Editörler : Pangaea
23 Eylül 2011 17:30

izmir'de hangi kpss kursu ve fiyatları????

slm arkadaşlar izmirde kpss eğitim bilimleri dahil kursa giden var mı ben hangisini seçeceğime karar veremedim aklımda yediiklim var ne dersiniz ayrıca fiyatlarıda bilmiyorum çok yüksek diyorlar.h.sonu sorucam hazırlanan arkadaşalr,kursa giden arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim:)))

sızıntı82
Aday Memur
24 Eylül 2011 13:26

maksimum akademi yi öneririm. eğitim bilimleri yok ama. sadece kpss a ve b grubu eğitimi veriyorlar

hayalimizmir
Aday Memur
26 Eylül 2011 17:16

araştırdım, soruşturdum. ebim e karar verdim. eğitim bilimlerinde izmirde en iyi kurs olduğu söyleniyor.

Ispart_ali
Aday Memur
28 Eylül 2011 09:53

ben murat eğitim e gidiyorum iyi anlatıyo hocalar

helejandro23
Şube Müdürü
28 Eylül 2011 23:28

arkadasım yazılmış izmir yediiklime fiyat 1700 tl miş sanırım hocam.

bdnserhat
Aday Memur
29 Eylül 2011 22:52

Ebim kpss Ekim başlayacak programı 1500 Tl, Kasım başlayan 1250 TL

nuget
Aday Memur
01 Ekim 2011 17:30

arkadaşlar yediiklimle konuştum fiyat 1950 dedi pek de ilgilenmedi ama ihtiyaçla konuştum 1600 dedii ve de ilgiliydi doğrusu karar veremedim yok mu bunlar hakkında bilgisi olan??

nuget
Aday Memur
02 Ekim 2011 12:31

yediiklim neden bu kadar pahalı yaaa

bebott
Aday Memur
04 Ekim 2011 22:57

ben cevaplıyım hocam dün gittim hepsiyle görüştüm ihtiyaç ilgili görünüyor evet ama ben pek tutmadım 1600 fiyat dedi

yörünge yeni açılmış 1400 dedi

ebim 1850 atama garantili normal olarak 1500 diyor ayrıca hızlandırılmış ocak kursu 850 kurs yeri bi garip adamıda gözüm tutmadı

gelelim yediiklime 1950 diyor ancak eski ogrencilere 1650 ben bir tanıdık hoca buldum 1500 yaptı

ama size tek lider var konak pier karşısı yargı yayınlarının orayı tavsiye ederim özellikle eğitim bilimleri hocaları çok iyi

kpss tarih izmir
Aday Memur
05 Ekim 2011 20:13

eğitim bilimlerinde izmir de ebim den daha iyisi yok... hepsi alan uzmanı ve çok deneyimli hocalar.

insane10
Aday Memur
07 Ekim 2011 14:33

gecen sene ihtiyaca giden 10-15 arkadasimiz tek sinif olarak KPSS A dan mahvolduk

konuyla alakasi olmayan bransin yakinindan gecmeyen hocalar, kpss ile alakasi olmayan avukatlar (sorulari cozme orani %20) hoca degisiklikleri kaynaklarin gec gelmesi ve sifir bilgilendirme ile 1 senemiz gitti aman dikkat zaten koca dersanede tek sinif varsa korkun!

hayalimizmir
Aday Memur
11 Ekim 2011 00:49

bu hafta derslere başlıyorum ebimde. herkese iyi çalışmalar.

88-Meltem
Aday Memur
11 Ekim 2011 21:15

bende yediiklime yazıldım 1950 den. Ama hala aklım karışk umarım sonuclar iyi olur, emekler boşa çıkmaz.

hayalimizmir
Aday Memur
13 Ekim 2011 20:17

arkadaşlar, bugün ebimden aradılar. hafta sonu derse başlıyorum. gygk da farklı gruplar eğitimde farklı gruplar oluşturmuşlar. herkesin mezun olduğu alanlara göre. çok hoşuma gitti. herkese başarılar diliyorum.

sızıntı82
Aday Memur
11 Aralık 2011 19:14

maksimum akademi iyi

oxox
Aday Memur
19 Aralık 2011 21:47

sıkayetcyydkk kpss a ıcın bu arada dıgerlernı bılememm soyleyz boyleyyz hıkaye onlar hepsı lafta sadece tıcarethane orası sakın ama sakın kanmayın arkadslar eım ve arkadslarmın palavralarla 1 yılını yedıler sadece cemal koca ılkay hoca ve bılgen hoca ıyıdr hakkını yememm ama dıgerlerı tamamenn fıssssssssssssssssssssss

komedı bı dersane orası hele burak hocaya sakın kanmayın derım kendsı ogrencıyı anlıomms gbıı yardmcı olacak gbı gulucukler ve ılgılenıomus edaları atar ortaya ama derse gelmeyı ınutur hocalıksa ıyı hocadır ama bıze cogu kez derse gelmedı malıye muh hıc bahsetmıorrmm bıle sakın sakın ananızın babanızın paraasına ve en onemlısı emegnze yazııkkkkk

hayalimizmir
Aday Memur
24 Aralık 2011 12:41

eğitim bilimlerinde ebim çok çok iyi arkadaşlar. hocalar harika. öneririm.

ncls
Aday Memur
26 Aralık 2011 04:52

Kurs ararken dikkat etmeli sadece fiyatı değil kalitesi kpss ye yaklaşımı ve tecrübesine en önemlisi de kadrosuna bakmak gerekir.Araştırmam sonucunda körfez akademiye karar verdim

oktyy
Aday Memur
18 Ocak 2012 23:34

evet körfez akademinin kpss deneyimi ve öğretmen kadrosu çok iyi arkadaşlar çok memnun haklısın

hiç.birşey
Aday Memur
10 Şubat 2012 14:02

Arkadaşlar uzun zamanadır kpss kursu araştırıyordum yediiklim vs. gibi birsürü dershaneye gittim paket programdan bahsediyorlar paket program kadar kötü bi şey de yok şuan zaten hocalarından bile doğru düzgün bahsedemiyorlar sadece reklam yapıp öğrenci çekiyorlar ama memnuniyet açısından atanan öğrenciler bakımından hepsi sıfır ben dün karşıyaka körfeze uğradım baya ilgileniyorlar sırf görüştüm diye kitap hediye ettiler şuan bi sorun yok tabi araştırmaya devam ediyorum ama araştırdıklarım açısındn en iyi karşıyaka körfez akademi ama sizlerinde düşüncelerini almak istiyorum ...

alsanck
Aday Memur
09 Eylül 2012 10:21

Ben izmir de okudum..körfez akademinin çok iyi olduğunu duydum.giden arkadaşlarım çok memnunlardı

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi