Editörler : swat3410
11 Şubat 2013 21:55

Emşav'dan Özlük Hakları ve Sorunlarının çözümüne yönelik büyük hamle

Değerli meslektaşlarımız.

Emniyet teşkilatı mensuplarımızın her zaman yanında ve destekçisi olan vakfımızdan "Özlük Hakları ve Sorunları"nın çözümüne yönelik büyük hamle!

Meslektaşlarımızın, düşüncelerini özgürce paylaşabileceği "Forum Hizmetimiz" yayına başlamıştır.

Sorunlarımıza çözüm getirmesi dileğiyle, hayırlı olsun!

Forum Sayfamız: forum.emsav.com.tr
Twitter: https://twitter.com/emsav_vakfi
Facebook: https://www.facebook.com/emsav.vakfi

EMŞAV Yönetimi

cengaver34
Şef
12 Şubat 2013 09:23

emşav yönetimini kutluyorum, geç de olsa iyi verilmiş bir karar, yalnız form sayfasında üyeliklere dikkat edilmelidir.

karanlığaDurDe
Aday Memur
12 Şubat 2013 09:58

Helal olsun sana EMŞAV... Bildiğim kadarıyla Abbas GÜNDÜZ bey var başında vakfın ve azimle polis sorunlarını ve Şehit aileleri ile Gazi lerimizin sorunlarını kendine dert edinmiş ileri ufuklu fedakar Gazi bir abimizi avr başında..Allah yar ve yardımcınız olsun..Üyelik için ne yapmamaız lazım..İlla resmi hesabımız mı olsun...

iyiniyetliyorumcu
Genel Müdür
12 Şubat 2013 13:54

iyi güzel olmuş da, emşav sendikaya destek olmaktan aniden çekildi, baskıyı kaldıramadı herhalde, resti göremedi.

Manga K.
Genel Müdür
12 Şubat 2013 15:22

hayırlı olsun..

semka
Genel Müdür
12 Şubat 2013 15:31

Hayırlı uğurlu olsun, ayrıca Abdurrahman Yılmaz ve Emsav'ın aniden gündemden kaybolmasının sebebi nedir acaba?

m.kardes
Şube Müdürü
12 Şubat 2013 17:38

emşav'daki foruma üye olmaya çalıştım ama sürekli kayıt olamadınız diyor :(((

PolisPolise
Memur
12 Şubat 2013 18:28

bendede aynı mesaj. egm eposta adresi ile kayıt olunduğunu daha sonra gördüm. şu an sıkıntı yok. kaydoldum.

m.kardes, 11 yıl önce

emşav'daki foruma üye olmaya çalıştım ama sürekli kayıt olamadınız diyor :(((

.uluğbey.
Müsteşar Yardımcısı
12 Şubat 2013 22:12

büyük hamle..

forum sayfası açılmış peki burası ne ?..

biz yanlış yerdemi yazışıyoruz..

sosyal medya demek facebook ve twiteer midir ?

özlük haklarımız için..

yahu şu cumhurbaşkanına sorun kampanyası vardı bi ara soruldu ne oldu..

eskiden milletvekilleri vatandaştan sen falan işe müraccat et ben seni aldıracam deyip para istermiş paranı yarısını hemen diğer yarısını işe girdiğinde verirsin dermiş..

adam sınavı geçerde işe girerse paranın diğer yarısını da alır giremezse kusura bakma gücüm yetmedi dermiş..

seçimi bekleyin arkadaşlar özlük haklarınız çıktı çıktı çıkmadı sizde ona göre davranırsınız.

sanki bilmiyor idareciler bizim sorunlarımızıda ondan yapmıyorlarmış gibi davranmanın alemi yok.

forumsa burasıda forum.

ben vakıftan böyle şeyler değil gerçek eylemler bekliyorum..

aklıma ilk geleni söyleyeyim mesela Ak partinin önüne siyah çelenk bırakıp "çalışma şartları yüzünden intihar eden polislerin öbür dünyada iki yakanızdan yapışacağını unutmayın" derler görürsün o zaman medyada nasıl yer alır bizim mesai sisteminin adaletsizliği..

PolisPolise
Memur
13 Şubat 2013 21:12

onu bunu bilmem. son günlerde çok etkin görüyorum emşavı. forum açmaları ebette güzel bir uygulama (en azından herkesin emniyetten olduğu güvenilir bir çalışma). fakat iş orada bitmiyor. mesela sesimizi duyurmak için bir etkinlik varmış cuma günü. Ankara cumhuriyet baş savcılığına suç duyurusunda bulunulacak. bu tür etkinlikerin ses getireceğini ve sadece polisin ve yakınlarının değil gazilerimizin, şehit yakınlarımızın da takdirini alacağını düşünüyorum. tebrik ediyorum.

merkur111
Aday Memur
14 Şubat 2013 00:31

Emşav; EGM ye yalakalık olsun diye Abdurrahman Yılmazı harcayıp, böyle basit şeylerle polislerin gözünü mü boyamaya çalışıyorsun? Madem polis sorunlarıyla çok ilgiliydin sendika işinde niye çark ettin.İşine bak.

merkur111
Aday Memur
14 Şubat 2013 00:46

Emşav; polisin sorunlarını her platformda anlatan sayın Abdurrahman Yılmaz neden susturuldu? Neden başkanlıktan alındı? Neden Abbas GÜNDÜZ başkan oldu? Önce bana bunların cevabını verin.

VECiHi-HÜRKUŞ
Genel Müdür
14 Şubat 2013 02:22

kalemine saglık...

.uluğbey., 11 yıl önce

büyük hamle..

forum sayfası açılmış peki burası ne ?..

biz yanlış yerdemi yazışıyoruz..

sosyal medya demek facebook ve twiteer midir ?

özlük haklarımız için..

yahu şu cumhurbaşkanına sorun kampanyası vardı bi ara soruldu ne oldu..

eskiden milletvekilleri vatandaştan sen falan işe müraccat et ben seni aldıracam deyip para istermiş paranı yarısını hemen diğer yarısını işe girdiğinde verirsin dermiş..

adam sınavı geçerde işe girerse paranın diğer yarısını da alır giremezse kusura bakma gücüm yetmedi dermiş..

seçimi bekleyin arkadaşlar özlük haklarınız çıktı çıktı çıkmadı sizde ona göre davranırsınız.

sanki bilmiyor idareciler bizim sorunlarımızıda ondan yapmıyorlarmış gibi davranmanın alemi yok.

forumsa burasıda forum.

ben vakıftan böyle şeyler değil gerçek eylemler bekliyorum..

aklıma ilk geleni söyleyeyim mesela Ak partinin önüne siyah çelenk bırakıp "çalışma şartları yüzünden intihar eden polislerin öbür dünyada iki yakanızdan yapışacağını unutmayın" derler görürsün o zaman medyada nasıl yer alır bizim mesai sisteminin adaletsizliği..

PolisPolise
Memur
14 Şubat 2013 22:33

ya mantıklı düşünün arkadaşlar. emşav neden yalakalık yapsın ki? bence hakları gayet güzel avunuyorlar. yarınki suç duyuruu konusu bugün haberlerdeydi.

antepli-pol
Genel Müdür
15 Şubat 2013 15:48

Emşav ın sendika ile ilgili çalışmaları sırasında PolisPolise nin en ufak bir yorumu yoktu ,ama nedense Polis Polise Emşav sendikal faaliyetlerden çekilince övücü yorumlara başladı. PolisPolise emniyetteki köhne sistemin buradaki yılmaz savunucularından birisi, memura karşı katı bir muhalif. Bu yüzden Emşav a karşı bu ilgisi düşündürücü.

TEMPATRON
Memur
15 Şubat 2013 18:24

arkadaşlar sendikaya tam destek...

olmazsa olmaz.

lakin katılımların çoğalması için proje üretelim.

bir çok arkadaş üye olmaya çekiniyor. çünkü birer ikişer üye olanların ya yerini değiştiriyorlar yada soruşturma açıyorlar.

örneğin 3000 kişilik kadroda 30 kişi üye olunca yerini değiştirip nöbete veriyorlar. soruşturma açıyorlar.

bu sorunu çözmek için toplu halde üye olmamız lazım. ileriki bir tarih üzerinde anlaşıp o gün herkesin kendi dilkçesi ile hep birden üyelik dilekçesi vermesini sağlamamız lazım. bu şekilde katılım çok olursa hiç kimseye soruşturma açılamaz yada ceza verilemez.

3000 kişilik örnekte 30 yerine toplu olarak 2000 kişi dilekçe verirse sorun tüm ülkede çözülür. hiç kimseye hiçbirşey yapamazlar.

tarih 10 nisan 2013 olabilir.

önerilerimizi buradan paylaşıp ortak akılla üyeliğin %90 lara çıkması için proje üretip en kısa zamanda sendika yönetimi arkadaşlara sunalım..

solomon64
Memur
18 Şubat 2013 09:18

Yokarı

sendikacipolis
Aday Memur
18 Şubat 2013 11:11

güzel bir şey ama çok yetersiz çok amatör. sagten form var.

arkadaşlar emniyetsen 1.genel kurulu için maddi yardım talep ediyor. ben şahsıma yaptım. 5tl de olsa üşenmeyin gönderin arkadaşlar. gerçekçi bir çaba var. şubeler açılıyor. memurun istediği doğrultuda ilerleyen bir emniyetsen var. emşa gibi üst kademeye yaranmaya çalışan bir yapı değil. sendika talebinde gördük gerçeği.

http://www.polishaberi.com/gundem/emniyet-sen-maddi-destek-bekliyor-h122982.html

Emniyet Sen Tüzel Kişiliğine Ait Hesap Numarası
IBAN : TR710001500158007300509082
Şube kodu : 0082
Hesap No: 00158007300509082
Vakıfbank Kızılay Şubesi
EMNİYET-SEN Adresi : Strasburg Caddesi No : 30-25 Kızılay-Ankara
EMNİYET-SEN Telefonumuz : 0312 232 10 50
EMNİYET-SEN Faksımız : 0312 232 50 10
EMNİYET-SEN Vergi Numaramız : 3340531260 - Ankara Maltepe Vergi Dairesi
EMNİYET-SEN Resmi Twet Hesabımız : @Emniyet_sen : https://twitter.com/Emniyet_Sen

PolisPolise
Memur
18 Şubat 2013 15:20

Tamamen kendi çıkarını düşünen bir sendika anlayışı... Emşav sadece polisleri değil, emeklileri, gazileri, şehit yakınlarını ve herkesi kucaklıyor. Sizin gibi sadece parayı düşünen zihniyetleri değil. Sorum var. Cevap istiyorum: tüm sendikaları gözünün önüne getir bakalım. gerçekten hak veren sendika tanıdın mı sen hiç? Bu da böyle gelmiş böyle gider. Bağışta bulunacaksan işte sana EMŞAV.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi