Editörler : Pangaea
09 Kasım 2019 17:13

Bir parti milletvekili 30-40bin arası atama yapılacak diye twit attı

Aynen aktarıyorum

Evet bir de önemli başka bir sorun,atanamayan öğetmenler.

150 bin öğretmen açığı var ama 30-40 bin arası öğretmen alınacak.

700bin atama bekleyen öğretmen var ! ''Para yok''

Acaba sordu da böyle mi dediler?

Ağzından kaçırmış olabilir mi?

hsybroaaa
Memur
09 Kasım 2019 17:16

Dm attım cevap verirse,paylaşırım sizle de

09 Kasım 2019 17:16

kimmiş o vekil

09 Kasım 2019 17:18

eğer bilgisi olmadan 30-40 gibi bir sayıyı küçümsemek için attıysa durum daha vahim. o küçümsenen sayıyı almak için aylardır uğraşıyoruz. gerçekten zor durumdayız biz. her yıl verilen 40 bin atama için ne taklalar attık alacağımızdan da hiç umudum yok.

hsybroaaa
Memur
09 Kasım 2019 17:35

Yanlış anlama da hocam sen biraz uzak kal buralardan,face gruplarından falan uzak dur.

Birbirinizi doldurup karalar bağlıyosunuz.

SelimPusat34, 4 yıl önce

eğer bilgisi olmadan 30-40 gibi bir sayıyı küçümsemek için attıysa durum daha vahim. o küçümsenen sayıyı almak için aylardır uğraşıyoruz. gerçekten zor durumdayız biz. her yıl verilen 40 bin atama için ne taklalar attık alacağımızdan da hiç umudum yok.

fhurghan
Kapalı
09 Kasım 2019 17:38

ismail koncuk mu?
hsybroaaa, 4 yıl önce

Yanlış anlama da hocam sen biraz uzak kal buralardan,face gruplarından falan uzak dur.

09 Kasım 2019 17:39

burdaki en pozitif insanlardan birisi de benim. daha geçen haftaya kadar 40 bin atama olacak diye dolaşıyordum ama ortada görünenler var. bugün ziya hocayı izlediyseniz fark etmiştirsiniz hiç umut dolu konuşmadı. atama soruldu direkt çok bekleyen var doyuma ulaştık gibi şeyler söyledi. meb in istediği zaten 40 bin atama, ona bile umut vermedi. inşallah ben yanılırım.

hsybroaaa, 4 yıl önce

hsybroaaa
Memur
09 Kasım 2019 17:39

Ömer Faruk Gergerlioğlu diye biri,videosu da var meclisde basına açıklama yapıyor.

fhurghan, 4 yıl önce
ismail koncuk mu?

hsybroaaa
Memur
09 Kasım 2019 17:42

Atama sorularına hep 60 bin üzerinden cevap veriyor Ziya hoca.

60 bin olacağına inanmıyordunuz değil mi?

SelimPusat34, 4 yıl önce

burdaki en pozitif insanlardan birisi de benim. daha geçen haftaya kadar 40 bin atama olacak diye dolaşıyordum ama ortada görünenler var. bugün ziya hocayı izlediyseniz fark etmiştirsiniz hiç umut dolu konuşmadı. atama soruldu direkt çok bekleyen var doyuma ulaştık gibi şeyler söyledi. meb in istediği zaten 40 bin atama, ona bile umut vermedi. inşallah ben yanılırım.

09 Kasım 2019 17:44

hocam dedim ya inşallah ben yanılırım.

hsybroaaa, 4 yıl önce

hsybroaaa
Memur
09 Kasım 2019 17:45

İnşallah hocam :)

SelimPusat34, 4 yıl önce

hocam dedim ya inşallah ben yanılırım.

fhurghan
Kapalı
09 Kasım 2019 17:52

- Bende butun yetki olsa verecegim rakami herkes biliyor. (60bin) Bugun yapti bu konusmayi. Hatta kendisi 80bin alirim dedi bir onceki programinda.
hsybroaaa, 4 yıl önce

civanomert
Memur
09 Kasım 2019 17:56

Kendisi Hdp milletvekili oluyor. Hükümet gidip de herkesten gizli tuttuğu bir bilgiyi Hdp milletvekiliyle paylaşmaz herhalde. Milletvekili lafın gelişi söylemiştir. Demek istediği atanamayan çok kişi var ama hükümet bakın ne kadar az atama yapıyor.

hsybroaaa, 4 yıl önce

Ömer Faruk Gergerlioğlu diye biri,videosu da var meclisde basına açıklama yapıyor.

hsybroaaa
Memur
09 Kasım 2019 18:03

Her partinin komisyonda üyesi var!

Kesin diye yazmadım hocam,dm attım cevap verirse paylaşırım ama gönlün olsun tamam 20 bin yapılacak.

civanomert, 4 yıl önce

Kendisi Hdp milletvekili oluyor. Hükümet gidip de herkesten gizli tuttuğu bir bilgiyi Hdp milletvekiliyle paylaşmaz herhalde. Milletvekili lafın gelişi söylemiştir. Demek istediği atanamayan çok kişi var ama hükümet bakın ne kadar az atama yapıyor.

civanomert
Memur
09 Kasım 2019 18:15

Komisyon gündeminde öğretmen atama kontenjanı ile ilgili bir şey yok.

Kaldı ki bazı vatandaşlar da komisyon üyesi olduğu söylenen başka parti milletvekillerinden başka duyumları burada net bilgi gibi aktarıyor. Rakamlar 17.500'den başlıyor 40.000'e kadar çıkıyor.

20 bin olsun diyen yok. Gönül ister ki 60 bin versinler. Ama gerçekçi ve mantıklı olmak lazım.

hsybroaaa, 4 yıl önce

Her partinin komisyonda üyesi var!

Kesin diye yazmadım hocam,dm attım cevap verirse paylaşırım ama gönlün olsun tamam 20 bin yapılacak.

hsybroaaa
Memur
09 Kasım 2019 18:22

Tamam git şimdi,bir köşede kendi kendine mantıklı ol.

Salça olmayın millete yav,derdiniz ne sizin birader?

Kaç atama yapalım söyle kaç istiyorsun?

Komisyonun alakası yokmuş kaç kere araştırdın?

Kaç kere sitesine tutanaklarına baktın da alakası yok diye ahkam kesiyorsun?

Gidin oksijen alın biraz gezin hayret bir şey yav.

civanomert, 4 yıl önce

Komisyon gündeminde öğretmen atama kontenjanı ile ilgili bir şey yok.

Kaldı ki bazı vatandaşlar da komisyon üyesi olduğu söylenen başka parti milletvekillerinden başka duyumları burada net bilgi gibi aktarıyor. Rakamlar 17.500'den başlıyor 40.000'e kadar çıkıyor.

20 bin olsun diyen yok. Gönül ister ki 60 bin versinler. Ama gerçekçi ve mantıklı olmak lazım.

civanomert
Memur
09 Kasım 2019 18:26

hsybroaaa, 4 yıl önce

Tamam git şimdi,bir köşede kendi kendine mantıklı ol.

Salça olmayın millete yav,derdiniz ne sizin birader?

Kaç atama yapalım söyle kaç istiyorsun?

Komisyonun alakası yokmuş kaç kere araştırdın?

Kaç kere sitesine tutanaklarına baktın da alakası yok diye ahkam kesiyorsun?

Gidin oksijen alın biraz gezin hayret bir şey yav.

hsybroaaa
Memur
09 Kasım 2019 18:29

Ok.

civanomert, 4 yıl önce

Al zeka kırıntısı al aç oku :

https://komisyon.tbmm.gov.tr/tasari_teklif.php?pKomKod=16&pDonem=27&pIslem=99

hacımuallim
Aday Memur
09 Kasım 2019 18:36

hocam haklısınız. twitlere baktım. özel olarak öğretmen atamalarına değinmiyor. khk'dan ekonomiye pek çok twiti sıralamış. muhalefet olsun diye lafın gelişi söylemişe benziyor.

civanomert, 4 yıl önce

hsybroaaa
Memur
09 Kasım 2019 18:45

Bu gördükleriniz millete salça olanlar 2 günlük hesaplar!

Ya hiç bir şekilde atanamayacak,ya da mezun olamamış atama yapılmasını istemeyen kişiler!

Yan çar açmış da gelmiş :D

Bunlara itimat etmeyin,muhattap da olmayın!

hacımuallim, 4 yıl önce

hocam haklısınız. twitlere baktım. özel olarak öğretmen atamalarına değinmiyor. khk'dan ekonomiye pek çok twiti sıralamış. muhalefet olsun diye lafın gelişi söylemişe benziyor.

hsybroaaa
Memur
09 Kasım 2019 18:49

Atamayı burdan yapıyoruz sanıyor avane

hsybroaaa, 4 yıl önce

Bu gördükleriniz millete salça olanlar 2 günlük hesaplar!

Ya hiç bir şekilde atanamayacak,ya da mezun olamamış atama yapılmasını istemeyen kişiler!

Yan çar açmış da gelmiş :D

Bunlara itimat etmeyin,muhattap da olmayın!

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi