Editörler : F16 Gökçen
23 Mayıs 2022 20:46

Evlenecek gücümüz kalmadı

Memurum yakında evlilik var kara kara düşünüyorum nasıl çıkarım işin içinden diye. Arkadaş elimiz kolumuz bağlandı. Ne yapacağımı şaşırdım iyice. Memur daha böyle düşüniyorken asgari ücretli bir çalışandan nasıl ev kurmalarını bekliyorlar anlamadım gitti.

Emir ka
Şube Müdürü
23 Mayıs 2022 21:07

Siz kötü zamanda memurluğa başlamışsınız.allah yardımcınız olsun.bu zamanda karnını doyurduğuna şükredeceksin.ekonomi batık ülke bitik.şu an şükrediyorum iyiki bu zamanda atanmamışım.ben 12 yıl önce atandım.tek maaşımla kimse yardım etmeden evliliğimi de yaptım ev araba sahibi de oldum şükür

Argan35
Şube Müdürü
23 Mayıs 2022 21:16

Bazi geleneklerden vazgecilecek, altin gibi, susleme gibi, orkestra gibi.

royznow
Aday Memur
23 Mayıs 2022 21:31

O müreffeh günleri yaşamışsınız inşallah bizede nasip olur. Resmen 100 yılda bir gelen 5-6 senelik dilimde her şeye sahip olmuşsunuz :)
Emir ka, 2 yıl önce
Siz kötü zamanda memurluğa başlamışsınız.allah yardımcınız olsun.bu zamanda karnını doyurduğuna şükredeceksin.ekonomi batık ülke bitik.şu an şükrediyorum iyiki bu zamanda atanmamışım.ben 12 yıl önce atandım.tek maaşımla kimse yardım etmeden evliliğimi de yaptım ev araba sahibi de oldum şükür

TheSaw
Yasaklı
23 Mayıs 2022 21:32

Aklın varsa evlenmezsin zaten

Emir ka
Şube Müdürü
23 Mayıs 2022 22:14

İnşallah.2010 2015 arası memurun refah seviyesinin en yüksek olduğu dönemdi.inşallah en kısa zamanda o dönemlere geri döneriz
royznow, 2 yıl önce
O müreffeh günleri yaşamışsınız inşallah bizede nasip olur. Resmen 100 yılda bir gelen 5-6 senelik dilimde her şeye sahip olmuşsunuz :)
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi