Editörler : supporters.
«757677787980818283848586»

Merdümek
Kapalı
29 Haziran 2020 22:38

yine mi ya
=hayat, 4 yıl önce

Kadir gülerken dişlerini gördük:p

Asım tv izlemiyom kahvemi içip sahile yürümeye gitcem böyle giderse kadir şişko diye dalga geçcek:(

=hayat
Başbakan Müsteşarı
29 Haziran 2020 22:44

Yine mi ne kadir:)

Merdümek, 4 yıl önce
yine mi ya

06asım
Kapalı
29 Haziran 2020 22:54

- Bir yaz akşamı sahilde küfül küfül rüzgar eserken Hayat yürüyüşe çıkar. Benle Kadir de peşinden gideriz. Ama bir süre sonra acıkırız. Bir cafeye girer yemek yemeye başlarız. Hayat ise bizim halimizi görüp gülerek yoluna devam eder. Olacağı bu anca.

=hayat
Başbakan Müsteşarı
29 Haziran 2020 23:00

Ne yiyonuz bakem biyo :))

06asım, 4 yıl önce

- Bir yaz akşamı sahilde küfül küfül rüzgar eserken Hayat yürüyüşe çıkar. Benle Kadir de peşinden gideriz. Ama bir süre sonra acıkırız. Bir cafeye girer yemek yemeye başlarız. Hayat ise bizim halimizi görüp gülerek yoluna devam eder. Olacağı bu anca.

06asım
Kapalı
29 Haziran 2020 23:03

- Kadir bir yandan iskender bir yanda köfteyi yerken ben de ona tavuk döner şalgam suyu ve tatlılarla eşlik ediyorum. Masaüstünde aradığın her şey var. Turşu, salata, çorba türleri falan.

Beraber yemeklere acımasızca saldırırken bir yandan da şöyle söylüyoruz:

- Bir gün zayıflayacağız bee !! (:-))))

=hayat
Başbakan Müsteşarı
29 Haziran 2020 23:10

Bana da yarım kokoreç söylesenize çok Yoruldum zaten:p

06asım, 4 yıl önce

- Kadir bir yandan iskender bir yanda köfteyi yerken ben de ona tavuk döner şalgam suyu ve tatlılarla eşlik ediyorum. Masaüstünde aradığın her şey var. Turşu, salata, çorba türleri falan.

Beraber yemeklere acımasızca saldırırken bir yandan da şöyle söylüyoruz:

- Bir gün zayıflayacağız bee !! (:-))))

06asım
Kapalı
29 Haziran 2020 23:25

- Kuzucuğum o kadar yemeği yeyince ağırlık çöktü üstüme. kadir bey ne halde bilmem. Uyanık duracaksa o ısmarlasın bir tane. Uykum geldi . Gene ki erken kalkmaya alıştım saati kurmasam da aynı saatte uyanıyorum. Neyse ben yatıyorum. İyi geceler size.

=hayat
Başbakan Müsteşarı
29 Haziran 2020 23:27

İyi geceler asım :) sabahları artık alrmdan önce utanıyorum bu gün deprem uyandırdı yarın ne olacak bakalım:)

06asım, 4 yıl önce

- Kuzucuğum o kadar yemeği yeyince ağırlık çöktü üstüme. kadir bey ne halde bilmem. Uyanık duracaksa o ısmarlasın bir tane. Uykum geldi . Gene ki erken kalkmaya alıştım saati kurmasam da aynı saatte uyanıyorum. Neyse ben yatıyorum. İyi geceler size.

Merdümek
Kapalı
30 Haziran 2020 00:07

tombul yanaklı oldun ?
=hayat, 4 yıl önce

Yine mi ne kadir:)

Cucu
Daire Başkanı
30 Haziran 2020 09:36

günaydınlar herkese :)

=hayat
Başbakan Müsteşarı
30 Haziran 2020 09:52

günaydın cucu ve sonradan teşrif edecek arkadaşlara :)

kadir hep tombul yanaklıydım ki:p

Cucu
Daire Başkanı
30 Haziran 2020 10:32

Sana Gülümsemesi senin için hayat, benim içinse ölüm demek.

=hayat
Başbakan Müsteşarı
30 Haziran 2020 14:04

bizim oğlan o kadar kendini hırpalama :)

06asım
Kapalı
01 Temmuz 2020 22:26

- Çin dünyanın virüs merkes üssü oldu. Orada ikinci bir virüs daha çıkmış. Sonra coronavirüsün çok sayıda yeni çeşitleri ortaya çıkmış. Aman dikkat minnoşlar. Her gün sabah işe giderken maske takıyorum. İşyerinde de maskeliyim. Taa ki akşam eve gelince maskeyi çıkarp çöpe atıyorum. Bittikçe eczane ya da bim süpermarketten alıyorum.

Merdümek
Kapalı
01 Temmuz 2020 23:52

o bir maskenin ömrü 4 saat yanlış yapıyorsun
06asım, 4 yıl önce

- Çin dünyanın virüs merkes üssü oldu. Orada ikinci bir virüs daha çıkmış. Sonra coronavirüsün çok sayıda yeni çeşitleri ortaya çıkmış. Aman dikkat minnoşlar. Her gün sabah işe giderken maske takıyorum. İşyerinde de maskeliyim. Taa ki akşam eve gelince maskeyi çıkarp çöpe atıyorum. Bittikçe eczane ya da bim süpermarketten alıyorum.

06asım
Kapalı
01 Temmuz 2020 23:57

Bilmem ki hemşireler sekiz saat demişti. ona göre takıyordum. zaten her istediğimde maske bulamıyorum işyerimde.

Merdümek
Kapalı
01 Temmuz 2020 23:59

yedek taşı yedek n95 maske ömrü 8 saat cerrahi maske 4 saat
06asım, 4 yıl önce

Bilmem ki hemşireler sekiz saat demişti. ona göre takıyordum. zaten her istediğimde maske bulamıyorum işyerimde.

=hayat
Başbakan Müsteşarı
02 Temmuz 2020 10:38

gününüz aydın neşeniz bol olsun :)

cucu bütün sayfayı aynı şarkı ile doldurceksin :)

kadir bende şu desenli maskelerden alcam onlar nasıl :)

Toplam 22195 mesaj
«757677787980818283848586»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi