Editörler : ayşegül bgm
06 Temmuz 2015 21:32

Adana'da KPSS Dershaneleri

Adana Turkuaz Akademi dershanesi Sağlıkçı olarak kendi branşında 2014 KPSS de TÜRKİYE BİRİNCİSİ ve İKİNCİSİNİ ni çıkardığı gibi, geçen hafta sağlık sektöründeki tüm öğrencilerin tercihlerini yapmış ve atanmalarını beklemektedir.Sonuçları görmeye kuruma bekleriz.

aleyna010203
Aday Memur
06 Temmuz 2015 21:59

Türkiye derecesi yapan hemşire Özlem di değilmi hani şu 2 hastanede birden çalışan sürekli nöbete çalışan kız.çok çalışıyordu o. geçen atamada izmire gittiğini duydum.şimdi pişmanmış adana yazmadığı için

muratkürek
Aday Memur
07 Temmuz 2015 09:34

Balcalıda çalışan laborant orhan da Turkuazdaydı.88 puan aldı bekliyor atanmayı

türkan01soy
Aday Memur
08 Temmuz 2015 13:01

murata gittim 4 ayda dersleri bitirdiler.sonra yeni gruplar aldılar bizi de şutladılar.size ek dersler yapacagız dediler hiç bir şey görmedik.hoca bile bulamadık.sürekli dersleri vardı.4 ayda dersler biter mi ya.

gülçineker
Aday Memur
08 Temmuz 2015 17:29

atanabilmek için iyi bir dersaneyi tercih edin.

ibrahimsevgi
Aday Memur
09 Temmuz 2015 12:38

benim çeneme 11 ay boyunca katlanmak zorunda kaldılar.yılmadılar sürekli genel tekrarlar yaparak eylülün sonuna kadar bizi dersanede sınava hazırladılar.sonuçta aksaraya atandım .dersane tercihimi Turkuaz Akademiden yana kullandığım için şanslıyım.sizlerede tavsiyem dersane tercihinizi iyi yapmanızdır.yolunuz açık olsun ben gidiyorum darısı sizlerin başına

muratyıldır
Aday Memur
09 Temmuz 2015 16:39

cebi̇mdeki̇ son para i̇le geçen yil murat'a yazildim. 4 ayda dersleri̇ bi̇ti̇rdi̇ler. hocalar işik hiziyla ders anlattilar hele tari̇h, 600 yillik osmanli tari̇hi̇, i̇nkilap tari̇hi̇ ve yakin çağ tari̇hi̇ hemen bi̇tti̇.sordum hizli gi̇tmi̇yormuyuz di̇ye bana 4 ayda nasil bi̇tecek dedi̇.bi̇r çok konuyuda anlatmadi.sorularda oradan geldi̇.

emresular01
Aday Memur
10 Temmuz 2015 15:16

devletten ilk maaşımı alıp çatıp çutur yiyeceğim

gülçineker
Aday Memur
11 Temmuz 2015 17:03

sadece KPSS eğitimi veren dersane seçilmeli

semrayeni
Aday Memur
13 Temmuz 2015 10:54

Turkuaz Akademi olarak bu yıl tercihini yapıp ta atamayan öğrencimiz olmadı.

Yeni görev yerlerinizde başarılar.Yolunuz açık olsun

leylaçetin
Aday Memur
14 Temmuz 2015 18:21

Atanmak isteyenlere şiddetle tavsiyem Turkuaz Akademidir.ben Beden Eğitimi öğretmeniyim 2 yıl önce Turkuaz Akademiden atandım.kuzenimi yazdırdım o da bu atamalarda hemşire olarak Giresun a atandı.

leylaçetin
Aday Memur
14 Temmuz 2015 18:35

+

ömeratsiz
Aday Memur
15 Temmuz 2015 12:36

ben genel yetenek genel kültür de Turkuaz Akademi ye kayıt oldum ve tavsiye ederim. hoca kadroları gerçekten çok iyi. dersane için uzun bi süre araştırma yaptım ve sonunda Turkuaz Akademi de karar kıldım çünkü dediğim gibi hem hocaları iyi, hem ders saatleri çok hem yayınları bol,hem de fiyatı uygun. erken kayıt dönemini değerlendirmiştim ben, gruplar dolmadan sizde gidin bi görüşün en azından.

ebrukılıç01
Aday Memur
15 Temmuz 2015 12:53

Merhaba arkadaşlar,

Erken kayıt yaptırıp biraz indirimli gitmek istiyorum. 2014 de Murat'a gittim ve memnun kalmadım. Birçok konu yetişmedi, Hemşireyim ve Mühendislerle aynı sınıfta matematik dersi almak kafayı yedirtti. Adana da sınıfları oluştururken seviye tespit sınavı yapan bir yer Turkuaz Akademiymiş

Özellikle tarih dersi benim için çok büyük sıkıntılı.Turkuaz Akademideki Tarih öğretmeni Turan Durmuş için harika diyorlar.

Bu hafta bu işi halletmek istiyorum.

ibrahimsevgi
Aday Memur
15 Temmuz 2015 16:10

Alt yapınız yoksa detaylı eğitim için Turkuaz Akademiye gidin

hemşireöz
Aday Memur
15 Temmuz 2015 21:58

Merhaba arkadaşlar 2014 Kasım atamasında atandım Türkiye derecesi yaptım. Aleyna arkadaşımızın bahsettiği kişiyim . 12 sene ilk okul hayatımda tarihten nefret eden bir kişi olarak Turkuaz akademi Turan hoca sayesinde tarih aşığı biri oldum ve KPSS fulledim . Şuan diyorum iyiki gitmişim iyiki . Kesinlikle TURKUAZZZZZZZZZ AKADEMİİİİİİİİİ .

hemşireöz
Aday Memur
15 Temmuz 2015 22:02

Bu arada ben IZMIRE atandığım için pişman Değilim. Aleyna arkadaşım insanlar bazen Pişmanlık duyuyor ama herzaman değil ve iyi ki atanmıştın diyorummmm 👍🏻

hemşireöz
Aday Memur
15 Temmuz 2015 22:06

:)) ismimi buralarda görmek mutlu etti ama yanlışın var iki hastanede çalışmadım hiç balcalıdaydım yoğun bakımda. Ama iki hastaneye bedeldi😊

aleyna010203, 9 yıl önce

Türkiye derecesi yapan hemşire Özlem di değilmi hani şu 2 hastanede birden çalışan sürekli nöbete çalışan kız.çok çalışıyordu o. geçen atamada izmire gittiğini duydum.şimdi pişmanmış adana yazmadığı için

adalileyla
Aday Memur
16 Temmuz 2015 22:46

hocam teşekkür ediyorum biraz geç gördüm yorumunuzu ama Turkuaz Akademiyle görüşmeye gittim olumlu geçti gerçekten söylendiği kadar varmış hocalar sağolsunlar çok ilgileniyolar. sınav öncesinde oldugu gibi sınav sonrasındada öğrencisinin yanında olan bi kurum olduklarını söylediler. haftaya kayıt olmaya gidicem.herkes için iyi bir dönem geçer umarım..

ebrukılıç01
Aday Memur
20 Temmuz 2015 10:37

+

muhedis01
Aday Memur
20 Temmuz 2015 11:09

Final Akademi nasıl giden varmı yada tanıdığı gitmiş bilen varmı ?

Toplam 332 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi