Editörler : F16 Gökçen
30 Temmuz 2018 12:17

Kilo vermem gerek acil
Benim klasik olarak kilo problemim var. 175 cm boy 102 kiloydum. 2.5 ay önce spora başladım ve güzel bi diyetle 90 kiloya indim. Fakat eylül 15 e kadar 80 e inmem gerek. Polislik ve subaylık mülakatları var riske atmak istemiyorum. Şuan için benim gözümde herşey mübah. Sporuma ve diyetime devam ediyorum ama extra tavsiyeleriniz varmıdır? Gıda takviyesi, ilaç, kür vs

yarimekmek
Yasaklı
30 Temmuz 2018 12:27

maydanozu blendırdan geçir limonu sık üzerine sıcak su üzerine ekle.bunu her sabah aç karna iç.1 saat bişey yeme.bunu 3 hafta yap.sonra gel bana teşekkür et.ben yaptım işe yaradı.

30 Temmuz 2018 13:05

Gunde2,5 litre su içilmeli yeşıl cay her gun 2 fıncan karbonhıdrat sınırlanmalı bıraz da hareket

edebiyatci22
Başbakan Müsteşarı
30 Temmuz 2018 19:48

Her gece yatmadan 300 tane ip atla

Gün içinde mümkünse şekersiz kahve iç Türkkahvedi 1 fincan

Yoğurt limon ve soda suyu karışımlı ayran iç

31 Temmuz 2018 08:27

Bi yoğurt kürü var internette yoğurt zencefil zerdecal tarcın karısımı deneyın derım.

Mecid.ozmen
Aday Memur
08 Ağustos 2018 13:57

Kolay kilo verme diye birşey yok sana biraz sabır gerektiren reçete dengeli beslen akşam 6 dan sonra sadece meyve sebze tüket ölçüyü kaçırma günde 15 bin adım kadar yürüyüş yap 2 ayda istediğin kiloyu verirsin.

haraçmezat
Kapalı
08 Ağustos 2018 14:29

Canan karatay taktiği ile 1 ayda 7 kilo verdim ne yersen ye ancak unlu mamullerden şekerden ve meyveden uzak dur zaten bunlardan uzak durdugunda acikmiyorsun şekerli şeyler veya ekmek gibi ünlü mamul içeren şeyler yesiginde iki saatte bir acikiyorsun meyve çok yiyeceksen şeker çok ihtiva etmeyen meyveler veya kuru meyveler yiyebikirsin ama son kez diyorum ekmek yeme çaya dahi şeker atma bunlar zaten kanser yapıyor çok ekmek yersen tam buğday ye dilimlenmiş 2 dilim yesem zaten sisiyorsun

stresli38
Aday Memur
08 Ağustos 2018 18:18

Arkadaşlar kilo almak için ne gibi tavsiye de bulunursunuz? Benimde kilo almam gerekiyor.

NERGİZ35
Aday Memur
08 Ağustos 2018 21:43

Merhaba ben sağlıklı yaşam danışmanıyım Kilo kontrolünde kısa sürede başarılı sonuçlar elde ediyoruz . İsterseniz 0533 261 2001 den ulaşabilirsiniz

NERGİZ35
Aday Memur
08 Ağustos 2018 22:32

Merhaba stresli 38 sağlıklı yaşam danışmanıyım. Kilo verme ve alma da ciddi sonuçlarım var Bu konuda yardımcı olurum Detaylı görüşmemiz gerekli telefonum 0(533)2612001. Sabah 9 Gece 12 arası arayabilirsiniz

hakanaydas
Memur
09 Ağustos 2018 08:39

Senin gibi polisliğe hazırlanmıştım zamanında olmadı yedekte kalmıştım 2 ayda 21 kilo düştüm nasılmış her sabah 18 km koşu ekmeksiz şekersiz yumurta domates kahvaltı sonra spor salonuna gidip 2 saat daha spor akşamda evde agırlık çalıştım önemli olan irade şeker ekmek tamamen hayatımdan çıktı

alprgndgn
Kapalı
09 Ağustos 2018 09:05

Kalori bazında düşük besinler al hocam. Takviye kullanmanı tavsiye etmiyorum. Hızlı kilo vermeyi hedefliyorsun. Kalbinin ritmini artırmak için çok ta yormamak gerekiyor. Kötü sonuçları yakınen gördüm.

Er-Ça
Genel Müdür
09 Ağustos 2018 09:52

bamya taze fasulye yoğurt metabolizmayı hızlandırır. Özellikle akşam yemeklerinde haşlama yapın ve tüketin. 100 gramlık miktarlarda. 200 gramda yoğurt yiyin. çok az limon sıkabilirsiniz. tuzsuz yağsız. sabah tuzsuz yağsız lor peynir ve 20 gramlık ince bir dilin ekmek yiyin. ara öğünde 2 ceviz sabah ile öğle arası. öğle ile akşam arasında da ceviz büyüklüğünde elma yiyin. akşam yemeklerini bir gün bamya yerseniz ikinci gün muhakkak 200 gr. tavuk göğsü yiyin. Yeşillik sınırsız. salata domates. maydanoz. tabi tuzsuz ve yağsız. ekmek 20 gr ince bir dilim. Gündüz kilo veremeyebilirsiniz. Ama iyi bir uykudan sonra sabah tartıldığınızda göreceksiniz kilolar nasıl uçup gidiyor. İlk ay 10 kgr. kadar kilo verirsiniz. ikinci ay 6 kgr.3. ay 4 kgr. Ben 186 lardan 100 leri gördüm. iyi bir uyku ve aç kalarak. sadece isteyeceksiniz. İnsanın yapamayacağı hiç bir şey yok. Sabır ve azim.

Umutsuz1923
Aday Memur
09 Ağustos 2018 22:17

50 Günde 16 kg verdim Ikm için . Ekmek kesinlikle yemeyeceksin . Sabaha haşlanmış yumurta ile başka. Günde 3 idman yap. Tuzu asla kullanma ..l carnitine kullan spordan önce Sabahları ac karnına kardiyo yap Güne az miktarda kuruyemiş ile basla

ashil13
Genel Müdür
13 Ağustos 2018 12:42

"Kilo vermek için spor yapacaksın" palavrasına kulağını tıkayacaksın öncelikle. Spor yaparsan hele hele fitness gibi ağır spor yaparsan daha fazla yemeye ihtiyaç duyacağın için kilo vermez alırsın.

Kilo vermek için; Önce ekmeği kes, sonra yediğin tüm abur cuburları kes, yakın zamanda sigarayı bırakmışsan kararını gözden geçir :) içki kullanıyorsan bir süre mayalı yerine damıtılmış içkilerden tercih et, sabahları güzel bir kahvaltı (ekmeksiz) öğlen bol yulaflı ve kurutulmuş meyveli bir müsli, akşam yemeğinde bol salata (2-3 porsyon yiyebilirsin) gün içinde bol su iç, ara öğünlerde yalnızca meyve ye, yeşil çay ve her gün mutlaka 1 fincan form çayı iç. Son olarak günde en az 1 saat tempolu yürüyüş

striker.team
Aday Memur
05 Eylül 2018 00:58

Ekmek yok Pirinç yok Akşam altıdan sonra yemek yok Kola gibi aşırı şeker içeren içecekler yok
Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi