Editörler : Pangaea

gençkaptan58
Aday Memur
16 Nisan 2018 09:24

Hocam ailevi bir neden olur, kurumla ilgili sorun olur, yani kısacası kadrolu bir işten sözleşemeli bir işe geçmek için önemli bir neden olmalı diye düşünüyorum. Kadrodan sözleşmeliye geçmek de diğer türlü aptallık olur heralde...

okan_2658
Şef
16 Nisan 2018 09:36

Hocam ben kadroludan sözleşmeliye gitmek isteyenlerin DSİ'de gittiğini düşünüyorum. Sonuçta inşaat için 50 den fazla şehir vardı. Karayollarında ekstradan 3 4 şehir için gitmek isteyen olabilir. Antalya Mersin gibi... Bİrde şöyle bir durum var Mersine Bölgesine atanacak bir kişi Mersinde çalışacak diye birşey yok Karayolları için Mersine bağlı şube müdürlüklerinde de görevlendirilir ki bunlar arasında ilçeler de var...

gençkaptan58, 6 yıl önce

Hocam ailevi bir neden olur, kurumla ilgili sorun olur, yani kısacası kadrolu bir işten sözleşemeli bir işe geçmek için önemli bir neden olmalı diye düşünüyorum. Kadrodan sözleşmeliye geçmek de diğer türlü aptallık olur heralde...

Portofinom
Şef
16 Nisan 2018 15:01

+

Portofinom
Şef
16 Nisan 2018 21:37

+

fatih-sas
Aday Memur
16 Nisan 2018 22:16

Karayolları duyuru sayfasından ilana ait bilgiyi kaldırmış. Neden ki acaba 🤔

Buzahir
Kapalı
16 Nisan 2018 22:21

alım iptal oldu da haberimiz mi yok acaba ben de fark ettim ilanın olmadığını.

fatih-sas, 6 yıl önce

Karayolları duyuru sayfasından ilana ait bilgiyi kaldırmış. Neden ki acaba 🤔

fatih-sas
Aday Memur
16 Nisan 2018 22:44

Ösym sitesinde bir bilgi yok . bende anlamadım. Yarın ösym bir açıklama yapar mı acaba?

Buzahir, 6 yıl önce

Portofinom
Şef
16 Nisan 2018 22:45

Hocam Ösym ne zaman bi açıklama yapmış ki?
fatih-sas, 6 yıl önce

Ösym sitesinde bir bilgi yok . bende anlamadım. Yarın ösym bir açıklama yapar mı acaba?

fatih-sas
Aday Memur
16 Nisan 2018 22:58

haklısın hocam..

Portofinom, 6 yıl önce
Hocam Ösym ne zaman bi açıklama yapmış ki?

totmlt
Aday Memur
16 Nisan 2018 23:29

Kgm duyurularda silme işlemi yapıyor zaten. Önceki duyurulardan da silmişliği var. İptal olmamıştır yani inşallah olmamıştır

alisukruakcay61
Aday Memur
16 Nisan 2018 23:32

15 TL para verdik iptal olamaz

gençkaptan58
Aday Memur
17 Nisan 2018 08:16

İptal olsaydı; eski duyuruyu sildikleri gibi yeni duyuru yaparlardı. Bu kadar panik olmayın arkadaşlar. Eğer duyuru silinmişse tahminim açıklayacaklardır...

Buzahir, 6 yıl önce

gençkaptan58
Aday Memur
17 Nisan 2018 09:23

Değil 15, 15 bin de versen OHAL'deyiz kardeş öyle bir iptal ederler ki ruhun bile duymaz! Bakmayın bizim normal hayatımıza devam ettiğimize. Bunu samimiyetimle söylüyorum arkadaşlar: o kadar ekonomisi sallanan bir ülkede bu kadar personel alımına çok ama çok şükretmek gerekir...Allah devletimize zeval vermesin.

alisukruakcay61, 6 yıl önce

15 TL para verdik iptal olamaz

okan_2658
Şef
17 Nisan 2018 09:54

Tamam ama şu planlamayı iyi yapsınlar biz bu alımı yaptırana kadar aramadığımız kişi, çalmadığımız kapı kalmadı. 640 kişilik alımdan vazgeçtik. Binlerce memur alımı yapılırken 180 kişilik alım da olsun yani.

gençkaptan58, 6 yıl önce

Değil 15, 15 bin de versen OHAL'deyiz kardeş öyle bir iptal ederler ki ruhun bile duymaz! Bakmayın bizim normal hayatımıza devam ettiğimize. Bunu samimiyetimle söylüyorum arkadaşlar: o kadar ekonomisi sallanan bir ülkede bu kadar personel alımına çok ama çok şükretmek gerekir...Allah devletimize zeval vermesin.

okan_2658
Şef
17 Nisan 2018 09:57

Aylardır ne umutlarla bekledik alım olacak diye birileri de artık bizi düşünsün... Hergün ha alım oldu ha olacak bekledik sabrettik. Alım oldu tercih yaptık şimdi de ha açıklandı ha açıklanacak valla sabretmekten sabır taşı olduk...

okan_2658, 6 yıl önce

Tamam ama şu planlamayı iyi yapsınlar biz bu alımı yaptırana kadar aramadığımız kişi, çalmadığımız kapı kalmadı. 640 kişilik alımdan vazgeçtik. Binlerce memur alımı yapılırken 180 kişilik alım da olsun yani.

okan_2658
Şef
17 Nisan 2018 09:59

Eğer nasipte Karayolları Kurumundan ekmek yemek varsa bunun da önüne hiçkimse engel olamaz. Nasip artık ben bıraktım açıklansa da açıklanmasa da nasip diyip geçiyorum.

okan_2658, 6 yıl önce

Aylardır ne umutlarla bekledik alım olacak diye birileri de artık bizi düşünsün... Hergün ha alım oldu ha olacak bekledik sabrettik. Alım oldu tercih yaptık şimdi de ha açıklandı ha açıklanacak valla sabretmekten sabır taşı olduk...

muozto
Şef
17 Nisan 2018 10:00

Lütfen bugün de açıklamayın, zaten 14 gündür açıklamıyorsunuz bari en azından guiness rekorlar kitabına girersiniz.

Portofinom
Şef
17 Nisan 2018 18:22

Allah aşkına sınavı, tercihleri bunlar yapsın ok ama değerlendirmesini, sonuçlandırmasını farklı kurum yapsın ya. İnsaf.

muozto
Şef
17 Nisan 2018 19:34

Tersine şafak sayıyoruz, 15 gün oldu ve bu süre epey artacak gibi görünüyor.

Portofinom
Şef
19 Nisan 2018 20:24

Sanırım ÖSYM güvenlik soruşturması yapıyor.
Toplam 272 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi