Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

k3r3m31
Aday Memur
26 Nisan 2019 17:36

kendisine e-mail gelen oldu mu? mesaj geldi ama mail gelmedi

Derya919191
Aday Memur
26 Nisan 2019 17:59

Muaf olmak için gerekli belgeleri olan kişiler belgeleri yollayacak aralarında belgeleri kabul edilmeyenler de ayıklanacak daha sonra onlara ve hiç belge yollamayanlara sınav hakkında bilgi gelecek. Yani önce muaf olanları ayırmaları için beklemek gerek

raikkonen7
Şef
26 Nisan 2019 20:21

İkramiyeler de dahil olmak üzere, müfettiş yardımcılığı için başlangıç maaşının toplam ne olduğu konusunda fikir sahibi olan var mı acaba ? İş Bankası, Vakıfbank gibi kurumlara göre Denizbank, ne durumda ?

Gençler0606
Memur
26 Nisan 2019 20:30

Emin olmamakla birlikte diğer büyük bankalarla özellikle İş Bankası ile kıyaslanamayacağını düşünüyorum. Birkaç yıl önce bu pozisyon için teklif alıp düşük ücret nedeniyle reddeden bir yakınım var ancak şuan koşullar nedir tam olarak bilemiyorum.

raikkonen7, 5 yıl önce

İkramiyeler de dahil olmak üzere, müfettiş yardımcılığı için başlangıç maaşının toplam ne olduğu konusunda fikir sahibi olan var mı acaba ? İş Bankası, Vakıfbank gibi kurumlara göre Denizbank, ne durumda ?

26 Nisan 2019 20:56

arkadaşlar, yarın mail atıpta pazar gunu yine belirli saatlerde cozmemiz istenmez degil mi?

raikkonen7
Şef
27 Nisan 2019 00:46

Ben de sizin gibi düşünüyorum. Yine de 5000 liranın altında bir rakamla başlatmazlar herhalde.

Gençler0606, 5 yıl önce

Emin olmamakla birlikte diğer büyük bankalarla özellikle İş Bankası ile kıyaslanamayacağını düşünüyorum. Birkaç yıl önce bu pozisyon için teklif alıp düşük ücret nedeniyle reddeden bir yakınım var ancak şuan koşullar nedir tam olarak bilemiyorum.

memurada011
Aday Memur
27 Nisan 2019 14:25

Geçen yıl 2400 TL gibi bir ücretle başladı insanlar. 5000 tl çok çok çok iyimser bir ücret gibi geldi bana. Ama yine de bilemiyorum tabi. Bu arada acaba aramızdan sınavı geçemeyen var mı?

27 Nisan 2019 15:47

2400 cok az degil mi?

Turnelere ulasim, otel vs nasil oluyor? Harcirah nasil odeniyor? Haftada 5gunden mi yoksa 7 gunden mi? Bu harcirahaek veriliyor sanirim yemek vs..

Gençler0606
Memur
27 Nisan 2019 17:53

Halen süreçteki arkadaşların hevesini kırmak istemem ancak evet, ücret düzeyi bu ne yazık ki.

Umutdolucocuk, 5 yıl önce

2400 cok az degil mi?

Turnelere ulasim, otel vs nasil oluyor? Harcirah nasil odeniyor? Haftada 5gunden mi yoksa 7 gunden mi? Bu harcirahaek veriliyor sanirim yemek vs..

Gençler0606
Memur
30 Nisan 2019 10:14

Bu sabah gönderilen dil belgesiyle ilgili dönüş aldım arkadaşlar. Muaf olmayanların sınavı 4 Mayıs tarihindeymiş.

ozibozi1
Aday Memur
30 Nisan 2019 13:54

Yabanci dil sinav linki alan oldu mu ? 4 mayis oldugunu nerden ogrendiniz hocam?

k3r3m31
Aday Memur
30 Nisan 2019 14:32

gelen mailde yazıyordu hocam, 4 mayısta'ki sınavdan muaf olup bir sonraki aşamaya kaldınız diye

ozibozi1, 5 yıl önce
Yabanci dil sinav linki alan oldu mu ? 4 mayis oldugunu nerden ogrendiniz hocam?
30 Nisan 2019 15:21

Az önce ingilizce online sınav maili geldi 4 mayıs olarak

ozibozi1
Aday Memur
30 Nisan 2019 18:34

teşekkürler. Mail geldi bana da 4 mayısta sınav. Sizce başarılı olmak için 40 ta kaç gerekli? Yds ile oranlarsak 40 soruda 32 doğru gibi bir şeye denk geliyor.

k3r3m31, 5 yıl önce

gelen mailde yazıyordu hocam, 4 mayısta'ki sınavdan muaf olup bir sonraki aşamaya kaldınız diye

01 Mayıs 2019 13:33

bir kaç gündür yorumları takip ediyorum. maaş olarak 2400 dendi, internette de eski saygınlığının kalmadığını vs okudum... astı astarı var mıdır? gerçekten günümüzde değerini o kadar kaybetti mi?

maaş olarak aşağı yukarı özellerde bu aralıkta mı? yoksa diğer bankalar daha yüksekten oluyormu?

turne için konaklama parası diye bir şey okudum. otel parasınıda cebimizden mi veriyoruz? kafam allak bullak, internette çok gereksiz bilgiler mevcut. yardımcı olursanız çok sevinirim.

raikkonen7
Şef
01 Mayıs 2019 14:40

Vakıfbank ile İşbankası'nın bu rakamların çok çok üzerinde maaş verdiğini biliyorum. Zaten bu nedenle 2000'li rakamları duymak epey şaşırttı beni fakat maalesef gerçek gibi görünüyor. Forumun geçen seneki ilgili başlığında, teklif edilen rakamın 2600 civarı olduğundan bahsedilmiş ki busene de en fazla 3000 liralık bir teklif gelecek gibi görünüyor.

bir kaç gündür yorumları takip ediyorum. maaş olarak 2400 dendi, internette de eski saygınlığının kalmadığını vs okudum... astı astarı var mıdır? gerçekten günümüzde değerini o kadar kaybetti mi?

maaş olarak aşağı yukarı özellerde bu aralıkta mı? yoksa diğer bankalar daha yüksekten oluyormu?

turne için konaklama parası diye bir şey okudum. otel parasınıda cebimizden mi veriyoruz? kafam allak bullak, internette çok gereksiz bilgiler mevcut. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Gençler0606
Memur
01 Mayıs 2019 16:21

Herhangi bir bankada bu pozisyon telaffuz edildiğinde doğal olarak insanın aklında iyi bir düzey canlanıyor misal iş bankasında akbankta 10 bini bulan maaşlardan söz ediliyor. Asgari ücretin 2000 olduğu bir ortamda 2400 lira için yılın yarısını turnede geçirmek ve bu denli strese maruz kalmak mantıklı mı? Bunun cevabı artık kişiye kalmış herkesin beklentisi, düzeyi, hedefi aynı değil. Aklınızda soru işareti kalmasın maaş gerçekten bu düzeyde ancak turnelerde konaklama yol vs. bankadan karşılanır.

finansmüdürü
Aday Memur
01 Mayıs 2019 21:06

ben bu sürece dahil oldum eğer bana 2500 dolaylarında maaş teklif ederlerse bankayla dalga geçip onları aşşağılayacağım diğer bankalar uzman yardımcısına daha çok maaş veriyorlar

ozibozi1
Aday Memur
04 Mayıs 2019 14:32

ing sınavı bugün arkadaşlar. saat 18de bitecek sınav bitiminde kritik yapabiliriz

memurada011
Aday Memur
04 Mayıs 2019 15:44

40 sorudan kaç doğru cevap gerekli acaba!

Toplam 322 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi