Editörler : Pangaea
«91011121314151617181920»

günahımne
Memur
29 Mayıs 2019 10:21

2020 kpss mayıs ayında mı olur

Max weber
Şube Müdürü
29 Mayıs 2019 12:08

2 ihtimal var

1 . ) 12 Temmuz 2020 ( pazar)

2. ) 19 Temmuz 2020 (pazar)

Bence 1.cisinde olur

günahımne, 5 yıl önce

2020 kpss mayıs ayında mı olur

günahımne
Memur
29 Mayıs 2019 13:13

kpss tarihleri dikkatinizi çekti mi bilmiyorum 2 sene temmuzda 2 sene mayısda yapılmıs 2020 mayısda olabilir

Max weber, 5 yıl önce

2 ihtimal var

1 . ) 12 Temmuz 2020 ( pazar)

2. ) 19 Temmuz 2020 (pazar)

Bence 1.cisinde olur

memleketeyn
Memur
29 Mayıs 2019 14:54

mayısta olmasının sebebi ramazan dan dolayı idi artık ramazan geriye geid bundan sonra temmuzda olur

günahımne, 5 yıl önce

kpss tarihleri dikkatinizi çekti mi bilmiyorum 2 sene temmuzda 2 sene mayısda yapılmıs 2020 mayısda olabilir

mimartugce
Aday Memur
29 Mayıs 2019 17:20

Arkadaşlar ben mimarım ve iş saglıgı güvenliği c sınıfı sertifikam var bu sertifikalar iş güvenliği uzmanı olarak atanabiliyormuyum bilginiz var mı

milenyum12
Kapalı
29 Mayıs 2019 17:57

Bende mimarım belediye bi türlü giremedim.Özelde iş bulamadım Gittim c sınıdı belge aldım acaba kpss de isg olarak atanabilirmiyiz merak ettim.Çünkü biliyorsun bizim bölümden atanmak çok zor alım yok denecek kadar az
mimartugce, 5 yıl önce

Arkadaşlar ben mimarım ve iş saglıgı güvenliği c sınıfı sertifikam var bu sertifikalar iş güvenliği uzmanı olarak atanabiliyormuyum bilginiz var mı

milenyum12
Kapalı
29 Mayıs 2019 18:04

Ne olacak bu mimarların hali asgari ücretle dahi iş bulamadım ki ben napıcam çekilen onca çile hepsi bunun için miydi?
Mimarfilizcelik, 5 yıl önce

Merhaba Arkadaşlar ,

2014 KPSS 81 puanla atanamadım. Kendimi özel sektörün eline bıraktım. Şu beş senede ne yaşadığımı ben bilirim. Maaşların durumumu , asgari ücretten yatan sigortalar mı, sabah 8.00 akşam 23.00 ları gören mesailer mi..Tek başıma yaşıyorum tek başıma veriyorum mücadelemi.. Mesleğini çok seven bir mimardım ben..Kariyerim için vermediğim emek kalmadı .. Umudumu yaptığım iş görüşmelerimde önüme sunulan şartlar veya kişiliksiz patronların ezik psikolojileriyle savurduğu cümleleri dinlerken kaybettim.

Şuan şu şartlarda iyi bir işim var çok şükür. Ancak bir senenin sonunda yine işsiz kalacağım..Bu sefer o iş görüşmelerini ve mesleğimin ayaklar altına alınmasına dayanabilecek miyim? İnanın o gücü bulamıyorum kendimde.

Ben mesleğini çok seven , kendini geliştirmiş azimli ve çok çalışkan bir mimarım. Ve artık değersizleştirilmek istemiyorum.

En son yaptığım iş görüşmesinde yetenekleriniz cv niz çok güçlü. Bizim talebimiz için fazla dediler bana (düşük maaş vermekten utandılar)

Bakalım devlet kapısı bana ne diyecek. Hedefim 95 puan. Bunun için elimden geleni yapıcam. Bambaşka hikayeler ancak ortak hedefte olduğumuz bu gruptaki arkadaşlarıma selam olsun..Umarım hepimiz hakettiğimiz yerlere geliriz.. Bir gün.

tufantrtufantr
Aday Memur
29 Mayıs 2019 22:19

Herkese merhabalar. Şuan da Elektrik Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim, Okulu bir dönem uzattığım için 2019 aralık sonunda okulum bitiyor. Mezun olduktan sonra yaklaşık 6 ay gibi bir sürem var 2020 KPSS ye hazırlanmak için. Sizce çalışmaya ne zaman başlamalıyım? Bu yazdan başlamalı mıyım, başlarsam hangi konulardan başlamalıyım, yoksa mezun oluktan sonra yılbaşından sonra mı Kpss çalışmaya başlayayım? Ayrıca Elektrik Elektronik Müh. atamalarında yabancı dil puanı isteyen ve istemeyen kurumları nerden öğrenebilirim? Yardımlarınız için teşekkürler.

Porzing34
Aday Memur
29 Mayıs 2019 22:23

Atanamazsın çünkü isg uzmanı diye bir alım olmuyor.anca mimar alıp isg belgesi şartı koyarsa o zaman belgen işe yarar ama onda da mimar olarak atanmış olursun

milenyum12, 5 yıl önce
Bende mimarım belediye bi türlü giremedim.Özelde iş bulamadım Gittim c sınıdı belge aldım acaba kpss de isg olarak atanabilirmiyiz merak ettim.Çünkü biliyorsun bizim bölümden atanmak çok zor alım yok denecek kadar az

memleketeyn
Memur
30 Mayıs 2019 09:00

herkes kendini bilir kendine güveniyorsan 6 ay kala güvenemiyorsan yazın basla hatta daha da az güveniyorsan hemen basla, yanı burda sana fikir vermek için seni alt yapını bilmek lazım.

tufantrtufantr, 5 yıl önce

Herkese merhabalar. Şuan da Elektrik Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim, Okulu bir dönem uzattığım için 2019 aralık sonunda okulum bitiyor. Mezun olduktan sonra yaklaşık 6 ay gibi bir sürem var 2020 KPSS ye hazırlanmak için. Sizce çalışmaya ne zaman başlamalıyım? Bu yazdan başlamalı mıyım, başlarsam hangi konulardan başlamalıyım, yoksa mezun oluktan sonra yılbaşından sonra mı Kpss çalışmaya başlayayım? Ayrıca Elektrik Elektronik Müh. atamalarında yabancı dil puanı isteyen ve istemeyen kurumları nerden öğrenebilirim? Yardımlarınız için teşekkürler.

hiba85
Kapalı
30 Mayıs 2019 11:56

kpss ye çalışmak kesinlikle vakit kaybı sağlıkçı veya öğretmen değilseniz iyi düşünün değer mi diye

Edebiyat tutkunu
Aday Memur
30 Mayıs 2019 13:15

Arkadaşlar 2020 kpss icin edebiyat alan konu anlatimli kitap önerilerinizi bekliyorum.

Mahirkaraa49
Memur
30 Mayıs 2019 15:48

anlattıklarının çoğu sanki benim hayat hikayemin birer kesiti, ben de zorluk çektim, ama pes etmedim 2018 kpss girdim 90 üstü almam gerekiyordu ve 94 e yakın bir puan alarak allaha çok şükür merkezi ilk atamada atandım, o yüzden pes etme eğer ki hedefiniz atanmaksa 1 kişi bile alıyorlarsa o 1 kişi için zorlayın olur. allah yardımcınız olsun.
Mimarfilizcelik, 5 yıl önce

Merhaba Arkadaşlar ,

2014 KPSS 81 puanla atanamadım. Kendimi özel sektörün eline bıraktım. Şu beş senede ne yaşadığımı ben bilirim. Maaşların durumumu , asgari ücretten yatan sigortalar mı, sabah 8.00 akşam 23.00 ları gören mesailer mi..Tek başıma yaşıyorum tek başıma veriyorum mücadelemi.. Mesleğini çok seven bir mimardım ben..Kariyerim için vermediğim emek kalmadı .. Umudumu yaptığım iş görüşmelerimde önüme sunulan şartlar veya kişiliksiz patronların ezik psikolojileriyle savurduğu cümleleri dinlerken kaybettim.

Şuan şu şartlarda iyi bir işim var çok şükür. Ancak bir senenin sonunda yine işsiz kalacağım..Bu sefer o iş görüşmelerini ve mesleğimin ayaklar altına alınmasına dayanabilecek miyim? İnanın o gücü bulamıyorum kendimde.

Ben mesleğini çok seven , kendini geliştirmiş azimli ve çok çalışkan bir mimarım. Ve artık değersizleştirilmek istemiyorum.

En son yaptığım iş görüşmesinde yetenekleriniz cv niz çok güçlü. Bizim talebimiz için fazla dediler bana (düşük maaş vermekten utandılar)

Bakalım devlet kapısı bana ne diyecek. Hedefim 95 puan. Bunun için elimden geleni yapıcam. Bambaşka hikayeler ancak ortak hedefte olduğumuz bu gruptaki arkadaşlarıma selam olsun..Umarım hepimiz hakettiğimiz yerlere geliriz.. Bir gün.

tufantrtufantr
Aday Memur
30 Mayıs 2019 18:29

DHMİ'ye Elektrik Elektronik mühendisi olarak atanmak için YDS puanı şart mı ve baraj nedir ?

Mcflay Juniar
Yasaklı
30 Mayıs 2019 19:17

Mayısta ramazan ayına denk geliyor.Bayramdan sonra olur.haziran ayında.

Snegar
Aday Memur
30 Mayıs 2019 20:07

Yok ilk alımda 11 yds siz aldı +95 alman lazım

DHMİ'ye Elektrik Elektronik mühendisi olarak atanmak için YDS puanı şart mı ve baraj nedir ?

Snegar
Aday Memur
30 Mayıs 2019 20:09

Hemen başla video izleyerek tarih coğ anayasadan alt yapı yap Eğer riski en aza indirmek istiyorsan çok detaylı çalışmalısın

tufantrtufantr
Aday Memur
30 Mayıs 2019 23:52

Peki DHMİ için YDS etkisi tam olarak nasıl oluyor

tufantrtufantr
Aday Memur
31 Mayıs 2019 02:03

Hocam peki YDS faktörü tam olarak nasıl oluyor ?
Snegar, 5 yıl önce
Yok ilk alımda 11 yds siz aldı +95 alman lazım

inşaatcı0101
Aday Memur
31 Mayıs 2019 13:33

+

Toplam 439 mesaj
«91011121314151617181920»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi