Editörler : ayşegül bgm
15 Temmuz 2021 16:11

Hemşirelik
Merhaba arkadaşlar ben bransımda 3.yüm sizce hastane mi sağlık ocağı mı yoksa sağlık müdürlüğü mü yazmalıyım hangisi daha iyi teşekkürler

baytehlike
Aday Memur
15 Temmuz 2021 16:41

rahat mi calismak istiyosun yoksa para mı kazanmak istiyosun yoksa hemsirelikle hic de alakasi olmayan isler mi yapmak istiyosun veya nobet falan tutamam ben evrak kürek takilayim mi diyosun ona göre buralarin sartlarini araştır dogru yolu bulursun zaten

Hemhemhem
Aday Memur
15 Temmuz 2021 16:44

Aslında rahat çalışmak istiyorum ama maaş konusunda çok fark var mı bilmiyorum o yüzden sağlık müdürlüğü biraz daha yakın geliyor

yusufburak25
Yasaklı
15 Temmuz 2021 19:51

Kardeşim sağlık ocağında döner kesinlikle yok gibi il müdürlüğündede il de ki hastanelerin ortalama döneri kadar bence eğer dersen yani öğreneyim falan hastane yap yoksa il müdürlüğü de kafan rahat olsun
Hemhemhem, 3 yıl önce
Aslında rahat çalışmak istiyorum ama maaş konusunda çok fark var mı bilmiyorum o yüzden sağlık müdürlüğü biraz daha yakın geliyor

Hemhemhem
Aday Memur
15 Temmuz 2021 19:57

Teşekkür ederim ben sağlık müdürlüğünde hiç döner olmuyor diye duymuştum sizin bilginiz nedir
yusufburak25, 3 yıl önce
Kardeşim sağlık ocağında döner kesinlikle yok gibi il müdürlüğündede il de ki hastanelerin ortalama döneri kadar bence eğer dersen yani öğreneyim falan hastane yap yoksa il müdürlüğü de kafan rahat olsun

yusufburak25
Yasaklı
15 Temmuz 2021 19:59

Dediğim gibi ilde ki döner ortalaması hastanelerin yani çok zor olmaz veya az olur eğer gerçekten mesleğini yapmak istiyorsan sıradan bir memur olmak istemiyorsan hastaneyi tercih et derim bu ara da kaç almıştın merak ettjm
Hemhemhem, 3 yıl önce
Teşekkür ederim ben sağlık müdürlüğünde hiç döner olmuyor diye duymuştum sizin bilginiz nedir

Hemhemhem
Aday Memur
15 Temmuz 2021 20:01

97 aldım mesleğe hevesim yok açıkçası sadece maaş ve rahatlık acisindan en ideali seçmek istiyorum puanın da boşa gitmesini istemiyorum
yusufburak25, 3 yıl önce
Dediğim gibi ilde ki döner ortalaması hastanelerin yani çok zor olmaz veya az olur eğer gerçekten mesleğini yapmak istiyorsan sıradan bir memur olmak istemiyorsan hastaneyi tercih et derim bu ara da kaç almıştın merak ettjm

yusufburak25
Yasaklı
15 Temmuz 2021 20:02

Lisans mı ortaöğretim hocam
Hemhemhem, 3 yıl önce
97 aldım mesleğe hevesim yok açıkçası sadece maaş ve rahatlık acisindan en ideali seçmek istiyorum puanın da boşa gitmesini istemiyorum

Hemhemhem
Aday Memur
15 Temmuz 2021 20:13

Ortaöğretim
yusufburak25, 3 yıl önce
Lisans mı ortaöğretim hocam

subkutan
Kapalı
15 Temmuz 2021 21:45

97 puanla neden düz memurluk tercih etmediniz. Merkezi atamada giderdiniz o puana. Eger meslege hevesiniz yoksa. Dhmiye falan atanirdiniz hemde 7 8 bin maas sartlarida baya iyi
Hemhemhem, 3 yıl önce
Ortaöğretim

Hemhemhem
Aday Memur
15 Temmuz 2021 21:57

Ortaöğretimden oralara alım oluyor mu ki ben çok araştırdım ama denk gelmedim
subkutan, 3 yıl önce
97 puanla neden düz memurluk tercih etmediniz. Merkezi atamada giderdiniz o puana. Eger meslege hevesiniz yoksa. Dhmiye falan atanirdiniz hemde 7 8 bin maas sartlarida baya iyi

subkutan
Kapalı
16 Temmuz 2021 01:29

Evet oluyor daha yeni oldu. Kilavuzu inceleyin tekrar bence. 2. Merkezi alim aralik ayinda sanirim
Hemhemhem, 3 yıl önce
Ortaöğretimden oralara alım oluyor mu ki ben çok araştırdım ama denk gelmedim

Hemhemhem
Aday Memur
16 Temmuz 2021 08:55

Ortaöğretim klavuzunda teknisyen falan alıyor zaten nitelik kodları var hepsinin senin bı yanlışın vardır
subkutan, 3 yıl önce
Evet oluyor daha yeni oldu. Kilavuzu inceleyin tekrar bence. 2. Merkezi alim aralik ayinda sanirim
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi