Editörler : ayşegül bgm
14 Mayıs 2019 08:31

Mülakat konusu yalan

Sağlık bakanlıginda mülakata dair bir şey yok.Net bilgidir.Mülakat olacak olabilir şeklindeki kisi ve sitelere itibar etmeyiniz.

burcinebe
Kapalı
14 Mayıs 2019 08:42

Dedi mayısın 2.haftası alım olacak bakanlıktan öğrendim diyen cafer :)

kayseri204
Genel Müdür
14 Mayıs 2019 08:46

Her sene aynı konu KHK ya göre bakanlık istediği zaman mülakat yapma yetkisine sahip tamam ona inandık ama 12Bin hiç inandırıcı değil bu 12Bin sadece şehir hastanelerinde ki hemşire açığını kapatır.

Mülakat olursa da öğretmenlerde ki gibi puanına yakın puan verirler .

Sörc
Şube Müdürü
14 Mayıs 2019 08:54

mülakat sistemi MEB gibi olacaksa ses etmem, ancak bir adalet bakanlığı çalışanı olarak mülakatlar adalet bakanlığındaki gibi olursa vay halimize... bizim kuruma en son alımda 90 puanlı adam atanamadı ama 70 puanlı adam atandı...

MEB mülakatı: önemli olan kriter fetö vb terör örgütleri ile bağlantın var mı?

Adalet Bakanlığı Mülakatı: Dayın var mı?

14 Mayıs 2019 08:55

mulakat icin alinacak sayin 3 katini cagirmak zorundalar. 12 bin alinacaksa 36 bin kisiyi 20 bin alinacaksa 60 bin kisiyi cagircaklar. bu kadar ihtiyac varken bunla ugrasmak saglik bakanligina kulfet ek is resmen. bu sene icin ugrasmayacaklarini düşünüyorum
14 Mayıs 2019 09:12

meb gibi mi? senin meb den haberin olmadığı çok belli!

Sörc, 5 yıl önce

mülakat sistemi MEB gibi olacaksa ses etmem, ancak bir adalet bakanlığı çalışanı olarak mülakatlar adalet bakanlığındaki gibi olursa vay halimize... bizim kuruma en son alımda 90 puanlı adam atanamadı ama 70 puanlı adam atandı...

MEB mülakatı: önemli olan kriter fetö vb terör örgütleri ile bağlantın var mı?

Adalet Bakanlığı Mülakatı: Dayın var mı?

Bridion.00
Aday Memur
14 Mayıs 2019 09:38

Bir de bakan beyin haberi yok deniliyor bu nasıl olur ???

ecenazz
Şef
14 Mayıs 2019 09:53

sağlık bakanlığının sürekli işçi alımı mülakatı tam bir fiyasko iken memur alımlarında nasıl olacagını tahmin bile edemiyorum.işçi alımlarında torpilileri yarıştırmaktan mülakat sonuçlarını açıklayamadılar.

Caferbeyy
Aday Memur
14 Mayıs 2019 10:01

Bakin burda terbiyesizlik yapmanin geregi yok nisan basinda birileri size bu hafta bakanlik alim duyurusunu vs yapacak dediginde ben aldigim "en erken mayisiın 2.haftası" bilgisini paylaştım.isinize mucadelenize bakin hemsire yardimcisi hanimefendi.
burcinebe, 5 yıl önce
Dedi mayısın 2.haftası alım olacak bakanlıktan öğrendim diyen cafer :)

Sörc
Şube Müdürü
14 Mayıs 2019 11:02

benim çalışma arkdaşım atandı hanımefendi. fetöcü vs terörist değilsen puanın neyse onu veriyorlar. en fazla 5 en az -5 puan verilebiliyor artık. sanki ben getirdim mülakatı.

pikacupokemon, 5 yıl önce

meb gibi mi? senin meb den haberin olmadığı çok belli!

14 Mayıs 2019 11:14

derece yapan Fizik Öğretmeni elendi :)

Sörc, 5 yıl önce

benim çalışma arkdaşım atandı hanımefendi. fetöcü vs terörist değilsen puanın neyse onu veriyorlar. en fazla 5 en az -5 puan verilebiliyor artık. sanki ben getirdim mülakatı.

14 Mayıs 2019 11:16

ayrıca en fazla 5 en az -5 nedemek? kime göre neye göre? örnek ben 71 aldım başkası 70 aldı normalde benim hakkım önce atanmak ama sen bana -5 verirsen o benim önüme geçecek!

Subjektif bir değerlendirme yapmak atamanın güvenirliğini zedeler!

Sörc, 5 yıl önce

Sörc
Şube Müdürü
14 Mayıs 2019 11:20

şahsen tanıdığınız herhalde. amma savunmuşsunuz bu birinciyi.

pikacupokemon, 5 yıl önce

derece yapan Fizik Öğretmeni elendi :)

burcinebe
Kapalı
14 Mayıs 2019 11:26

Sizin 13 Nisan'da ve 16 Nisan'da kaynağım bakanlık alın size alım tarihi vs diye insanlara dalga geçerek umut vermeniz terbiyesizlik değil de benim yalan söylediğinizi söylemem mi terbiyesizlik. Size ilk kez rastlayanları yine inandırdınız mülakat yalan diye ne diyim inş haklı çıkarsınız
Caferbeyy, 5 yıl önce
Bakin burda terbiyesizlik yapmanin geregi yok nisan basinda birileri size bu hafta bakanlik alim duyurusunu vs yapacak dediginde ben aldigim "en erken mayisiın 2.haftası" bilgisini paylaştım.isinize mucadelenize bakin hemsire yardimcisi hanimefendi.
14 Mayıs 2019 11:29

ne saçmalıyorsun?

Sörc, 5 yıl önce

şahsen tanıdığınız herhalde. amma savunmuşsunuz bu birinciyi.

Bridion.00
Aday Memur
14 Mayıs 2019 11:35

Yüzde 90 nedir arkadaş ya vardır yada yoktur niye açık kapı bırakıyor ki ???

Emish
Daire Başkanı
14 Mayıs 2019 20:03

Hemşire yardımcısı kısmını biraz açar mısınız ne demek hemşire yardımcısı?
Caferbeyy, 5 yıl önce

112gunduz
Şef
14 Mayıs 2019 21:48

artık saçma sapan troll açıklama yapanlara inanmayın da yhgm de ki açıklamaya inanın. Her bakanlık tüzüğünde mülakat yapmak bakanlık insafiyetine bırakılmıştır, isteyen bakanlık sadece sınavla alır isteyen mülakatla birlikte alır. Sağlık bakanlığı bundan öncesine kadar sınav ile alıyordu artık mülakat+ sınav ile alacak ve mülakat konusu doğru. Saçma sapan polyanacılık oynamayın artık yeter.

14 Mayıs 2019 22:12

Usul bakanlık onayına müteakip yürürlüğe girer deniliyor istese ilk atamada bunu uygulamayabilir. Polyannacılık diyen arkadaşlar her şeyi kabul edip bi köşeye çekilmek neden biz tepkimizi göstermeye devam etmeliyiz.

112gunduz
Şef
14 Mayıs 2019 22:23

Bu iyimserliğinizi istiyorum ya. 10 aydır atama olmamış, şimdi yasa ile mülakat geldi diye duyuru yayınlanıyor, ilk atama da yapmazlar diyorsunuz. Böyle böyle geleceğinizi karartıyorsunuz. Bulunduğunuz durumu değiştiremiyorsanız ona alışın ve uyum sağlayın. Şu an bazı şeyleri değiştiremeyeceğini anlayan ve Twitter yerine KPSS kasan kişiler atandı diğer Twitter köşelerinde twit atanlar burda. Herkes kendi ayağından asılır.
birhemşireee, 5 yıl önce
Usul bakanlık onayına müteakip yürürlüğe girer deniliyor istese ilk atamada bunu uygulamayabilir. Polyannacılık diyen arkadaşlar her şeyi kabul edip bi köşeye çekilmek neden biz tepkimizi göstermeye devam etmeliyiz.

Sedaerzz
Memur
14 Mayıs 2019 22:37

ben hem twit attım hem kpss kastim ikisini bir arada yapamıyor musun sen
112gunduz, 5 yıl önce
Bu iyimserliğinizi istiyorum ya. 10 aydır atama olmamış, şimdi yasa ile mülakat geldi diye duyuru yayınlanıyor, ilk atama da yapmazlar diyorsunuz. Böyle böyle geleceğinizi karartıyorsunuz. Bulunduğunuz durumu değiştiremiyorsanız ona alışın ve uyum sağlayın. Şu an bazı şeyleri değiştiremeyeceğini anlayan ve Twitter yerine KPSS kasan kişiler atandı diğer Twitter köşelerinde twit atanlar burda. Herkes kendi ayağından asılır.
Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi