Editörler : Pangaea
14 Eylül 2013 12:53

mühendislik tamamlama ek yerleştirme olacak

evet arkadaşlar sonunda isteğimiz oldu....

muzaffer hocaya dediki...

kontenjanlar tamamlanmazsa ek yerleştirme olur dedi..

kazanıpta kayıt yaptırmayanların yerine ek yerleştirme olacakmış...

kimse kızmasın muzaffer elmas hocanın yalancısıyım ben :)

ayrıca kazanıpta gitmeyenlere süpriz var :) kötü süpriz

guddy
Aday Memur
14 Eylül 2013 13:03

Umarim bu tamamlamada gerçekten gözünü karartip iş güç es durumlarını ayarlayip gemileri yakan arkadaşlar yararlanabilir.

14 Eylül 2013 13:38

Amin!!

guddy, 11 yıl önce

Umarim bu tamamlamada gerçekten gözünü karartip iş güç es durumlarını ayarlayip gemileri yakan arkadaşlar yararlanabilir.

14 Eylül 2013 13:42

Facebook sayfasından bakıyorum hala millet kaç tercihimiz var, uzaktan eğitim olacak mı, şanssımı arttırmak için özel üni yazmayı planlıyorum ama klavuzda göremedim gibi sorular soruyorlar. Mezuniyetin ne olursa olsun aç bi klavuzu oku!!

mehmetb64
Kapalı
14 Eylül 2013 13:42

ne gibi bir süpriz ve bunlarin inanirligi ne dercede.

ysndymn
Şef
14 Eylül 2013 13:48

ek yerleştırme olmalı zaten çoğu kışı kendını tatmın etmek amaçlı yazacak ama gitmeyecek,hakkımıza gırecek bunu yapmayın dıyoruz ama insanoğlu bu herseyı yapar...

pinusnigra01
Şube Müdürü
14 Eylül 2013 13:52

aynen... klavuzu açıp okumak gerekiyor...

Teknik-Ogretmen, 11 yıl önce

Facebook sayfasından bakıyorum hala millet kaç tercihimiz var, uzaktan eğitim olacak mı, şanssımı arttırmak için özel üni yazmayı planlıyorum ama klavuzda göremedim gibi sorular soruyorlar. Mezuniyetin ne olursa olsun aç bi klavuzu oku!!

ysndymn
Şef
14 Eylül 2013 13:52

kazanıpta gıtmeyene 1 yıl sınava gırmeme cezası verseler süper olur....

pinusnigra01
Şube Müdürü
14 Eylül 2013 13:54

evet.. gırgır şamata olsun diye okumayacağı halde yazacaklar olacak bence...

bu tür insanlarada ceza verilmeli..

mesela bir taha tamamlamaya girmeme gibi.. yada puan düşümü gibi..

ysndymn, 11 yıl önce

ek yerleştırme olmalı zaten çoğu kışı kendını tatmın etmek amaçlı yazacak ama gitmeyecek,hakkımıza gırecek bunu yapmayın dıyoruz ama insanoğlu bu herseyı yapar...

14 Eylül 2013 14:00

Bi daha ki sene muhakkak olacaktır puan düşürme.

RAGING BULL
Aday Memur
14 Eylül 2013 14:30

lysde puan kesilme cezası var, burda amaç teknik eğitim stoğunu eritmekse aten böyle olmalıydı ama bu seneden geçti çünkü kılavuzda boyle bir bilgi yok.Ek yerleştirme olmalı zaten lys ve dgsde var hatta benim fikrim lysde ek yerleştirmelerden sonra arta kalan kontenjanlar bile eklenebilir zaten bir avuç alım var bikaç yuz kişi bile yerleşse kardır.

RAGING BULL
Aday Memur
14 Eylül 2013 14:43

muzaffer hocaya twit attım ek kontanjan talebi için lys'den arta kalan kontenjanlar içinde yazdım. yökün umrunda olacağını sanmam ancak birileri talep ederse bir ihtimal ve bu işlerle muzaffer hocadan başkası ilgilenmiyor.

Mcaglar
Şef
14 Eylül 2013 14:57

facebooktaki sayfanın linlini gönderirmsin hocam

Teknik-Ogretmen, 11 yıl önce

Jonturk007
Aday Memur
19 Eylül 2013 22:22

ek yerlestirmede olacakmis demek vay

g-anubis
Aday Memur
19 Eylül 2013 23:26

boş kontenjan kalmamış artık o iş zor gibi bir daha tercih almazlar gibi

pinusnigra01
Şube Müdürü
19 Eylül 2013 23:30

kayıt yaptırmayanların yerine belki alırlar dicem ama zor gibi..

normal kayıtlar için bu kadar bekleyen osym ek kontenjanları seneye yapar anca :)

g-anubis, 11 yıl önce

boş kontenjan kalmamış artık o iş zor gibi bir daha tercih almazlar gibi

ahmet_346
Şef
20 Eylül 2013 00:20

ek yerleştirme için boş yer olması lazım öyle bişeyde olmaz

nediro
Aday Memur
09 Ekim 2013 13:26

Hala ek yerleştirme bekliyoruz. bilgisi l,olan varsa yazabilir mi ? muzaffer hoca ile görüşen var mı?

Sim4y
Aday Memur
09 Ekim 2013 14:22

Eğer ek yerleştirme olacaksa tercih yapacak arkadaşların,

1) I.Öğretim için işlerini bırakmayı ve gerektiği taktirde minimum 2 sene başka yerde ikamet edebileceğini..

2) Bazı üniversiteler için ingilizce hazırlık okunması gerektiğini ve bazı derslerin ingilizce olacağını..

3) Minimum 12-15 arası ders olacağı ve bunların birkaçtanesi mutlaka çakışacak. Bundan dolayı 1 senede bitmesinin pek mümkün olmadığını..

Bunlarla beraber evli / çoluk çocuğa karışmış bunları yapmaya gözü kesmeyen iş güç sahibi teknik öğretmen arkadaşlardan ricamız..Tercihlerini ona göre yapsınlar veya ben bunları kesinlikle göze alamam diyorlarsa da tercih yapmamaya davet ediyoruz..

Ben kendim için söylüyorum neresi olursa olsun işimi bırakıp gidicem ve okuyucam..Gemileri yakmış vaziyetteyim. Bu arada evliyim ve ayda 1000 TL ev kredisi ödüyorum..Herşeyin bir bedeli olacak...

nediro
Aday Memur
11 Ekim 2013 15:47

arkadaşa katılıyorum. özellikle tercih arkadaşların bu tercih süresince çok sessiz kalması, gitmeyecekleri yerleri yazmaları, bi bakalım ne olacak diyerek tercih etmeleri bu anlamda yerleşme sorunlarına yol açmıştır.

eğerki olursa ki olacağına dair herhangi bir net bir durum yok. bu durumları göz önünde bulundurmaları rica olunur...

herkese başarılar diliyorum...

electrone
Aday Memur
11 Ekim 2013 17:23

Muzaffer Hoca ek yerleştirme olmayacak dedi

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi