Editörler : Pangaea

Begümmgnll
Memur
15 Aralık 2019 23:33

Hocam mesajiniz geldi fakat size yazamiyorum alici msj tercihinizi duzeltirseniz size yardimci olabilirim
Hhfghjnbv, 4 yıl önce

begüm hocam sizle nasıl birebir iletişime geçebilirim sizin içinde bi sakıncası yoka tabi

Hhfghjnbv
Aday Memur
15 Aralık 2019 23:37

hocam mesajlarınıza girip bakabilir misiniz mesaj attım

Hhfghjnbv, 4 yıl önce

begüm hocam sizle nasıl birebir iletişime geçebilirim sizin içinde bi sakıncası yoka tabi

Hhfghjnbv
Aday Memur
19 Aralık 2019 19:43

hocalarım bir konuda bana yardımcı olur musunuz benim ek derslerim çok az yatıyor bu ağostosta atandım acaba maşımdan bi kesinti oluyor mu ben bunu nasıl öğrenebilirim sadece öğrenciyken aldığım kredi borcum vardı onu da ödedim başka borcum yok haftada 22 saat derse giriyorum haftada 8 ssat dyk gündüz haftaiçi okulda bir gün nöbetim var 1137 ltl yattı kasımda kime

sorsam 1500 1600 diyor sözleşmeli olduğumuz için mi bu kadar az

kalma
Aday Memur
19 Aralık 2019 21:35

dyk sı hafta sonu olanlar o ek dersleri çift katı alır Hocam senin hafta içi diye az büyük ihtimal

ivan.snath
Kapalı
19 Aralık 2019 21:58

DYK ların hepsi %100 artırımlı dır. Haftaiçi 18.00 dan sonra ve haftasonu herhangi bir saat gece diye hesaplanır ki birim ücreti bir iki lira farklıdır saat başı.

kalma, 4 yıl önce
dyk sı hafta sonu olanlar o ek dersleri çift katı alır Hocam senin hafta içi diye az büyük ihtimal

Hhfghjnbv
Aday Memur
20 Aralık 2019 08:02

hocam belliki bu konuda bilginiz var sizcede benim ek derste bir sıkıntı yok mu bir kesinti varsa ben bunu nasıl öğrenebilirim

ivan.snath, 4 yıl önce

DYK ların hepsi %100 artırımlı dır. Haftaiçi 18.00 dan sonra ve haftasonu herhangi bir saat gece diye hesaplanır ki birim ücreti bir iki lira farklıdır saat başı.

ivan.snath
Kapalı
20 Aralık 2019 16:31

22+8=30 / 10 = 3 saat DDH (planlama ve hazırlık)

22-15= 7 saat, 2 saat kulüp ya da sınıf rehberliği 3 saat nöbet toplam 12 saat gündüz ücreti (sınıf rehberliğini bu 22 saatin dışında tuttuğunuzu varsayıyorum)

4 haftadan 4*12= 48 saat gündüz, 4*8= 32 saat takviye gece

Özkan soft 1.630 TL hesapladı. Yeni Atandığınızı varsayarsak %20 vergi dilimine girmiş olma ihtimali çok düşük.

Kadrolu olsaydınız kbs de direk hesaplıyor sözleşmeli için ilçe mem muhasebeye sorun isterseniz.

Hhfghjnbv, 4 yıl önce

hocalarım bir konuda bana yardımcı olur musunuz benim ek derslerim çok az yatıyor bu ağostosta atandım acaba maşımdan bi kesinti oluyor mu ben bunu nasıl öğrenebilirim sadece öğrenciyken aldığım kredi borcum vardı onu da ödedim başka borcum yok haftada 22 saat derse giriyorum haftada 8 ssat dyk gündüz haftaiçi okulda bir gün nöbetim var 1137 ltl yattı kasımda kime

sorsam 1500 1600 diyor sözleşmeli olduğumuz için mi bu kadar az

ivan.snath
Kapalı
20 Aralık 2019 16:32

Ama öncelikle okuldan puantaj isteyin. Ben hep öğretmenler ile paylaşıyorum.

Toplam 68 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi