Editörler : swat3410
11 Ağustos 2020 23:47

Ne dedim birader ben sana bu tam bir GABBAKTIR DEMEDİM Mİ.haklımıymışım haksız mı anladınmı şimdi :DDD

Koruma-yeni, 4 yıl önce

Kardeş sana özelden uzun uzun yazmak istedim ama mesaj alımın kapalı.

Çalıştığın yerdeki yakın hissettiğin iyi bir meslektaşına derdini söyle onların tecrübelerini dinle. Bu yollardan onlar da geçti, nasıl üstesinden gelmişler yardımcı olurlar.

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
11 Ağustos 2020 23:52

pehhhh pehhh
angarabebeyi060606, 4 yıl önce

Ne dedim birader ben sana bu tam bir GABBAKTIR DEMEDİM Mİ.haklımıymışım haksız mı anladınmı şimdi :DDD

polisyilmaz39
Yasaklı
11 Ağustos 2020 23:56

Evet bir insanın anasına küfür ettiğine göre şerrefsizin önde gideni anlaşılan bu şerrefsiz.

11 Ağustos 2020 23:59

evet zaten bizde boşuna GABBAK demiyoz bu GABBAĞA :DDD

polisyilmaz39, 4 yıl önce

Evet bir insanın anasına küfür ettiğine göre şerrefsizin önde gideni anlaşılan bu şerrefsiz.

Nizamettin1453
Genel Müdür
12 Ağustos 2020 08:31

Uyku sorunları yaşıyorsan Genel müdürlükte kurulan psikolojik destek hattını ara bi konuş baktın olmadı çalışma saatlerine itiraz et mevzuattaki hükümlere göre çalışcanı söyle Valinin olurunun alınıp alınmadını sor, görev yerini değiştirirler

Koruma-yeni
Aday Memur
13 Ağustos 2020 10:32

Çok güzel yorum yazdığımı düşünüyorum ama verdiğin cevap sus lan. Hayırlısı olsun hakkında başka söze gerek yok.

polisyilmaz39
Yasaklı
13 Ağustos 2020 22:58

sana anana yaz uzunn uzunn diye de yazmıştı şikayet ettim bunu o cevabını silmişler kardeş.Ayrıca haberin olsun istedim.

Koruma-yeni, 4 yıl önce

Çok güzel yorum yazdığımı düşünüyorum ama verdiğin cevap sus lan. Hayırlısı olsun hakkında başka söze gerek yok.

gecgelenadalet
Aday Memur
14 Ağustos 2020 00:19

Polis memurlarında 2010'dan sonra girenler için emeklilik yaşı 55 değil mi?

grkn1905
Şube Müdürü
15 Ağustos 2020 08:30

Arkadaşım karşılaştırma yaparsan bu meslek sana bitmez. Eğer farkım olsun diyorsan 11 yıl sonra durumun iyiyse istifa edip 55 yaşını beklersin. Bu kadar basit.
komcu, 4 yıl önce

20 yaşımda mesleğe girdim 9 yıllık memurum. Yaşı benden büyük olup yeni memur olan benden önce emekli oluyor. Böyle adalet olmaz.

komcu
Aday Memur
16 Ağustos 2020 12:34

Senin gibiler yüzünden teşkilatta kimse hakkını arayamaz oldu arkadaşım.

grkn1905, 4 yıl önce
Arkadaşım karşılaştırma yaparsan bu meslek sana bitmez. Eğer farkım olsun diyorsan 11 yıl sonra durumun iyiyse istifa edip 55 yaşını beklersin. Bu kadar basit.

grkn1905
Şube Müdürü
17 Ağustos 2020 06:50

Senin zihniyetinde şu: 20 yaşında girmişsin 9 yıllıksın, 29 yaşında mesleğe giren adam senden 9 sene daha fazla çalışsın istiyosun. Yani sen 55te emekli olacaksın, geç giren meslektaşımız da 64te emekli olsun istiyorsun. Böyle karşılaştırmalarla bir şeyler düzeltilmez. Bizi esas bitiren bu tarz kıyaslamalardır. O nerde ne kadar çalışmış; ben nerde ne kadar çalıştım. Bu nedir yahu! Hep bi s.d.k yarışı durumu (!)
komcu, 4 yıl önce

grkn1905
Şube Müdürü
17 Ağustos 2020 14:35

Meslekte 20 yılını doldurana tekrardan maaşlı emeklilik geri gelsin de canımı ye.
komcu, 4 yıl önce

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
14 Mart 2021 07:09

Allah cümlemizin emekli olmasını sağ salim nasip etsin

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
14 Mart 2021 16:55

Amin
Gydm, 3 yıl önce
Allah cümlemizin emekli olmasını sağ salim nasip etsin

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
15 Mart 2021 14:38

Önceden 20 yılda emekli ediliyormuş asker ve polis bu doğru olan yani bu meslekler ağır psikoloji gerektiriyor yani 55 yaşına kadar zor hakkı 20 yıl bu mesleklerin yani başka bir düzenlemeye de gidilebilir yeni başlayan memuru masa başına vermezsin masabaşı iş için 20 yılı doldurmak şartı koyarsın personel biraz daha rahatlar 20 yılı dolduran memura ek görev yazılmaz gece çalıştırılmaz 45 gün izin verilir 12 12 çalıştırılmaz 8 5 bozulmaz gibi sivil memur tarzı çalıştırılır

fatihpolice
Memur
15 Mart 2021 14:51

20 yaşında giren arkadaş haklı 30 yaşına kadar gezen tozan sonra polisliğe giren 25 sene çalışıyor 20 yaşında hemen işe giren 35 sene çalışmak zorunda bu büyük haksızlık .en azından 20 yıl çalışıp maaşlı emekli edilme olayı geri gelmeli yaş haddi yine 55 olabilir mantıklı olan budur.20 yaşında girenlere büyük haksızlık oluyor bu durum 35 sene polislik çok zor gerçekten..

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
15 Mart 2021 17:31

35 sene den sonra da fazla yaşamayız emin ol bu stres iş yoğunluğu fazla yaşatmaz yaş ilerledikçe kokusu çıkar yakında vucut bir yer de patlak verir
fatihpolice, 3 yıl önce

20 yaşında giren arkadaş haklı 30 yaşına kadar gezen tozan sonra polisliğe giren 25 sene çalışıyor 20 yaşında hemen işe giren 35 sene çalışmak zorunda bu büyük haksızlık .en azından 20 yıl çalışıp maaşlı emekli edilme olayı geri gelmeli yaş haddi yine 55 olabilir mantıklı olan budur.20 yaşında girenlere büyük haksızlık oluyor bu durum 35 sene polislik çok zor gerçekten..

altınyumurta
Kapalı
15 Mart 2021 23:04

Komcu arkadaşım,sözüm sana değil yanlış anlama.Askerlik,Emniyet Teşkilatında vakti zamanında önemli sorundu.Bu sorun meslekte 10 yılını tamamlayan askerliği yapmış sayılır maddesi getirilerek aşıldı.Askerliği yapmayan meslektaşlarla muhabbet esnasında,20 yaşında mesleğe girdik yaşımız oldu 26 daha önümüzde yuvarlak hesapla 30 sene var,bitermi diyorlar.Niye polis oldunuz dediğimizde askerlik yapmamak için cevabını veriyorlar.Bir kısmında da meslekte 10 yılı devirip askerliği kurtarıp gih e veya zabıta olarak belediyelere yada diğer birimlere geçme düşüncesi hakim.

grkn1905, 4 yıl önce

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
16 Mart 2021 11:55

Şimdi askerlik 6 ay 1 ayda izin 5 ay... 5 ay askerlik için polisliğie mi giriyormuş
altınyumurta, 3 yıl önce

Komcu arkadaşım,sözüm sana değil yanlış anlama.Askerlik,Emniyet Teşkilatında vakti zamanında önemli sorundu.Bu sorun meslekte 10 yılını tamamlayan askerliği yapmış sayılır maddesi getirilerek aşıldı.Askerliği yapmayan meslektaşlarla muhabbet esnasında,20 yaşında mesleğe girdik yaşımız oldu 26 daha önümüzde yuvarlak hesapla 30 sene var,bitermi diyorlar.Niye polis oldunuz dediğimizde askerlik yapmamak için cevabını veriyorlar.Bir kısmında da meslekte 10 yılı devirip askerliği kurtarıp gih e veya zabıta olarak belediyelere yada diğer birimlere geçme düşüncesi hakim.

Ruhastası
Kapalı
16 Mart 2021 13:03

Psikolog dan destek alabilirsin devrem kendini yıpratma çünkü sen üzülürsen sevdiklerinde üzülür ver 300 500 psikolog iyi geliyor
Mahoni., 4 yıl önce
benimde 2045 25 temmuzda. geceden çıkınca gündüz uyuyamama sıkıntısı bendede var. jetlagı kaldırmıyo bünyem.bunu anladım. ölene yada kayışı koparana kadar devam. sürekli uykulu geziyom. ama uykuya dalamıyorum.
Toplam 125 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi