Editörler : "eskiyara"Pangaea
01 Aralık 2017 00:28

Milli Eğitim Bakanı İstifa Etmeli Mi?

Bu ankete 7 günde, 25 kişi oy kullandı ve 08/12/2017 00:28 tarihinde sona erdi.

birKEDİgördümSANKİ
Müsteşar Yardımcısı
01 Aralık 2017 19:23

Etse ne olacak? Yerine tapu kadastro müdürü ya da onun gibi eğitimle alakasız birini getirirler.

CanBoga06
Yasaklı
02 Aralık 2017 07:00

İstifa etmeyi hiç düşünmez ki?.. Tam aksine çok başarılı olduğunu sanıyor ve düşünüyordur.

Bundan daha önce eğitim-öğretimi laçkalaştırmış olan başarısızlar istifa etmeyi hiç düşündüler mi ki, bu zat istifa etsin?

ares5_70
Şube Müdürü
06 Aralık 2017 10:02

BİZ GÜVENİP OY VERİYORUZ DEVLET GÜVENMEYİP SÖZLEŞMELİ ÖĞRTMN YAPIOR

Ordos
Aday Memur
07 Aralık 2017 02:31

Milli Eğitim Bakanlığının başarısızlığının arkasında Cihannüma denilen örgüt vardır. Bu örgüt bakanlıkta (müsteşar marifetiyle) tabiri caizse kendinden gayrısını tanımayan bir yapıdır. FETÖ hangi yöntemleri uyguluyorsa Cihannüma da bunu uygulamaktadır. Yani yeni bir PARALEL YAPI peydah olmuştur. Bunlarda ne hesap var ne kitap. Reisin adını kullanarak eğitimin anasını ağlatıyorlar. Bu örgüt iyi yaptıklarını zannederek pekçok yanlışa imza atıyor. Zaten hiçbir örgüt yanlış yaptığını göremez, görmez. Liyakat temelli bir atama sistemi yerine bu şekil örgüt kanallı atamalar olduğu sürece, ülkenin milli eğitim politikaları birkaç örgüt mensubu tarafından belirlendiği sürece ülke selamete ermez. Bu örgüt başta milli eğitim olmak üzere diğer bakanlıklarda da sadece kendi üyelerini belirli yerlere taşıma gayreti içerisinde bulunduğu sürece, İslamcı ve ülkücü vatan evlatlarını kendi kriterlerine göre elediği sürece millete değil kendilerine hizmet etmiş olurlar. Tıpkı FETÖ'nün yaptığı gibi! Cihannüma denilen örgüt derhal lobicilik işlerini bırakmalıdır. Mülakat denilen saçma sapan bir sistem ile nice vatan evladını tırpanlamak 2019 seçimlerinde RTE'yi zor duruma düşürmek demektir. TEOG başta olmak üzere pekçok konuda batağa saplanan bu ekip derhal bakanlıktan alınmalı, bu örgüte bağlı paralel yapı tasfiye edilmeli, milletin öz evlatları liyakat ölçüsünde sınavla iş başına getirilmelidir. Orman kanunlarından, senin dayın benim yeğenim yaklaşımlarından bu ülke çok çekti. Aynısını sözde islamcıyım diye geçinen bu çetenin fitne ve dezenformasyon ehli üyeleri yapmaya devam ediyor. Yakında Cihannüma denilen bu çetenin tüm illerdeki üst kademelerde bulunan üyelerini deşifre edeceğiz. İlgili dosyayı cumhurbaşkanlığına da ileteceğiz. Bu örgütün üyeleri tıpkı FETÖ gibi kendilerini bulunmaz hint kumaşı zannediyor olabilirler. Fakat zulmettikleri nice vatan evladının ahı yakalarındadır. Tıpkı FETÖ elebaşı gibi narsist bir kişilik yapısına sahip bu örgütün yöneticileri burnundan kıl aldırmaz tavırlarıyla millete değil ancak kendilerine hizmet ederler. Bu yolun sonu ise hüsrandır. Az biraz izanları varsa bu uyarılarımızı dikkate alırlar. Takipçilerim arasında bu örgütün yöneticisiyim diyen tipler de var. Muhtemelen bunlar örgütün piramit yapısındaki İBADET ehli tabaka. Ama bilmiyorlar ki bir üst tabakadakiler İHANET içerisindeler. İster bilerek yapıyor olsunlar ister bilmeyerek. Neticede cehenneme giden yollar iyi niyet taşlarıyla döşelidir. Umarız iflah olurlar.

Eşkal Atak
Aday Memur
14 Aralık 2017 07:41

MEB' in uygulamaları , tam 15 senedir ülkemize çok zarar verdi.

Eşkal Atak
Aday Memur
23 Aralık 2017 12:06

İstifa etmesi bir şeyi değiştirmez, yerine aynısı gelir.

Eşkal Atak
Aday Memur
23 Aralık 2017 21:45

Bakanın bir an bile durmaması lazım ama istifa etmez.

hatip42
Genel Müdür
23 Aralık 2017 21:48

gelen gideni aratır demişler. değişse ne olacak. yusuf tekin ne derse o.

Cuma Mansur
Yasaklı
24 Aralık 2017 08:16

Haklısınız... O yüzden de her şey laçkalaştırıldı.

okurpaye06
Yasaklı
29 Aralık 2017 14:15

İstifa etmez, boşuna bekliyorsunuz.

yalnizzlink
Genel Müdür
31 Aralık 2017 11:16

konuyu açan arkadaş istifa etmeli bence

Tosun Yamaç
Aday Memur
17 Ocak 2018 01:16

Bakan istifa etse ne olur ki? Yerine bir başkası gelir. Değişen bir şey olmaz.

Vasilybelajuski
Aday Memur
17 Ocak 2018 11:10

Etmemeli, ben memnunum. Açık sözlü

Eren Kutay
Aday Memur
22 Ocak 2018 11:43

Eğitim dünyamızın bu hallere düşmesinde, MEB' de uzman olarak çalışan acemilerin varlığının etkisi fazladır. Onların uzmanlıkla alakası yok!

DemirKoratlı
Aday Memur
11 Şubat 2018 01:24

İstifa etmesi çözüm sağlamaz.

KorataSoy
Yasaklı
14 Şubat 2018 00:35

İstifa etse ne yazar ki?

birKEDİgördümSANKİ
Müsteşar Yardımcısı
18 Şubat 2018 00:07

sadece şehit öğretmen cenazelerinde değil, öğrenci tarafından tüfekle vurulan müdür, öğrenci

tarafından sınıfta bıçaklanan öğretmen cenazelerinde ve öğretmenin sınıfta öğrencisi tarafından

kucağa alınıp alay edildiği anlarda da sesini öğretmenden yana çıkarabilen bir bakan gelir inş.

Hıdır Çaylı
Yasaklı
28 Şubat 2018 23:02

Bu ortamda, istifa olayı da çözüm olmaz.

engineer11111
Aday Memur
02 Mart 2018 21:20

1 gun dahi durmasi hata

engineer11111
Aday Memur
02 Mart 2018 21:22

isi bilmemenin adi acik sozlululuk olmus..

Vasilybelajuski, 6 yıl önce

Etmemeli, ben memnunum. Açık sözlü

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi