Editörler : swat3410

Emre.010
Aday Memur
23 Ağustos 2019 11:05

Aynı duruyor benim ki değişiklik yok

Ess26ess
Aday Memur
23 Ağustos 2019 17:05

Arkadaşlar ben de 5 Ağustos?ta eş durumundan mazeret dilekçemi personel şubeye vermiştim. Dün şubeyi aradığımda ordaki arkadaş dilekçemin 7sinde daireye gittiğini söyledi ve dilekçenin ebys numarasını bana verdi ama sıkıntım şu hala pbsye düşmedi dilekçem. Daireye ariyorum cevap veren yok. Acaba çok mu acele ediyorum. Önümüzdeki haftaiçi düşer mi pbsye sizce?

Emre.010, 5 yıl önce
Aynı duruyor benim ki değişiklik yok

uzun33
Aday Memur
23 Ağustos 2019 17:19

7 Temmuz'da dilekçe verdim, 22 Ağustos'ta sisteme düştü. 45 gün sürdü yani sisteme yansıması.
Ess26ess, 5 yıl önce

Arkadaşlar ben de 5 Ağustos?ta eş durumundan mazeret dilekçemi personel şubeye vermiştim. Dün şubeyi aradığımda ordaki arkadaş dilekçemin 7sinde daireye gittiğini söyledi ve dilekçenin ebys numarasını bana verdi ama sıkıntım şu hala pbsye düşmedi dilekçem. Daireye ariyorum cevap veren yok. Acaba çok mu acele ediyorum. Önümüzdeki haftaiçi düşer mi pbsye sizce?

Oguzhan4207
Aday Memur
24 Ağustos 2019 21:18

Sıkıntı olmuyor sistemde herkesin ki gözükmüyor ama atamada sıkıntı yaşamıyorsun
Ess26ess, 5 yıl önce

24 Ağustos 2019 21:41

Mazeret atamaları Eylül ve Şubat aylarında olur yönetmelik bu yönde mazeret döneminde yazarsa bu ayları bekleyin

Benim sorum dilekçem talebiniz yerine getirilmiştir diye değişmiş ama dilekçemde belirttiğim ili tayinim yapılmamış arıyorum ulaşamıyorum malum ne demek oluyor bu sizce...

onikionikii
Aday Memur
25 Ağustos 2019 01:16

Dilekçe durumu ne zaman değişti?
Olmazolsunnn, 5 yıl önce

Mazeret atamaları Eylül ve Şubat aylarında olur yönetmelik bu yönde mazeret döneminde yazarsa bu ayları bekleyin

Benim sorum dilekçem talebiniz yerine getirilmiştir diye değişmiş ama dilekçemde belirttiğim ili tayinim yapılmamış arıyorum ulaşamıyorum malum ne demek oluyor bu sizce...

MnnM
Aday Memur
25 Ağustos 2019 04:03

Olmazolsunn devrem mazeret neydi?

25 Ağustos 2019 09:27

Geçen hafta değişmiş gün olarak bilmiyorum mazeret biraz uzun karışık

MnnM
Aday Memur
25 Ağustos 2019 10:48

Anladım devrem. Sağlıkla ilintilimi diye merak etmiştim. Bizde habire sağlıktan bekliyoruz. Vaktiyle eş durumu vermiştim. Dediğin gibi dilekçe kısmında talebiniz gerçekleştirildi yazıyordu. 10 gün sonra felan kanuni görev yerim istediğim il olarak değişti. Bilgine hakkında hayırlısı.

25 Ağustos 2019 17:34

Ağzından bal damlıyo Devrem herkes için hayırlısı inş

Aatyaka
Memur
25 Ağustos 2019 20:47

tam olarak hangi gün cuma mı
Olmazolsunnn, 5 yıl önce

EGM50
Aday Memur
25 Ağustos 2019 21:13

Olmazolsun devrem dilekçeyi ne zaman vermiştin

26 Ağustos 2019 02:11

Dilekçeyi 4 5 ay önce vermiştim

Tam gününü nerden bileyim hergün pbs ye bakmıyoruz sonuçta masa başında değiliz

Oguzhan4207
Aday Memur
27 Ağustos 2019 20:00

Güncel

Oguzhan4207