Editörler : Pangaea

Resim274
Memur
04 Aralık 2019 19:52

Belkide cumhurbaşkanlığı 20 bin verirken MEB 15 bin yeter bize diye ısrar ediyordur.ha , ne dersiniz :/

Dr.H.Lecter
Aday Memur
04 Aralık 2019 20:59

Bence bu haftadan sonra Şubat için atama aciklamsi yapmazlar

ayşe16
Memur
04 Aralık 2019 22:50

Üzücü ama bana da öyle geliyor ya bu hfta ya da Şubatta atama yok gibi
Dr.H.Lecter, 4 yıl önce

Bence bu haftadan sonra Şubat için atama aciklamsi yapmazlar

Samsnfen
Memur
05 Aralık 2019 11:30

Büyük ihtimalle mülakatlar şubattan sonra göreve başlama Eylül' de 2017 'de olduğu gibi

empatiksempatik
Aday Memur
05 Aralık 2019 18:54

Son Ümit 15 Aralık. Yoksa Şubat ataması falan olmaz bence

nikneyme
Şef
05 Aralık 2019 21:20

Yine bir tarih çıktı önümüze. Neyse onu da bekleriz ne diyelim..

UMAY CANSU
Şef
05 Aralık 2019 22:27

Arkadaşlar tamam ama bakan (kendi) ağzı ile ;))) şubatta atama yapacağız demedi mi. Şimdi inanmayalım mı bu söze. Kandırdı mı bizi. Nisan ı bekleyip 1 Nisan mı diyecek? :((((( Kime inanacağız biz.

sefa-24
Daire Başkanı
05 Aralık 2019 22:34

Hocam onun sadece adı bakan. Aslında onun suçu yok bu ülkede milli eğitim bakanı her daim vesayet altındadır. Yani evet aslında her bakanlık öyledir ama meb daha aşırı şekilde bağımlıdır biyerlere işte. Ayrıca Şubat atamasi için çalışıyoz dedi. Burdan iki sonuç çıkabilir, birincisi der ki çalıştık ama beceremedik olmadı der yirtarlar. İkincisi ise Şubat'ta duyuruya çıkarlar eylülde işbaşı olacak şekilde planlamislardir. Sonra da derler ki işte Şubat'ta duyuru yaptık subat atamasından kastımız buydu siz yanlış anlamışsınız derler. Ya hocam yapmayın o kadar da değil demeyin aynen böyle olma ihtimali var. Bu ülkede olamayacak şey yok. Herşeyi bekleyin gerçekten

UMAY CANSU, 4 yıl önce

Arkadaşlar tamam ama bakan (kendi) ağzı ile ;))) şubatta atama yapacağız demedi mi. Şimdi inanmayalım mı bu söze. Kandırdı mı bizi. Nisan ı bekleyip 1 Nisan mı diyecek? :((((( Kime inanacağız biz.

fhurghan
Kapalı
05 Aralık 2019 22:36

SUBATTA ATAMA = SUBATTA DUYURU MEBIN DILIYLE. SUBAT 2018 ATAMASI YAZIN GOOGLEYE.
sefa-24, 4 yıl önce

Hocam onun sadece adı bakan. Aslında onun suçu yok bu ülkede milli eğitim bakanı her daim vesayet altındadır. Yani evet aslında her bakanlık öyledir ama meb daha aşırı şekilde bağımlıdır biyerlere işte. Ayrıca Şubat atamasi için çalışıyoz dedi. Burdan iki sonuç çıkabilir, birincisi der ki çalıştık ama beceremedik olmadı der yirtarlar. İkincisi ise Şubat'ta duyuruya çıkarlar eylülde işbaşı olacak şekilde planlamislardir. Sonra da derler ki işte Şubat'ta duyuru yaptık subat atamasından kastımız buydu siz yanlış anlamışsınız derler. Ya hocam yapmayın o kadar da değil demeyin aynen böyle olma ihtimali var. Bu ülkede olamayacak şey yok. Herşeyi bekleyin gerçekten

tooblue
Memur
05 Aralık 2019 22:37

15 Aralık diye şartlamayın. O gün bütçe görüşülür, mutabakat sağlanırsa o hafta gelir. Ama o güne bel bağlamayın bence hocalarım. Ordan bir sonuç çıkmadan kimse açıklama yapmaz. Görüşmeler biter, durum ele alınır o hafta gelir açıklama diye düşünüyorum ben.

Resim274
Memur
05 Aralık 2019 22:38

"2 hafta içinde" lafını da direkt ağızdan duymamismiydik.Yapmadiktan sonra çok güzel kılıf uydurulur.Ayrica da o günden sonra bir kişiden bile Şubat diye bir şey duyduk mu

UMAY CANSU, 4 yıl önce

UMAY CANSU
Şef
05 Aralık 2019 22:41

Valla Hocam önce insanın hevesini kırıyorlar sonra sevinç yaşamaya bile halimiz kalmıyor. Dediğiniz gibi olacak ki böyle sessizlik var . Ne diyim ki..

sefa-24, 4 yıl önce

UMAY CANSU
Şef
05 Aralık 2019 22:44

Hocam acaba biz yanlış mı anlıyoruz.;))) Çünkü Onlar çok güzel yuvarlıyorlar cümleleri neresinden tutsan oraya gidiyor. Siz yanlış anlamışsınız biz sonuçlanacak dedik ama atama yapacağız demedik derler;(((

Resim274, 4 yıl önce

"2 hafta içinde" lafını da direkt ağızdan duymamismiydik.Yapmadiktan sonra çok güzel kılıf uydurulur.Ayrica da o günden sonra bir kişiden bile Şubat diye bir şey duyduk mu

UMAY CANSU
Şef
05 Aralık 2019 22:46

Bir milli eğitim müdürünün öğretmenler günü konuşmasına şahit oldum. Diyor ki ; "ben size gelin derdinizi tasanızı anlatın dedim. Gene de diyorum. Ben dinlerim. Ama yaparım demedim". Diyor. Alın işte .. Bu bir zincir sanırım. Eb baştan aşağıya..

fhurghan
Kapalı
05 Aralık 2019 22:50

Simdi ben neden bizim ulkemizde siyaset tekellesmis diyorum anliyor musunuz? hepsi tek basa bagli, ozgur hareket edilmiyor, edilemiyor. Yasama, yargi, yurutme hepsi tekellesmis ve bu vesile ile butun bakanliklar, biraz acin gozunuzu artik.
UMAY CANSU, 4 yıl önce

Bir milli eğitim müdürünün öğretmenler günü konuşmasına şahit oldum. Diyor ki ; "ben size gelin derdinizi tasanızı anlatın dedim. Gene de diyorum. Ben dinlerim. Ama yaparım demedim". Diyor. Alın işte .. Bu bir zincir sanırım. Eb baştan aşağıya..

UMAY CANSU
Şef
05 Aralık 2019 23:35

Böyle kötü örnekleri görünce evet insanın hevesi umudu kırılıyor Hocam. Bakan değil gören olun diyorsunuz ;) Herşey ortada zaten. Sadece insanlar umut etmiş durumda aşırı stresli.. İhtiyacı olan sistemi sorgulamak değil. İhtiyacı olan statü, iş ...vb . Statüyü alana kadar da ömür bittiğine göre Hiyerarşide bir türlü yukarı çıkılamıyor. Yani siz daha kendini gerçekleştirememiş insanlardan bunları sorgulamalarını istiyorsunuz . Bu çok zor Hocam.. maalesef. Bende dahil bu durumdayız. Para kazanamayan kişiye isterse 4 dil bilsin master yapsın 2 üni bitirsin kimse öğretmen demiyor.. Kimse bu da bir şey olmuş demiyor. Toplum para kazan çocuk yap ev araba al işte o zaman oldun diyor;) Ve bu biz atanamayan nice pırık pırıl insanı içten içe mahvediyor. Siz de bizi üzmeyin ;)))

fhurghan, 4 yıl önce
Simdi ben neden bizim ulkemizde siyaset tekellesmis diyorum anliyor musunuz? hepsi tek basa bagli, ozgur hareket edilmiyor, edilemiyor. Yasama, yargi, yurutme hepsi tekellesmis ve bu vesile ile butun bakanliklar, biraz acin gozunuzu artik.

fhurghan
Kapalı
05 Aralık 2019 23:42

Sorgularim ben, sistemi kuran onlar, oy veren de biziz. Kusura bakma ama sorgulamayan, gormezden gelenin aklinsan suphe ederim.
UMAY CANSU, 4 yıl önce

Böyle kötü örnekleri görünce evet insanın hevesi umudu kırılıyor Hocam. Bakan değil gören olun diyorsunuz ;) Herşey ortada zaten. Sadece insanlar umut etmiş durumda aşırı stresli.. İhtiyacı olan sistemi sorgulamak değil. İhtiyacı olan statü, iş ...vb . Statüyü alana kadar da ömür bittiğine göre Hiyerarşide bir türlü yukarı çıkılamıyor. Yani siz daha kendini gerçekleştirememiş insanlardan bunları sorgulamalarını istiyorsunuz . Bu çok zor Hocam.. maalesef. Bende dahil bu durumdayız. Para kazanamayan kişiye isterse 4 dil bilsin master yapsın 2 üni bitirsin kimse öğretmen demiyor.. Kimse bu da bir şey olmuş demiyor. Toplum para kazan çocuk yap ev araba al işte o zaman oldun diyor;) Ve bu biz atanamayan nice pırık pırıl insanı içten içe mahvediyor. Siz de bizi üzmeyin ;)))

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi