21:18

devrem teşekkürler

romantikpol
Kapalı
21 Eylül 2012 21:44

kafana takılan başka bir şey varsa sor devrem.

burhan6107
Kapalı
22 Eylül 2012 13:11

romantikpol devrem senin ki kalple alakalıymış yine de verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim özellikle benim durumumda olan arkadaşlar varsa yani psikiyatriden rapor alan varsa ne gibi durumla karşılaştılar neler yaşadılar anlatırlarsa sevinirim cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

serseri_asi
Kapalı
22 Eylül 2012 13:22

işleme koyma

burhan6107
Kapalı
22 Eylül 2012 20:42

sersesi asi neyi işleme koymim

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler