Editörler : Lanet
01 Eylül 2014 19:42

Su Kaçağı Sorunu Nasıl Çözerim

arkadaşlar, konu doğru yeremi açtım bilemiyorum ama üst kattaki komşumun banyosundan benim banyoma su sızıyor, bir kere gidip konuştum tesisatçı çağır dedi, tesisatçıya telefonda izah ettim durumu en az 3000 lira gider dedi ve ben ev sahibiyim üst katta ki kiracı ne yapmalıyım ne önerirsiniz.

candela
Yasaklı
07 Eylül 2014 16:42

ilçedeysen belediyeye şikayet et oturduğu müddetçe sorumludur üst dairendeki şuan madur durumdasın

senin kiracınsa kiradan kesersin yine onun yaptırması gerek.

candela
Yasaklı
07 Eylül 2014 16:43

nasıl uzman tesisatçıymış öyle bilinmeyen güçleri mi var mekanı görmeden fiyat biçiyor:))

Burcu Güneş
Aday Memur
08 Eylül 2014 14:20

arkadaşlar su kaçak tespiti firması geldi kırmadan buldular ve onardılar, varsa böyle şikayeti olan ...

sezer154
Aday Memur
08 Haziran 2015 14:26

Aynı sıkıntıyı bende yaşadım bu soruna çözüm üretebilmek zordur ama kesin çözüm için tesisatçı çağırmak durumundayız kalitesiz boru kullanıldığı için bu tür sıkıntılar yaşanıyor.

Meba Tesisat bu sıkıntımı garantili bir şekilde çözdü tavsiye ederim .

talibim
Aday Memur
10 Kasım 2020 02:40

Su kaçağı tespiti için garantili firmaları tercih etmenizi öneririm. Meba tesisat sorunlu firma google yorumlarına bakabilirsiniz. İstanbul su kaçağı tespiti için onarım tesisat https://onarimtesisat.com/ firmasını tavsiye ederim. Hem su kaçağını bulamazsalar ücret de almıyorlar.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi