Editörler : E.Kayı Han
21 Kasım 2007 00:07

Yerli Dizilerin İnsan Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

SALAK SAÇMA BENCE TAMIYLA YOZLAŞMADIR

tufandadas
Genel Müdür
21 Kasım 2007 00:14

MALESEF KATLIYORUM.

TVLERLE HERGÜN EVİMİZE BAK BU ADAMI BU KIZI KENDİNE ÖRNEK AL DEDİRTEN DİZİLER CİRİT OYNUYOR.

GÖSTERİLEN ÖRNEKLER DE BİR ŞEY OLSA BARİ. NERDE ÇOK AFEDERSİNİZ KAVAT VE KALTAK İŞTE O TİPLER.

ARKADAŞLAR BU MEDYA BİZİ MÜSLÜMAN TÜRKÜ BOZUYOR. ÇOCUKLARIMIZ ŞEBEKLERİ ÖRNEK ALIYOR. KAFİRLİĞİ ÖRNEK ALIYORLAR.

ADAM GİBİ KANAL SAYISI BİR ELİN PARMAKLARINI GEÇMEZ. İŞİN KÖTÜ TARAFI O KANALLARA PİRİMİ YİNE BİZ VERİYORUZ. HAZ. HÜSEYİNİN MÜBAREK İSMİNİ KÖPEĞE VEREN DİZİNİN REYTİGİ İLK BEŞİN İÇİNDEYSE BUNUN SUÇU BİZİMDİR.

IV. MURAT
Kapalı
21 Kasım 2007 00:16

seyretmeyin kardeşim, başınıza silah dayayan mı var...

KÖR SAATÇİ
Aday Memur
21 Kasım 2007 00:30

YORUM YAPIN ARKADAŞLAR

IV. MURAT
Kapalı
21 Kasım 2007 00:32

Kör saatçi için yorumdur, bu dizilerin halkın üzerinde hiçbir tesiri yoktur kanımca. Alt tarafı dizi, ne gibi bir tesiri olacak ki...

21 Kasım 2007 00:33

salaklar için etkileri pek çoktur

akıllılar ise vakit geçirmek için seyrederler

tedascı
Şube Müdürü
21 Kasım 2007 11:55

halkı uyutur bence afyon gibi gercekleri vermez cünki sanal ortam

zilan_munzur
Kapalı
21 Kasım 2007 11:58

her dizi için bunu demek hata olur

avrupa yakası

bizim evin halleri

vb dizilere haksızlık yapmayalım :)))

azadacar47
Kapalı
21 Kasım 2007 12:08

ben en çok doğu ve güneydoğuyu anlatan filmlerde süslü istanbul sosyetesinin yonamasına gıcık oluyorum....emanet gibi duruyorlar filmde...bir an önce bitsede kalksak gitsek der gibiler...bu yönetmenler ne diye bu kızcazlara işkence yapar anlamadım...

zilan_munzur
Kapalı
21 Kasım 2007 13:06

Ama bir gerçek varki oda bağımlılık yaptıran dizi filimler yani devamı öyle anda kesiliyor ki acaba ne oluyor dedirtecek cinsten. Genel anlamda bu tarz filimler konu bazında yakın olsada karekterker kişiler değişik insanı düşünmeye sevk ötmekten öte kim bizi röntgenliyora yönelterek uyuşuk gündemden uzak, cevresiyle ilşkisini kesmiş, tek ilgi alanı insan hayatlarının arka perdesi olan magazinsel kişiler yaratması bu ne kadar doğru işte tartışma bu noktada başlar.

Öyle şeyler verilmeye başlıyor ki bunlardan etkilenen ve örnek alan bir çok lise vb. öğrenci grupları bu olaylarla kendi kahramanları ile gerçeği unutarak kral vari yaşam ve bu yaşama sevdayı yaşatıyorlar içinde.

beritan83
Şef
21 Kasım 2007 13:13

kurtlar vadisi terör pusu vs vs...

bu ve benzeri dizilerin gençler üzerindeki etkilerini görmeye alıştık,polat alemdar dolu ortalık...

bi de eşşek kadar insanlar üzerinde milliyetçilik damarlarının tutması gibi etkileri var onlar da cabası...

benkimimsizce
Kapalı
21 Kasım 2007 13:19

haklısın zilan,

biz pokemon gibi camdan atlayan çocuklardan idolü gibi bıçak sallayan silah tutan katillerde gördük...sabah KADIN :))) programlarında kadının düşürüldüğü acizane durumuda gördük...

bir ara biri bizi gözetliyor programlarında kokainden ölen bir tip vardı onun cenazesinde yaşanılan rezaletten ben irkilmeye başlamıştım...ve bunun dipten gelen bir yıkım olduğunun ilk o zaman idrakına vardım...bu kadar beklemiyordum...çocuklar annelerini kadın programlarından takip eder hale geldi..açıyor diyorki, bende annem den kaç gündür ses yok merak ettim ama seda haım siizn programdaymış tamam rahatladım....ağlarız gülünecek halimize....

kadın olarak sizin durumunuz daha zor..nede olsa biz az izliyoruz tv yi:)))))allah yar ve yardımcınız olsun:)))genel anlamda tabi:)))

bence aşağıdanda gelme ihtimali var tabi:))nede olsa evrenin yaratıcısı:))

zilan_munzur
Kapalı
21 Kasım 2007 13:35

bakın önemli bir noktaya değindiniz kadınlarımız.

ama sizde benim gibi biliyorsunuz ki çalışmayan kadının yapacaklarına dair alternatifinin olmamasının yada kısıtlı olmasından kaynaklı zamanını hissetmeden bu tür programlara yönelerek geçirmekte.

saygılar hörmetler

aşağıdan :))

yusufcinar
Kapalı
21 Kasım 2007 14:26

aof son sınıf öğrencilerinin tek derslerinden dolayı mezun olamamalarına kayıtsız kalmayalım.

Rektörümüzün E-Mail Adresi

[email protected]

Dekanımızın E-Mail Adresi

[email protected]

Eskişehir Milletvekilleri Mail Adresleri

[email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected]

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

SAYIN PROF.DR. FEVZİ SÜRMELİ?NİN DİKKATİNE

Açık Öğretim Fakültesi yönetmeliğinde bulunmayan tek ders sınav hakkı için Radyo A?da sorularımıza karşı yapmış olduğunuz açıklamaları dinledim. En önemli problemlerin maddiyat ve organizasyon konusunda olduğunu anlattınız.

Bizler tek ders sınav hakkının bize verilmesi için okulumuza bireysel dilekçe, fax, e-maillerle talebimizi ilettik. Ancak e-mail dışında herhangi bir cevap alamadık.

Eğer sorun sınavın parasal boyutuysa bir yıl için vereceğimiz harç parasını veya üniversitemiz tarafından belirlenen tek ders sınav ücretini vermeyi taahhüt ediyorum.

Eğer sorun organizasyon ise yapılacak olan sınavın ya üniversite olan illerde ya belirli illerde olmadı Eskişehir?de bulunan Anadolu Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilmesiyle bu sorununda da çözüleceğine kanaatindeyim. Eğer bizlere tek ders sınav hakkı verilirse Eskişehir Anadolu Üniversitesi?nde sınava girmeyi de taahhüt ediyorum.

Gereğini bilgilerinize arz ederim.Saygılarımla

Adınız Soyadınız

benkimimsizce
Kapalı
21 Kasım 2007 14:26

gerçi çalışıncada bizi paraları ile dövüyorlar o zamanda ama:)))yok yok genede çalışsınlar daha iyi:)))ne yapalım artık biz onları paramızla dövdük biraz katlanacaz onlarda dövsün:)))

gene geliyor sağdan sağdan:)))

zilan_munzur
Kapalı
21 Kasım 2007 14:52

bil bakalım ben kimim sağdan soldan öylemi hayde neyse konuyu dağıtmayacam

saygılar hörmetler

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi