Editörler : F16 Gökçen
14 Mart 2018 16:25

Anadolu hayat emeklilik müfettiş yrd. ilanı 2018

Anadolu hayat emeklilik müfettiş yrd. ilanı yenibiriş.com'da yayınlanmış.

https://www.yenibiris.com/anadolu-hayat-emeklilik-a-s/mufettis-yardimcisi-is-ilani/797001

şirket ve pozisyonla ilgili bilgisi olanlar var mıdır acaba?

Ratman
Aday Memur
16 Mart 2018 11:01

geçmiş senelerde aynı pozisyona başvurmuş biri olarak koşullara uyuyorsanız çekinmeden başvurabileceğinizi söyleyebilirim.

toefl'dan 85 istiyolar ancak yabancı dil ile ön eleme yapılması, sonraki rekabetin azalması bakımından lehinize oluyor..

odtü gibi okullardan mezun olmanız her yerde avantajlı, ancak okulunuz tek faktör kesinlikle değil.. orta klasmanda okullardan mezun olup şu anda başarıyla çalışan müfettişleri olduğunu biliyorum..

girdiğim sınavda genel yetenek testi ve sonrasında yapılan değerlendirme merkezi aktiviteleri diğer kurumlarla benzer bir yapıya sahip. sınav sistemi hakkında detay öğrenmek isterseniz teftiş birimi bu süreçte yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

maaşının gayet tatminkar olduğunu az çok tahmin ediyosunuzdur sanıyorum.

özetle, asgari şartları sağlıyorsanız şansınızı denemenizi tavsiye ederim..

rookiemeister
Aday Memur
20 Mart 2018 17:11

daha önce son aşamada elenmiş bir arkadaşımla görüştüm. anlattıkları ratman'ın yazdıkları ile tutarlı. müfettişlik erkek işi olarak algılansa da şirkette kadın müfettişler de varmış. bunun yanında turne olayı banka teftiş kurullarındaki gibi 5-6 ay sürmüyormuş. yan hakları da yeni neslin talep edeceği nitelikte. iş bankası grubu insana değer verir, şartlarınız tutuyorsa kesinlikle başvurun.

Queengs
Aday Memur
27 Mart 2018 18:36

Merhaba, Öncelikle vermiş olduğunuz bilgiler in çok teşekkür ederim. Acaba sonav sadece genel kültür mü? Yoksa alan bilgisi de sorulacak mı? Bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.
Ratman, 6 yıl önce

geçmiş senelerde aynı pozisyona başvurmuş biri olarak koşullara uyuyorsanız çekinmeden başvurabileceğinizi söyleyebilirim.

toefl'dan 85 istiyolar ancak yabancı dil ile ön eleme yapılması, sonraki rekabetin azalması bakımından lehinize oluyor..

odtü gibi okullardan mezun olmanız her yerde avantajlı, ancak okulunuz tek faktör kesinlikle değil.. orta klasmanda okullardan mezun olup şu anda başarıyla çalışan müfettişleri olduğunu biliyorum..

girdiğim sınavda genel yetenek testi ve sonrasında yapılan değerlendirme merkezi aktiviteleri diğer kurumlarla benzer bir yapıya sahip. sınav sistemi hakkında detay öğrenmek isterseniz teftiş birimi bu süreçte yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

maaşının gayet tatminkar olduğunu az çok tahmin ediyosunuzdur sanıyorum.

özetle, asgari şartları sağlıyorsanız şansınızı denemenizi tavsiye ederim..

rookiemeister
Aday Memur
04 Nisan 2018 09:19

merhaba,

sanırım alan bilgisi de soruluyor ancak öyle kastıracak bir sınav değildir. sonuçta farklı disiplinlerden adaylar var. bi bölümden gelen adayların daha avantajlı olacağı sorular sorulmuyordur diye düşünüyorum.

Queengs, 6 yıl önce
Merhaba, Öncelikle vermiş olduğunuz bilgiler in çok teşekkür ederim. Acaba sonav sadece genel kültür mü? Yoksa alan bilgisi de sorulacak mı? Bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.

ddoa
Aday Memur
10 Nisan 2018 19:18

turne süreleri hakkında tam bilgisi olan var mı ?

rookiemeister
Aday Memur
13 Nisan 2018 10:39

kesinlikle banka gibi gezmediklerini biliyorum bu yüzden 4-5 haftayı geçeceğini düşünmüyorum. arkadaşım daha önce banka müfettişi olup da buraya geçenlerin olduğunu söylemişti.

ddoa, 6 yıl önce

turne süreleri hakkında tam bilgisi olan var mı ?

Coucou
Aday Memur
26 Nisan 2018 09:20

Herhangi bir donus alan oldu mu?

Cydgnel
Aday Memur
26 Nisan 2018 15:08

Merhaba,bana biraz önce sınav maili geldi,5 mayısta online sınav olacagı yazıyor
Coucou, 6 yıl önce
Herhangi bir donus alan oldu mu?

Gilthanas
Aday Memur
26 Nisan 2018 16:40

Bana da mail geldi 5mayıstaki online sınav için

aranelly
Aday Memur
26 Nisan 2018 17:16

Ben de dönüş aldım online sınav için.

birmatematikcii
Aday Memur
26 Nisan 2018 18:23

toefl puanı olmayanlar için işe başlama süresine kadar süre tanınacak değil mi?

birmatematikcii
Aday Memur
27 Nisan 2018 01:04

sınav genel yetenek yani matematik mantık grafik gibi sorular bekliyorum ben hocam. bir de kişilik envanteri gönderilmiş. alan sorulcağını sanmıyorum.

Queengs, 6 yıl önce

Overall Picture1
Aday Memur
27 Nisan 2018 16:53

konuştum işe başlayana kadar toefl için süre tanınacakmış

birmatematikcii, 6 yıl önce

toefl puanı olmayanlar için işe başlama süresine kadar süre tanınacak değil mi?

seremetenes
Kapalı
29 Nisan 2018 14:46

"Önemli Not: Sınava Katılım durumunuzu 30.04.2018 Pazartesi günü, saat 16:00?a kadar [email protected] adresine iletmenizi rica ederiz."

Maildeki bu kısımda sınava katılım durumu derken kastettikleri nedir ? Basitçe sınava katılıp katılmayacağımızı bildirmemizi mi istiyorlar ?

Boz92
Aday Memur
29 Nisan 2018 16:08

bana böyle bir mail gelmedi,Size ne zaman ulaştı acaba?
seremetenes, 6 yıl önce

"Önemli Not: Sınava Katılım durumunuzu 30.04.2018 Pazartesi günü, saat 16:00?a kadar [email protected] adresine iletmenizi rica ederiz."

Maildeki bu kısımda sınava katılım durumu derken kastettikleri nedir ? Basitçe sınava katılıp katılmayacağımızı bildirmemizi mi istiyorlar ?

seremetenes
Kapalı
29 Nisan 2018 22:20

İfade sınava kabul mailinin sonunda yer alıyor.

Boz92, 6 yıl önce
bana böyle bir mail gelmedi,Size ne zaman ulaştı acaba?

Boz92
Aday Memur
30 Nisan 2018 09:59

teşekkür ederim,ben o kısmını görmemişim şimdi mail attım katilacagima dair.
seremetenes, 6 yıl önce

İfade sınava kabul mailinin sonunda yer alıyor.

Queengs
Aday Memur
01 Mayıs 2018 15:48

Sanırım ilk sınav sizin dediğiniz gibi olacak. Yani diğer arkadaşların mesajlarından anladığım kadarıyla ikinci bir alan sınavı yapılacak gibi geldi bana. Ama maşlde bmyle bir sınavdan bshsedilmiyor.
birmatematikcii, 6 yıl önce

sınav genel yetenek yani matematik mantık grafik gibi sorular bekliyorum ben hocam. bir de kişilik envanteri gönderilmiş. alan sorulcağını sanmıyorum.

ernx
Aday Memur
02 Mayıs 2018 14:42

sınav lınkı gelen var mı

ernx
Aday Memur
02 Mayıs 2018 17:40

sınav linkinin bugun gelmesi gerek mesai saati bitecek hala bir şey yok

Toplam 154 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler