Editörler : crops35

musacx
Aday Memur
08 Şubat 2023 00:39

İsmi çıkanlar için hayırlı olsun. Olumlu sonuçlandi diye sevinmek istiyorum ama bu üzücü bir olaya denk gelmek kötü. Allah yardımcıları olsun

han aslı
Kapalı
13 Şubat 2023 16:21

istenen evraklar nelerdir? nasıl bir yol izleniyor? işe başladıktan sonra özellikle bayanlar tecrü-belerini paylaşabilir mi? İyi günler

Dgncnns
Aday Memur
13 Şubat 2023 16:26

Hocam demir yolu sayfasında istenilen evraklar yazıyor oraya bakarak ilerleyin evrakları
han aslı, 1 yıl önce

istenen evraklar nelerdir? nasıl bir yol izleniyor? işe başladıktan sonra özellikle bayanlar tecrü-belerini paylaşabilir mi? İyi günler

han aslı
Kapalı
14 Şubat 2023 17:38

Sağlık Kurulu Raporu alması zorlu bir süreç mi?

Dgncnns, 1 yıl önce
Hocam demir yolu sayfasında istenilen evraklar yazıyor oraya bakarak ilerleyin evrakları

Dgncnns
Aday Memur
14 Şubat 2023 17:40

Bende daha alamadım depremden dolayı adanadaki hastaneler kapalı bu hafta pazartesiyi bekliyorum o zamana kadar yapmazsanız bilgilendiririm sizi
han aslı, 1 yıl önce

Sağlık Kurulu Raporu alması zorlu bir süreç mi?

han aslı
Kapalı
14 Şubat 2023 18:05

teşekkür ederim.süreç nasıl işliyordan kastım buydu.bunlar yazmıyor tcdd de.rapor dışı bütün evrakları verdiniz mi? ben yerleşmedim , 82.575 puan aldım.hat bakım memuru bayanlara uygun mu diye anlamaya çalışıyorum aslında bu sırada da evrak süreçleri hakkında ön bilgi edinmek istedim.

hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Dgncnns, 1 yıl önce
Bende daha alamadım depremden dolayı adanadaki hastaneler kapalı bu hafta pazartesiyi bekliyorum o zamana kadar yapmazsanız bilgilendiririm sizi

Dgncnns
Aday Memur
14 Şubat 2023 18:07

Hat bakım onarım memuru bayanlar bir sürü var aslında bölümünüze göre ağırlığı değişir hem masa başı işlerimiz hem de saha görevlerimiz var o bölüme göre değişiyor tercih yapacaksanız içiniz rahat olsun yaparsınız puanınızda iyi aslında en kötü aralık alımında kesin yerleşirsiniz
han aslı, 1 yıl önce

teşekkür ederim.süreç nasıl işliyordan kastım buydu.bunlar yazmıyor tcdd de.rapor dışı bütün evrakları verdiniz mi? ben yerleşmedim , 82.575 puan aldım.hat bakım memuru bayanlara uygun mu diye anlamaya çalışıyorum aslında bu sırada da evrak süreçleri hakkında ön bilgi edinmek istedim.

hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

han aslı
Kapalı
15 Şubat 2023 07:38

puanınız nedir?

sleyman10, 1 yıl önce

Benimde uşak çıktı. İnşaat Teknikeriyim memur olarak görünüyor. Güvenlik soruşturması ne zaman biter acaba.

Berkant2620
Aday Memur
16 Şubat 2023 13:03

Hocam 81,3 puanım bu temmuzda vagon teknisyeni olarak atanabilir miyim alım olur mu

Dgncnns, 1 yıl önce
Hat bakım onarım memuru bayanlar bir sürü var aslında bölümünüze göre ağırlığı değişir hem masa başı işlerimiz hem de saha görevlerimiz var o bölüme göre değişiyor tercih yapacaksanız içiniz rahat olsun yaparsınız puanınızda iyi aslında en kötü aralık alımında kesin yerleşirsiniz

Dgncnns
Aday Memur
16 Şubat 2023 13:15

Onu atama kontenjanı belirler hocam ne desem yapan yolur su anda
Berkant2620, 1 yıl önce

Hocam 81,3 puanım bu temmuzda vagon teknisyeni olarak atanabilir miyim alım olur mu

Yasouun
Aday Memur
20 Şubat 2023 13:24

Göreve nezaman başlanıyor evrak teslimi yapınca direk başlanıyor mu ?

Dgncnns
Aday Memur
20 Şubat 2023 17:12

Hat bakimciysan psikoteknikte var onada en erken mayısa eriyorlar en erken başlama tarihi mayıs sonu gibi duruyor
Yasouun, 1 yıl önce

Göreve nezaman başlanıyor evrak teslimi yapınca direk başlanıyor mu ?

Yasouun
Aday Memur
20 Şubat 2023 17:30

Piskoteknik olduğuna emin misin? Son evrak teslimi Şubat'ın sonu

Dgncnns, 1 yıl önce
Hat bakimciysan psikoteknikte var onada en erken mayısa eriyorlar en erken başlama tarihi mayıs sonu gibi duruyor

Yasouun
Aday Memur
20 Şubat 2023 17:31

Duyurular kısmında piskoteknikten bahsetmemişler

Yasouun
Aday Memur
20 Şubat 2023 17:33

Pardon martın sonu

Dgncnns
Aday Memur
20 Şubat 2023 17:41

Hocam duyuruda yazılı değil ama hat bakimcilara psikoteknik testi var
Yasouun, 1 yıl önce

Pardon martın sonu

han aslı
Kapalı
20 Şubat 2023 17:58

kpss 2022/2 Genel Bilgiler kılavuzu

Hareket Memuru, Tren Teşkil Memuru, Sürveyan, Mühendis, Tekniker, Teknisyen ve Memur (HatBakım Onarım Memuru) pozisyonlarını tercih edecek adayların Demiryolu Emniyet Kritik GörevlerYönetmeliği ile TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Sağlık vePsikoteknikYönergesi hükümlerikapsamında; renk körü olmamaları, tarama testi (Uyuşturucu ve uyarıcı madde test sonucunun negatifolması gerekir.) ile bu unvanlar için belirtilen sağlık koşullarını ve psikoteknik yeterlikleri taşımalarızorunludur

https://uhdgm.uab.gov.tr/uploads/pages/yonetmelikler/demiryolu-emniyet-kritik-gorevler-yonetmeligi.pdf

Yasouun, 1 yıl önce

Piskoteknik olduğuna emin misin? Son evrak teslimi Şubat'ın sonu

Yasouun
Aday Memur
20 Şubat 2023 18:39

Evet onu bende gördüm ama istenilen belgelerde yok ve son evrak teslimi marttta

han aslı, 1 yıl önce

kpss 2022/2 Genel Bilgiler kılavuzu

Hareket Memuru, Tren Teşkil Memuru, Sürveyan, Mühendis, Tekniker, Teknisyen ve Memur (HatBakım Onarım Memuru) pozisyonlarını tercih edecek adayların Demiryolu Emniyet Kritik GörevlerYönetmeliği ile TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Sağlık vePsikoteknikYönergesi hükümlerikapsamında; renk körü olmamaları, tarama testi (Uyuşturucu ve uyarıcı madde test sonucunun negatifolması gerekir.) ile bu unvanlar için belirtilen sağlık koşullarını ve psikoteknik yeterlikleri taşımalarızorunludur

https://uhdgm.uab.gov.tr/uploads/pages/yonetmelikler/demiryolu-emniyet-kritik-gorevler-yonetmeligi.pdf

Dgncnns
Aday Memur
20 Şubat 2023 18:40

Tamam da hemen yapmayacaklar ki psikoteknigi onun için ayrı bir tarih verip sınava girdikten sonra başlatacaklar ise
Yasouun, 1 yıl önce

Evet onu bende gördüm ama istenilen belgelerde yok ve son evrak teslimi marttta

Yasouun
Aday Memur
21 Şubat 2023 13:52

Bu piskotekniğe istediğimiz ilde girebiliyormuyuz?

Toplam 87 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi