Editörler : E.Kayı Han
«20212223242526272829303132

memur4820
Aday Memur
23 Aralık 2019 15:34

yok ocak sonu bulacak gibi.. bence bu hafta beklemeyin.. yatırım tavsiyesi değildir tahmini bu yönde

Astrasedan, 4 yıl önce

Arkadaşlar bu hafta kesin açıklanır diyen var mı :)

murtozo
Aday Memur
23 Aralık 2019 16:23

✋

Milli Ülkü
Aday Memur
23 Aralık 2019 17:13

Aradım çalışmalar devam ediyor ne zaman açıklanacağını söyleyemeyiz dediler bende yılbaşına kadar açıklanır mı peki dedim şimdi bunu söylersem açıklanma tarihini söylemiş olurum dedi.Bu konuşmayı siz yorumlayın

murtozo
Aday Memur
23 Aralık 2019 17:26

Sizin yazdıklarınıza göre yorumlayacak olursak eğer yılbaşından önce mülakat sonuçları açıklanacak sonucuna ulaşabiliriz sanırım.

Kral007
Kapalı
23 Aralık 2019 17:46

O zaman cuma veya cumartesi açıklanabilir dimi arkadaşlar

tekonkarkis
Aday Memur
23 Aralık 2019 17:57

Hiç yorumlanacak bir şey yok...Beklemeye devam diyorlar...

Stuanton
Aday Memur
23 Aralık 2019 18:14

Mülakat öncesi genel müdürlükçe kurum amirlerinin adaylar hakkındaki kanaati soruldu,cevaplar alındı.Ayrıca kurumlara adaylar hakkında verilmiş disiplin cezası ve devam eden disiplin soruşturması olup olmadığı soruldu,cevaplar alındı.Yazılı ve sözlü sınav notları da belli olduğuna göre atama yapılacak yerler ile ilgili çalışma devam ediyor tahminimce.

MWWY
Daire Başkanı
23 Aralık 2019 18:45

Gözardı ettiğimiz bir konu atama yapılacak yerler ve unvanların durumu. Sonuçlar açıklanırken atama yapılacak yerler, unvanlarda ilan edilerek tercih şekli ve zamanı belirtiliyor. Bu konu neredeyse hiç konuşulmuyor.

Stuanton, 4 yıl önce

Mülakat öncesi genel müdürlükçe kurum amirlerinin adaylar hakkındaki kanaati soruldu,cevaplar alındı.Ayrıca kurumlara adaylar hakkında verilmiş disiplin cezası ve devam eden disiplin soruşturması olup olmadığı soruldu,cevaplar alındı.Yazılı ve sözlü sınav notları da belli olduğuna göre atama yapılacak yerler ile ilgili çalışma devam ediyor tahminimce.

atabeycte
Şef
23 Aralık 2019 20:05

Kimse senaryo yazmasın tek baktıkları

fetöcü olup olmadığı referansı , kim

puan kaç ,geçikmesı bir dünya fetö tespit edildi unutmayın önce fetö temizliği gerisi boş yorum kimse kolay kolay imzalamaz bu Karışık Ortamda

Stuanton, 4 yıl önce

memur4820
Aday Memur
24 Aralık 2019 10:13

1-cte'de mazeret tayinleri var; 17 ocakta sonuçlanması bekleniyor,

2-dışardan alımların (psikolog sosyolog veteriner ve öğretmenler) tercih sonuçları var,

3-dışardan alım idare memurlarının mülakatı var,

4- bizim gys mülakat sonuçları var

varda var işler yoğun, ctenin sitesinde merkez çalışanlara baktım baya az personel var, hangi birine koştursunlar, bizim iş uzar gibi arkadaşlar, ki daha arada klasik rutin işleri saymıyorum.. yıl sonu beklentisine girmesek iyi olur gibi

günaydın bu arada..

carpediemmylove
Aday Memur
24 Aralık 2019 10:14

sınava giren arkadaşlar hangi kurumda çalışıyorsunuz hangi unvanda?

baylo
Aday Memur
24 Aralık 2019 13:28

Saydığın 4 maddenin 3'ü bizim gys süreci başladıktan sonra başlanan işler. 4. de biziz zaten. Sence hangisinin daha önce sonuçlanması lazımdı? iş bitirmeler bu sıraya göre olsaydı bizden de anlayış beklenebilirdi..

memur4820, 4 yıl önce

1-cte'de mazeret tayinleri var; 17 ocakta sonuçlanması bekleniyor,

2-dışardan alımların (psikolog sosyolog veteriner ve öğretmenler) tercih sonuçları var,

3-dışardan alım idare memurlarının mülakatı var,

4- bizim gys mülakat sonuçları var

varda var işler yoğun, ctenin sitesinde merkez çalışanlara baktım baya az personel var, hangi birine koştursunlar, bizim iş uzar gibi arkadaşlar, ki daha arada klasik rutin işleri saymıyorum.. yıl sonu beklentisine girmesek iyi olur gibi

günaydın bu arada..

(burcu)
Aday Memur
24 Aralık 2019 13:42

Umarim.bu hafta aciklanir ve bu stresli bekleyis biter. Yokmu bir duyumu falan olan arayan soran ???

Milli Ülkü
Aday Memur
24 Aralık 2019 14:33

Birazdan arayacağım verecekleri klasik cevabı paylaşırım

(burcu), 4 yıl önce

Umarim.bu hafta aciklanir ve bu stresli bekleyis biter. Yokmu bir duyumu falan olan arayan soran ???

Elyasa44
Kapalı
24 Aralık 2019 15:08

İnşallah bu yıl başına kadar açıklanır yoksa bahanelerimiz hazır ; idare memuru öğrenci mülakatının 30/01/2020 tarihine kadar devam ettiği, 17/01/2020 de açıklanacak mazeret tayinleri, fetö operasyonu nedeniyle güvenlik soruşturmasının devam ettiği, dışarıdan alımı yapılan psikolog vs alımının tercih sonuçları vs vs vs... her hafta bir umut ile beklediğimiz bu uzun ve belirsizlik içinde inşallah bakanlığımız, genel müdürlüğümüz bizlere yılbaşı öncesi sonuçları açıklayarak hayatımızdaki düzenimize, planımıza, proğramımıza devam etmemizi sağlarlar. bu belirsizlik içinde ne hayat düzenimiz kaldı ne hayata dair beklentilerimizi düşünecek akıl kaldı ne de iş yerinde huzurumuz.. :((

Milli Ülkü
Aday Memur
24 Aralık 2019 15:13

Şimdi aradım çalışmalar devam ediyor.Herhangi bir tarih söz konusu değil dediler

Elyasa44, 4 yıl önce

İnşallah bu yıl başına kadar açıklanır yoksa bahanelerimiz hazır ; idare memuru öğrenci mülakatının 30/01/2020 tarihine kadar devam ettiği, 17/01/2020 de açıklanacak mazeret tayinleri, fetö operasyonu nedeniyle güvenlik soruşturmasının devam ettiği, dışarıdan alımı yapılan psikolog vs alımının tercih sonuçları vs vs vs... her hafta bir umut ile beklediğimiz bu uzun ve belirsizlik içinde inşallah bakanlığımız, genel müdürlüğümüz bizlere yılbaşı öncesi sonuçları açıklayarak hayatımızdaki düzenimize, planımıza, proğramımıza devam etmemizi sağlarlar. bu belirsizlik içinde ne hayat düzenimiz kaldı ne hayata dair beklentilerimizi düşünecek akıl kaldı ne de iş yerinde huzurumuz.. :((

Elyasa44
Kapalı
24 Aralık 2019 15:22

milli ülkü, hatırlarsanız memurlar.nette gys ile ilgili haber 10/12/2019 tarihinde yapıldı ve aramızda tecrübeli arkadaşlarımız bu haber üzerine iki hafta içinde gys sınavı açıklanabilir yorumları yapıldı ki ben de açıkçası bir iki hafta içinde açıklanır umudundaydım çünkü ramazan müdürün twitinin üzerinden bir ay geçti ve bu haber de gys sonucunun açıklanacağına dair bir emareydi. sizce bu hafta açıklanma ihtimali diğer geçen haftalardan daha fazla umut taşımıyor mu?

Milli Ülkü, 4 yıl önce

Birazdan arayacağım verecekleri klasik cevabı paylaşırım

Elyasa44
Kapalı
24 Aralık 2019 15:27

gerçekten çok klasik bir cevap olmuş :)) zaten genel müdürlükte çalışan hiçbir personel bu ve benzeri konular ile ilgili hiçbir bilgi paylaşmazlar hocam..

Milli Ülkü, 4 yıl önce

Şimdi aradım çalışmalar devam ediyor.Herhangi bir tarih söz konusu değil dediler

Milli Ülkü
Aday Memur
24 Aralık 2019 15:29

Umudum var fakat bizim Genel müdürlüğümüzün işi hiç belli olmuyor varsın 1 sene sonra açıklasınlar derdim bu değil benim derdim adam yerine konmamamız.

Elyasa44, 4 yıl önce

milli ülkü, hatırlarsanız memurlar.nette gys ile ilgili haber 10/12/2019 tarihinde yapıldı ve aramızda tecrübeli arkadaşlarımız bu haber üzerine iki hafta içinde gys sınavı açıklanabilir yorumları yapıldı ki ben de açıkçası bir iki hafta içinde açıklanır umudundaydım çünkü ramazan müdürün twitinin üzerinden bir ay geçti ve bu haber de gys sonucunun açıklanacağına dair bir emareydi. sizce bu hafta açıklanma ihtimali diğer geçen haftalardan daha fazla umut taşımıyor mu?

06General
Aday Memur
24 Aralık 2019 15:44

Milli Ülkü öncelikle bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Ancak daha önceki açıklamalarınızda yılbaşından önce açıklanacağı hususunda çalımalar

yapıldığını belirtmiştiniz. Bizde de yılbaşından önce açıklanacağı hususunda bir beklenti oluştu

yılbaşından önce açıklanır mı ? Sezgileriniz ne yönde

Milli Ülkü, 4 yıl önce

Umudum var fakat bizim Genel müdürlüğümüzün işi hiç belli olmuyor varsın 1 sene sonra açıklasınlar derdim bu değil benim derdim adam yerine konmamamız.

Toplam 625 mesaj
«20212223242526272829303132

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi