Editörler : swat3410

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
19 Ekim 2020 17:47

Çift maaş dememi mi yakıştıramadın.Yanlış anlamayında derdinizi anlıyorum haklısınızda ama burda bu dertlerinizi yazınca hemen düzeltiyorlar mı? Siz zaten gerekli yazışmaları yapmışınızdır az sabredin dedim kimseyi mağdur etmezler .Ayrıca bela okuyanları Allah ıslah etsin
Deli Cevat06, 3 yıl önce
Herkes kendine yakışanı yapar. Yakıştığı gibi konuşur ne diyelim. Allah ıslah etsin.
19 Ekim 2020 18:10

Hayir çift maaş demenle alakali bir sorun yok. Çift maaşçıların derdine bak diye insanların derdini küçümsemeni yakıştıramadım. Benim derdim eşimi yalniz basina iki cocukla burada birakip gitmek kardes. Benim derdim yok ben orda ev tutacam esim baska yerde iki ayri masraf olacak falan degil. Benim derdim aileme verdigim önem ama sen aileye onem vermiyorsan kucumsemen dogal. Yeni cocugum olmus daha kucuk bulundugun ilcede dogru duzgun hastane yok mecbur baska yere goturuyorsun ben burda olmazsam bu isler nasil olacak benim derdim bu. Ayrica ben sana beddua etmedim dua ettim insaallah sen de calisan biriyle evlenirsin diye.
siyahbeyaz88, 3 yıl önce
Çift maaş dememi mi yakıştıramadın.Yanlış anlamayında derdinizi anlıyorum haklısınızda ama burda bu dertlerinizi yazınca hemen düzeltiyorlar mı? Siz zaten gerekli yazışmaları yapmışınızdır az sabredin dedim kimseyi mağdur etmezler .Ayrıca bela okuyanları Allah ıslah etsin
19 Ekim 2020 18:13

Evet gerekli yazismalari yaptim basvurmam gereken yerlere basvurdum ama dikkate alacaklar mi bakalim. Ama Benim sıkıntımı bile bile ilişiğimi kesen bir kuruma yaptim bu basvuruyu bunu da gozardi etme.
siyahbeyaz88, 3 yıl önce

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
19 Ekim 2020 18:38

Ben küçümsemedim derdinizi yanlış anlaşıldım kusura bakmayın.En büyük dertler ekonomik problemlerden kaynaklıdır genelde o yüzden ekonomi dışında bu tarz hallonacak dertleri garipsedim biraz.Allah yardımcınız olsun
Deli Cevat06, 3 yıl önce
Hayir çift maaş demenle alakali bir sorun yok. Çift maaşçıların derdine bak diye insanların derdini küçümsemeni yakıştıramadım. Benim derdim eşimi yalniz basina iki cocukla burada birakip gitmek kardes. Benim derdim yok ben orda ev tutacam esim baska yerde iki ayri masraf olacak falan degil. Benim derdim aileme verdigim önem ama sen aileye onem vermiyorsan kucumsemen dogal. Yeni cocugum olmus daha kucuk bulundugun ilcede dogru duzgun hastane yok mecbur baska yere goturuyorsun ben burda olmazsam bu isler nasil olacak benim derdim bu. Ayrica ben sana beddua etmedim dua ettim insaallah sen de calisan biriyle evlenirsin diye.
19 Ekim 2020 18:45

Allah razı olsun.
siyahbeyaz88, 3 yıl önce
Ben küçümsemedim derdinizi yanlış anlaşıldım kusura bakmayın.En büyük dertler ekonomik problemlerden kaynaklıdır genelde o yüzden ekonomi dışında bu tarz hallonacak dertleri garipsedim biraz.Allah yardımcınız olsun
23 Ekim 2020 03:25

Gel de nefret etme bu teşkilattan
XlcX, 4 yıl önce
Koronadan ödül beklerken,en güzel ödül geldi.İşte Polisin değeri.

TURKALP42
Memur
23 Ekim 2020 06:17

Yani şurda yazılanlara baktımda şöyle, polis olmaktan utanır insan , ben kimlerle çalışıyorum der ya, hangi köpek beraber çalıştığı kişinin kötü olmasını ister, ulan size hiç mi öğretmediler polis teşkilatını arkadaşı mağdur olmuş burda bir çare arayıp soruyor buna sevinen ahmaklar var be yazıklar olsun.
23 Ekim 2020 07:16

Arkadaşlar gıyabımda ilişik kesildi. geçici görevle tekrar eski yerime gidersem kaç aylığına giderm

Poliss155
Memur
23 Ekim 2020 07:46

3ayligina
1212calisanpolis, 3 yıl önce

Arkadaşlar gıyabımda ilişik kesildi. geçici görevle tekrar eski yerime gidersem kaç aylığına giderm

23 Ekim 2020 12:28

Arkadaşlar kolay gelsin, 15 ekimden sonra sarkta goreve baslayipta ilişiği kesilen var mi ? Bu durumda olupta ilişiği kesilmeyen arkadaş var mi ?

Kaya-kmn
Kapalı
23 Ekim 2020 16:35

3 aydan fazla olmuyor mu? En fazla en kadar uzatabilirim?
Poliss155, 3 yıl önce
3ayligina

Zero One
Aday Memur
23 Ekim 2020 23:45

Bu durumdayım. İlk şarkı yaptık 2. Şark için ipka verdik kabul edilmişti bitmesine 1 hafta kala gıyabında ilişik kesildi. Göreve başlama 17 Ekim.
Hasan6666, 3 yıl önce
Arkadaşlar kolay gelsin, 15 ekimden sonra sarkta goreve baslayipta ilişiği kesilen var mi ? Bu durumda olupta ilişiği kesilmeyen arkadaş var mi ?

atmosfer0123
Aday Memur
27 Ekim 2020 22:12

1 yıl olarak geçici görev ataması gördüm. bitince ek atama yapmıştılar hatta.

Kaya-kmn, 3 yıl önce
3 aydan fazla olmuyor mu? En fazla en kadar uzatabilirim?
28 Ekim 2020 01:03

Ben de eş durumundan dilekçe verdim , sonucu bekliyorum, gelir gelmez burdan paylaşırım sonucu.. geçici görevlendirme olayı 1 senelik olabiliyormuş , gerek görüldüğü takdirde , 1 sene daha uzatılabilirmis

Magarina080
Aday Memur
29 Ekim 2020 07:21

Eşim kadrolu öğretmen. Milli Eğitim Bakanlığına durumumuzu belirtir dilekçe yazdı.Şuan kadrosunu atandigim il emrine verdiler okulunun belli olmasını bekliyoruz.
29 Ekim 2020 15:32

Devrem özelden görüşebilir miyiz
noss58, 4 yıl önce

Eşim öğretmen şark dönüşü kesmişler benimde ilişiğimi nasıl olacak ogretmen mazeret tayinleri Şubat'ta mahkemeye vermeyi düşünüyorum yürütmenin durdurulması hususunda

29 Ekim 2020 15:33

Sana yazacaktım devrem, yanlişlıkla diğer arkadaşı tıkladım net yoktu diye. Sen nasıl bir yol izledin görüşebilir miyiz
Magarina080, 3 yıl önce
Eşim kadrolu öğretmen. Milli Eğitim Bakanlığına durumumuzu belirtir dilekçe yazdı.Şuan kadrosunu atandigim il emrine verdiler okulunun belli olmasını bekliyoruz.

Magarina080
Aday Memur
29 Ekim 2020 15:44

13 Ekim'de dilekçe yazdı görev yaptığı okula onlarda il milli eğitim sonrasında da M.E.B e gitti dilekçe. 21 Ekim'de de atandigim il milli eğitimden aradılar il emrinde olduğunu söylediler. Şuan için okulunun belli olmasını bekliyoruz şubata kadar geçici görevlendirme yapacaklar eş durumu isteyecek.
Eymenmen, 3 yıl önce
Sana yazacaktım devrem, yanlişlıkla diğer arkadaşı tıkladım net yoktu diye. Sen nasıl bir yol izledin görüşebilir miyiz

Magarina080
Aday Memur
29 Ekim 2020 15:52

dilekçenin yanında ek olarak atama onayı, E.G.M nin gıyabında ilişik kesme yazısı, İl emniyetin yazısı vardı
Magarina080, 3 yıl önce
13 Ekim'de dilekçe yazdı görev yaptığı okula onlarda il milli eğitim sonrasında da M.E.B e gitti dilekçe. 21 Ekim'de de atandigim il milli eğitimden aradılar il emrinde olduğunu söylediler. Şuan için okulunun belli olmasını bekliyoruz şubata kadar geçici görevlendirme yapacaklar eş durumu isteyecek.
29 Ekim 2020 18:38

Çok sağol devrem teşşekür ederim. Özelden yazabilir misin, senin mesaj kısmı kapalı
Magarina080, 3 yıl önce
dilekçenin yanında ek olarak atama onayı, E.G.M nin gıyabında ilişik kesme yazısı, İl emniyetin yazısı vardı
Toplam 160 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi