Editörler : ayşegül bgm
24 Kasım 2021 23:14

Yarın yhgm duyuru yapacakmış.

İceriden saglam bir kaynaktan yarın YHGM'nin duyuru yapacagi bilgisi var bilginize ..(Arkadaslar bilgiyi veren kisi daha once de iceriden bilgi vermisti ve dogru cikmisti benim guvendigim biri zaten .Kaynak saglam ama kucuk bir aksilik cikarsa sonraki yakin gunlerden birine de kalabilirms .)

24 Kasım 2021 23:23

Bu hafta bi ***(edit:küfür yasak) olmaz aga tahminimce haftaya belki birşeyler olur

24 Kasım 2021 23:24

Yav geç yarın çıkmazsa demiştim aksilik oldu felan filan sıyrılcan gene ***(edit:küfür yasak)

Anestezitekniker00
Aday Memur
24 Kasım 2021 23:25

Jagro anestezi hakkında bir duyum var mı total sayıyla alakalı filan

att4434
Aday Memur
24 Kasım 2021 23:37

Prm sayısınj öğrenmişsindir sen

aisezreal
Genel Müdür
25 Kasım 2021 00:12

Hadi inşallah. Gına geldi artık...

Jagroo
Şef
25 Kasım 2021 00:43

Ben duyumcu degilim abv ,iceride saglam bir kaynagim da yok.Kaydadeger buldugum duyumlari burda paylasiyorum.Dogru cikip cikmamasi beni baglamaz. Sadece duyum veren kisinin guvenilir biri oldugunu belirtimm.Bu bilgiyi veren kisi onceden beri yhgmden bilgi alan prm teyitli gruptan bir arkadasimizdir.
Ragnar Lorthbrok, 2 yıl önce

Yav geç yarın çıkmazsa demiştim aksilik oldu felan filan sıyrılcan gene ***(edit:küfür yasak)

Jagroo
Şef
25 Kasım 2021 00:45

Bilgim yok dostum.
Anestezitekniker00, 2 yıl önce

Jagro anestezi hakkında bir duyum var mı total sayıyla alakalı filan

Bandey
Aday Memur
25 Kasım 2021 01:03

YGHM ne duyurusu yapar bilmediğimden soruyorum.

25 Kasım 2021 01:23

Branş dağılımı

Bandey, 2 yıl önce

YGHM ne duyurusu yapar bilmediğimden soruyorum.

Bandey
Aday Memur
25 Kasım 2021 01:28

Umarım yapar hocam teşekkür ederim.

pskszw
Memur
25 Kasım 2021 01:41

yhgm'den önce rg'de yayimlanmasi gerekmiyor mu?
atamabeklerkenn, 2 yıl önce

Branş dağılımı

Jagroo
Şef
25 Kasım 2021 03:09

Tercihlerin basladigi gun resmi gazetede yayinlaniyor ,2020/14 te boyle olmustu hocam.
pskszw, 2 yıl önce
yhgm'den önce rg'de yayimlanmasi gerekmiyor mu?
25 Kasım 2021 03:34

Hadi bakayım canım inş arkadaşının dediği doğrudur. Kuyruğuna geldik zaten olsun bir şeyler

Jagroo, 2 yıl önce
Ben duyumcu degilim abv ,iceride saglam bir kaynagim da yok.Kaydadeger buldugum duyumlari burda paylasiyorum.Dogru cikip cikmamasi beni baglamaz. Sadece duyum veren kisinin guvenilir biri oldugunu belirtimm.Bu bilgiyi veren kisi onceden beri yhgmden bilgi alan prm teyitli gruptan bir arkadasimizdir.

fizyorex
Daire Başkanı
25 Kasım 2021 14:51

Bir insanın tüm duyumları mi yalan çıkar ya, tebrik ederim

Bir senede bir kez doğru sallayamamak da başarı.

miner2a
Aday Memur
25 Kasım 2021 15:10

çalgıcı aras ve passatcı osman kadrosunda alışık olduğumuz uyanmayık sülo ve dedemizin aksine, alamancı milyarder jagroyu ekleyerek büyük bir sürprize imza attı. şimdi tüm gözler yeni balon duyumcularda

Jagroo
Şef
25 Kasım 2021 15:32

Lan olm ben duyumcu degilm ne duyumcusu ben de sizin gibi 1 yildir atama bekleyen gariban biriyim :D Ayrica gir profilime actigim konulara bak son paylastigim 4 duyum da dogru cikti cok vefasizsiniz cok..
fizyorex, 2 yıl önce

Bir insanın tüm duyumları mi yalan çıkar ya, tebrik ederim

Bir senede bir kez doğru sallayamamak da başarı.

Jagroo
Şef
25 Kasım 2021 15:51

Süzme mine,komik degilsin.
miner2a, 2 yıl önce

çalgıcı aras ve passatcı osman kadrosunda alışık olduğumuz uyanmayık sülo ve dedemizin aksine, alamancı milyarder jagroyu ekleyerek büyük bir sürprize imza attı. şimdi tüm gözler yeni balon duyumcularda

Falannkisi
Memur
25 Kasım 2021 17:24

Öffff şu leş sokak ağzını ne zaman bırakacaksınız ayıp ya . Anonim hesap olunca kendini şahsınıza da anonim olmuyorsunuz hiç mi saygınız yok kendinize. İğrençlik

yusufburak25
Yasaklı
25 Kasım 2021 18:03

Jagro sıra kaç
Jagroo, 2 yıl önce
Lan olm ben duyumcu degilm ne duyumcusu ben de sizin gibi 1 yildir atama bekleyen gariban biriyim :D Ayrica gir profilime actigim konulara bak son paylastigim 4 duyum da dogru cikti cok vefasizsiniz cok..

Jagroo
Şef
25 Kasım 2021 19:00

Osmani en cok elestirenlerden biriyim ,saglikci bilgilendirme ne alaka suzme mine ?Bir de kadinsin , yala mala diyon herkese kullandigina gore sen alisiksin sanirim.
Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi