Editörler : swat3410
«262728293031323334353637»

Beymeeen38
Yasaklı
21 Ağustos 2017 17:52

Araf kardeşim teşekkürler ama kaynağın emniyettenmi,siyasimi çünkü bunu sorgularız burada bilgi,duyum diye birkaç kisinin dışında çoğu söyleyen balon çıktı cok tasak gecenler oldu o yüzden temkinliyiz saygılar

Alsancak1
Daire Başkanı

La olum bi bitmediniz 4 aydir ya. Hergun ihrac edip duruyosunuz. Birakin bu isleri. Kusura bakmayinda size sizden once aciga alinanlarda bolemi yapti. G... sallayip durmayin. Yok 4 ekimciler donecek 26 nisan ihrac gorduk 14 temmuzda. Hala anlamadiniz hepimiz biriz su ayrimi yapmayin pravakatorlere prim vermeyin

Araf1442, 7 yıl önce

4 ekimcilerin büyük çoğunluğu geri dönecek

Pol87
Şube Müdürü

:))) birader yorumuna gülüyorum..Neden mi çok iyi sallıyosun.

Bak bak duyuma bak nisancıların çoğu malesef ihraç olacak, nasıl duydun birader imzaya sen mi sundun ??

Bak sana bişey diyeyim birader.Rabbim kısmetimi kestiyse bu meslekte ne yapsak boş.Ama bazı arkadaşları tenzih ediyorum 4 ekim açıkları ihraç olacak adam arayışında kardeşim masum olmayan herkes ihraç olsun,

Zira şurda duyduğu duyumlarla mutlu olup hüzünlenen var, mutlu olduğu gibi senin sallayarak yazdığın yazıyı okuyup belki de birileri üzüldü eşiyle tartıştı yapma kardeşim bilmiyosan sallama Ve bilmiyosun....

Hakka tapan
Aday Memur

arafa kızıyorsunuz belki ama bize 4 ekimde deselerdi ki çogunuz ihraç olacak inanmazdık ama geldiğimiz noktada 12800 kişinin 6000 i ihraç oldu yani yarısı.

gmplas
Yasaklı
21 Ağustos 2017 17:54

+++

Alsancak1, 7 yıl önce

La olum bi bitmediniz 4 aydir ya. Hergun ihrac edip duruyosunuz. Birakin bu isleri. Kusura bakmayinda size sizden once aciga alinanlarda bolemi yapti. G... sallayip durmayin. Yok 4 ekimciler donecek 26 nisan ihrac gorduk 14 temmuzda. Hala anlamadiniz hepimiz biriz su ayrimi yapmayin pravakatorlere prim vermeyin

Alsancak1
Daire Başkanı
21 Ağustos 2017 17:56

At kafasi 4 parti iade nasil olacak 4 ekimcilerde zaten 1500 iade oldu kac kisi kaldida 2 parti olacak. Ayrica niye bolduler cokmu zordu 2ye degilde 4 bolduler bir grubu. Sende Tatil Bitti gibisin herseyi bilirim edasinda ama bi b..k bilmeyen. Ayrica ihrac etmek istese ole beklemez 15 temmuz yil donumunde komple ederdi. Bide yazmis istihbar tovbe tovbe

Araf1442, 7 yıl önce

4 ekimcilerden dönecek olanlar hazirandan beri belli. Ancak 4 parti şeklinde iadeler olacak şeklinde istihbar var. Tıpkı 14 temmuz gibi ağustosta da ciddi bir ihraç dalgası olacaktı. Ancak buna hükümet partisinin kutlama yıl dönümü mü engel oldu yoksa başka bir şey mi engel oldu bilemiyorum. Ancak ağustosta ihraç vardı. KHK nın net olarak hangi tarihte çıkacağını biliyorum desem yalan olur. Bilmediğim şeyi konuşmam yorum yapmam. Çünkü böyle bir konu hakkında her yapılan yorum belki birilerini yoktan yere üzebilir veyahut boş yere ümitlendirebilir. Ancak şunu söyleyebilirim ki ağustosta planlanan KHK nın ocakta çıkacak hali yok.

gmplas
Yasaklı
21 Ağustos 2017 17:57

+++

Alsancak1, 7 yıl önce

At kafasi 4 parti iade nasil olacak 4 ekimcilerde zaten 1500 iade oldu kac kisi kaldida 2 parti olacak. Ayrica niye bolduler cokmu zordu 2ye degilde 4 bolduler bir grubu. Sende Tatil Bitti gibisin herseyi bilirim edasinda ama bi b..k bilmeyen. Ayrica ihrac etmek istese ole beklemez 15 temmuz yil donumunde komple ederdi. Bide yazmis istihbar tovbe tovbe

Araf1442
Kapalı
21 Ağustos 2017 17:58

Dediğim gibi Bilmediğim şeyi konuşmam yorum yapmam. Ben kendimce bir yorum yaparım, o yorum neticesinde birileri boş yere üzülebilir veya boş yere ümitlenebilir. %100 diye birşey asla yoktur. Nihayetinde o masanın başında oturup olumlu veya olumsuz yönde insanların kaderini şekillendiren değilim. Edindiğim istihbar bu yönde. Herkes herşeye hazırlıklı olsun arkadaşlar. Özellikle nişancılar için konuşuyorum, boş yere polyanacılık oynamayalım

Beymeeen38, 7 yıl önce

Araf kardeşim teşekkürler ama kaynağın emniyettenmi,siyasimi çünkü bunu sorgularız burada bilgi,duyum diye birkaç kisinin dışında çoğu söyleyen balon çıktı cok tasak gecenler oldu o yüzden temkinliyiz saygılar

Beymeeen38
Yasaklı
21 Ağustos 2017 17:58

Araf kardeşim söz sende net bir şekilde izah et nr biliyosun

Tozkoparan75
Aday Memur
21 Ağustos 2017 18:00

+++++++

Alsancak1, 7 yıl önce

Marrive
Aday Memur

Nisancilara karsi bi gicikligin mi var hayirdir yani

Araf1442, 7 yıl önce

Dediğim gibi Bilmediğim şeyi konuşmam yorum yapmam. Ben kendimce bir yorum yaparım, o yorum neticesinde birileri boş yere üzülebilir veya boş yere ümitlenebilir. %100 diye birşey asla yoktur. Nihayetinde o masanın başında oturup olumlu veya olumsuz yönde insanların kaderini şekillendiren değilim. Edindiğim istihbar bu yönde. Herkes herşeye hazırlıklı olsun arkadaşlar. Özellikle nişancılar için konuşuyorum, boş yere polyanacılık oynamayalım

gmplas
Yasaklı

Açık yada ihraç değilsin ya o zaman Sana giren çıkan ne

Araf1442, 7 yıl önce

sıfıR1
Şube Müdürü
21 Ağustos 2017 18:01

Sen sikma canini devrem inşallah döneriz gorevimizin basina ve bu sikintilarda biter. Insallah sizde aranizi duzeltirsiniz sen yapacagini yapmissin artik care bulamadığın icin actin burda konunu boşver milletti takma sana iyi tavsiyesi olanlarda oldu onlardan alacagini al

mstfaltnk42, 7 yıl önce

Devrem vallahi bulanldım artık yazmazdım yoksa ya. Ama sıkıntım 2 kat oldu şimdi pişman ettiler sagolsunlar. Düşenin dostu olmaz mış bi kere daha anladım.....!

Alsancak1
Daire Başkanı
21 Ağustos 2017 18:01

La bi git sende itiraf ediyosun iste salladigini. Sen kimsinde istihbar :)) aliyosun. Hadi cnm kumda oyna. Hem bilmedigim bisi yazmam de hemde kesin degilde.

Araf1442, 7 yıl önce

freeman71
Genel Müdür
21 Ağustos 2017 18:02

Topragim bizim orda bunun gibilere şöyle derler

Yaw he he

Alsancak1, 7 yıl önce

YANLIZKURT1071
Aday Memur

Kulak asmayin boyle tiplere herkes kendini bilir zaten.

Khk yada iade hakkinda Cumhurbaskani, Basbakan, Bakanlar Kurulu ve EGM Koordinasyon toplantisi uyeleri haricinde kimse bilemez. Kalani Keloglan masalidir.Sahsi dusuncemdir. Saygilarla

Tozkoparan75
Aday Memur

Trol can hadi tatil bitti trolle tatile çık.. bak açıkta da değilsin haa akşam akşam milletin canını sıkma..

Araf1442, 7 yıl önce

Umutspor
Aday Memur
21 Ağustos 2017 18:04

Arkadaşlar Araf kimdir nedir dogru mu söyler yalanmi bunu zaman gösterecek

Hem adama inanmiyorum diyoruz hem de linç ediyoruz.

Öncelikle sakin olalım...

Araf duyumunu soyler gider baska araflar gelir baska sey soyler

Kendimizden eminsek her zaman yaptigimizi yapmaya zor da olsa devam edecegiz, sabredip bekleyecegiz

Sonuc ta Araf degil bizi iade ya da ihrac ettirecek olan...

Araf1442
Kapalı
21 Ağustos 2017 18:05

Amacım ne birilerini boşyere umutlandırıp mutlu etmek, nede yok yere ümitsizlendirip üzmek. Konuştuklarımın ne kadarının gerçek ne kadarının balon olduğunu zaman gösterecektir. Rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun. Allaha emanet olun sağlıcakla kalın...

Yun zhou
Şube Müdürü
21 Ağustos 2017 18:08

Herşeye hazırlıklı olun demiş daha neye hazırlıklı olacaz Allah var Allah ona sığındık. Gurumuz vatan aşkımız çevremiz haysiyetimiz ile alay edilmiş açığa alınmışız herkes için geçerli bu yenisi eskisi yok. Ayrıca seninde açığa alınmayacağının garantisi yok. Allaha şükür hain değiliz bir Allahımız var bir vatanımız canımızı vereceğimiz ihraç da olsam kendi adıma vatan sağolsun derim.

Toplam 39532 mesaj
«262728293031323334353637»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi