Editörler : ayşegül bgm

kamil aksoy34
Kapalı
06 Nisan 2020 15:07

hadi gardaşım yaparsın gardaşımm içindeki cevheri çıkar hahah :D

Farkmaz, 4 yıl önce

Kamil ortalık karışık millet gergin suyu bulandırma ben de trollicem cesaret edemiyorum, sus lan sus fkdkfkdkdjd

06 Nisan 2020 15:07

Evet ama sizden 1 puan gerideyim. Güneydoğu yazdım
kamil aksoy34, 4 yıl önce

Istanbul ve tekirdağ sizin bölüm de mi anestezi

kamil aksoy34
Kapalı
06 Nisan 2020 15:08

inşallah gönlünüze göre olur

Gzm061, 4 yıl önce
Evet ama sizden 1 puan gerideyim. Güneydoğu yazdım
06 Nisan 2020 15:09

Aminnn teşekkür ederim hepimiz için hayırlısı olsun.

inşallah gönlünüze göre olur

06 Nisan 2020 15:15

Arkadaşlar 2020/4 alımları 11 günde açıklanmıştı. Max 5 günümüz var daha.

Denizzz32
Aday Memur
06 Nisan 2020 15:19

Boş yapma

hepimiz lise okuduk üstüne ünv okuduk biz niye çıkıp ortaöğretim hemşireler gibi 6 yıl okudum 8 yıl okudum demiyoruz :D hadi bir de liseli hemşireler linç etsin beni :D
06 Nisan 2020 15:24

Ben zaten bu ortaöğretim lisans hemşire çatışmasınıdüşmanlığını anlamıyorum hedefimiz smacımız aynı sonuçta ben hem ortaöğretim hemşirelik mezunu hemde lisans son sınıf öğrencisi olarak söylüyorum ki lisede daha çocukken bi çok şeye maruz kalmak inanın çok yıpratıyor ama üniversite kazanma ve okumanın zorluklarıda var birbirimize sataşmaktansa destek olmamız gerektiğini düşünüyorum

kamil aksoy34
Kapalı
06 Nisan 2020 15:31

buradaki saçma sapan muhabbetleri trollemeye niyetlendim yoksa lisans önlisans ortaöğretim herkes kendi yoluna baksın ama kardeşim ''ben 4 yıl hemşirelik okudum '' denilince saçma oluyor

Hemşireortaogretimmm, 4 yıl önce

Ben zaten bu ortaöğretim lisans hemşire çatışmasınıdüşmanlığını anlamıyorum hedefimiz smacımız aynı sonuçta ben hem ortaöğretim hemşirelik mezunu hemde lisans son sınıf öğrencisi olarak söylüyorum ki lisede daha çocukken bi çok şeye maruz kalmak inanın çok yıpratıyor ama üniversite kazanma ve okumanın zorluklarıda var birbirimize sataşmaktansa destek olmamız gerektiğini düşünüyorum

kamil aksoy34
Kapalı
06 Nisan 2020 15:33

sen dolu yaptın da vatana millete hayrın mı oldu dollu insan

Denizzz32, 4 yıl önce

Boş yapma

06 Nisan 2020 15:34

Yav herkes 4 yıl okudu ona bakarsanız lisede üniversite de ben sizin espri yaptığınızı anladım zaten ama çoğu çatışma halinde burda herkes kendi yerini dolduruyor sonuçta başkabölümlere sataşmayla kötü niyetle bi yere varılmaz

Nursemelike
Memur
06 Nisan 2020 15:48

Benim ortaöğretim hemşirelerle kesinlikle sorunum yok, meslektaşız sonuçta. Ama üni zamanı bı antipati oluşturdular,lise mezunu hemşireler. Bizi ezmeye çalışıyorlardı. İşte uygulamanız kötü, nasıl hasta verilir size falan. Bu tutumda olanlara karşı antipatim var, sevmiyorum.

Kyhncskn
Aday Memur
06 Nisan 2020 15:49

hayırlısı olsun sonuçlar açıklandı

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi