Editörler : "eskiyara"Pangaea
10 Şubat 2012 15:07

halk oyunları egzersizi

merhaba arkadaşlar ben okulumda(kadrolu çalıştığım okulda) halk oyunları egzersizi açmak istiyorum. Bunun için ne tür sertifika olması gerekiyor? Halk eğitimden temel eğitim sertifikam var 60 saatlik bu sertifika yeterlimi yoksa usta öğreticilik sertifikası da olması gerekiyor mu? Bilgisi olanlar acil cevap yazabilirse sevinirim.

sahanugur
Aday Memur
10 Şubat 2012 18:37

aynı konuyu bende soracaktımdneb e halk oyunları ve koro sertifikam avr bende kurs açmak istiyorum ne yapmam gerikeyor...

pamukelma
Aday Memur
10 Şubat 2012 22:09

halkoyunları belgesiyle usta öğreticilik kursuna gittim ben ordan 100 saatlik yöre öğreticisi sertifikası aldım şimdi egzersiz yapıyorum

cadıkız_24
Aday Memur
21 Mayıs 2012 17:23

degerli ögretmen arkadaşlar okulunuzda kadrolu ögretmensiniz.neden bizim işimizede el atıyorsunuz bırakın bunlarıda biz yapalım 15 yıla yakındır usta ögreticiyim ama ögretmenlerin egzersiz merakı yüzünden halkegitimler bize görev vermiyor.sizin bir işiniz bir maaşınız var bırakın bizde kendi işimizi yapıp ekmegimizi yiyelim.insanlar 60 saatlik kurs belgeleriyle eğitim verior.bu sadece benim için deil bütün usta ögreticiler için geçerli yıllarımızı verdik...lütfen iyi kötü maaşınızı alıyorsunuz ek ders falan derken e biz sıfırızya....

hazeleye
Yasaklı
21 Mayıs 2012 17:59

2010/49 sayılı genelge

pamukelma
Aday Memur
22 Mayıs 2012 10:52

cadıkız halkoyunları severek yapılan bir iştir,sırf egzersiz için değil sevdiğim için yapıyorum ben,yoksa o kadar emeğe ve yorulmaya karşı aldığımız para zaten hiçbişey...

oksijengül32
Aday Memur
22 Mayıs 2012 14:06

bende 1 senedir halk eğitimde kursa devam ediyorum. bu sene açılan halk oyunları antrenör yardımcılığı kursuna da gittim. bu iki belgeyle okulda kurs açabileceğimi söyledi kurs hocam. açıkçası bu işte uzmanlaşmak için ben 1 sene daha kursa gitmeyi düşünüyorum. madem bu işten para kazanıcaz hakkını vermek lazım. eğitmen arkadaşlarda kurs açılmayan okullarda çalışabilirler. sonuçta her okulda bu kurs açılmıyor.

teacher29m
Genel Müdür
22 Mayıs 2012 14:20

bende artvin yöresi sertifikası var usta ögreticilik degil 1 yıl çalıştırdım çok zor ya fiziken çok yoruyor şimdi satranç egzersizi yapıyorum yaşlandım mı ne :))))

teacher29m
Genel Müdür
22 Mayıs 2012 14:30

artık düğünlerde halay başı olurum baskada oynamam :) teyyyy teyyy teyyy çift jandaaaarmaa geliyordaa kaymakam konagındaannnn

fiske vursaaaaammm kan damlarda yarin yanagından

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi