Editörler : Pangaea
29 Nisan 2019 13:22

Sayin editor sizin yapacaginiz haber bizim attigimiz twitlerden daha etkili az duyarli olun lutfen

çılgıninşaatçı
Şube Müdürü
29 Nisan 2019 13:52

Kardeşim biraz sakin ol. Kendi kendine yazıyorsun. Anlıyorum alım istiyorsun da burdan kimse sesini duymaz.

29 Nisan 2019 13:57

Su konu basligini surekli ustte tutalimm ya yinede

çılgıninşaatçı, 5 yıl önce

Kardeşim biraz sakin ol. Kendi kendine yazıyorsun. Anlıyorum alım istiyorsun da burdan kimse sesini duymaz.

29 Nisan 2019 14:24

İnşaat mühendisler olarak bizim puanlarımız çok yüksek olmasına rağmen alımlar az.DSİ,KGM,ÇSGB gibi kurumlardan en az 300 alım bekliyoruz. Hakkımız olan alımları istiyoruz.Türkiye derecelerinin çıktığı bölümde bu alım sayıları çok yetersiz.Birlik olup gerekli kişilerle konuşulmalı ve sosyal medyada bir-iki de olsa paylaşım yapmalıyız. Birbirimizle ve diğer branşlarla kavga etmeden sesimizi duyurmalıyız. Yüzde 20 fazla alım yapılmasını sağlasak bile hepimizin faydasına. Boş durmayalım işimizi yapmak için daha fazla çaba gösterelim. Bilmiyorum işsiz gezmektense bir twit atmak veya belirli kişilere e-posta yazmak zor olmasa gerek.

Cinema Paradiso
Kapalı
29 Nisan 2019 14:24

Destek vermiyorsun vari sus

çılgıninşaatçı, 5 yıl önce

29 Nisan 2019 14:27

Kavgaya luzum yok kardesim o arkadasta destek veriyo

Cinema Paradiso, 5 yıl önce

29 Nisan 2019 14:31

Yapiyoruz hocam zaten bugun etkinlik var saat 21 de twitterda

İnşaatmühendisi67, 5 yıl önce

İnşaat mühendisler olarak bizim puanlarımız çok yüksek olmasına rağmen alımlar az.DSİ,KGM,ÇSGB gibi kurumlardan en az 300 alım bekliyoruz. Hakkımız olan alımları istiyoruz.Türkiye derecelerinin çıktığı bölümde bu alım sayıları çok yetersiz.Birlik olup gerekli kişilerle konuşulmalı ve sosyal medyada bir-iki de olsa paylaşım yapmalıyız. Birbirimizle ve diğer branşlarla kavga etmeden sesimizi duyurmalıyız. Yüzde 20 fazla alım yapılmasını sağlasak bile hepimizin faydasına. Boş durmayalım işimizi yapmak için daha fazla çaba gösterelim. Bilmiyorum işsiz gezmektense bir twit atmak veya belirli kişilere e-posta yazmak zor olmasa gerek.

29 Nisan 2019 14:32

#MuratKurumdanİnşMüh1000Atama

@RT_Erdogan @BeratAlbayrak @murat_kurum @ZehraZumrutS @naci_agbal @mucahitdmrts @Mbirpinar @csbgovtr @cbsbb

çılgıninşaatçı
Şube Müdürü
29 Nisan 2019 14:33

Niye destek vermiyeyim ben de etkinlik grubundayım yanlış kişiye bulaşıyorsun :)

Cinema Paradiso, 5 yıl önce

29 Nisan 2019 14:34

**** @RTErdogan**** olacak kullanici adi degismis

Cirakmiskin, 5 yıl önce

@RT_Erdogan @BeratAlbayrak @murat_kurum @ZehraZumrutS @naci_agbal @mucahitdmrts @Mbirpinar @csbgovtr @cbsbb

capelloo
Memur
29 Nisan 2019 15:56

9 aydir bekliyoruz resmen tık yok. el insaf be kardesim

29 Nisan 2019 20:21

Insaat muhendislerini etkinlige bekleriz saat 21.00 bugun

@RTErdogan @BeratAlbayrak @murat_kurum @ZehraZumrutS @naci_agbal @mucahitdmrts @Mbirpinar @csbgovtr @cbsbb

Cirakmiskin, 5 yıl önce

ykz6
Aday Memur
29 Nisan 2019 22:47

İnşaat ve makine ye merkezi atamada az kadro geldi.İnşaALLAH temmuzda çok kadro gelir

KeYFcHi
Aday Memur
30 Nisan 2019 00:59

Kardeşim ben sana bir şey diyeyim mi?Biz meslektaşımızın intihar ettiği günün sonrası bu tepkiyi ortaya koymamakla zaten bizden bu konularda çok mantıklı şeyler çıkmayacağını anladık aslında.Bu konunun üzerine twittere yüklenelim dedim etkinlik grubunda kimse oralı olmadı zahmet edip cevap verme gereği de duymadılar.Herkes bunu kabullenmişlen vicdanımızı rahatlatıp Birşeyler yapalım demekle olmuyor.Lafla peynir gemisi yürümüyor.İnşaat mühendisleri olarak bizim reaksiyon sıkıntımız var.
Cirakmiskin, 5 yıl önce

Insaat muhendislerini etkinlige bekleriz saat 21.00 bugun

@RTErdogan @BeratAlbayrak @murat_kurum @ZehraZumrutS @naci_agbal @mucahitdmrts @Mbirpinar @csbgovtr @cbsbb

Cinema Paradiso
Kapalı
30 Nisan 2019 07:11

+

rasitcelik
Kapalı
30 Nisan 2019 12:24

dsi ve kgm'yi anlamıyorum arkadaş ya. geçen seneki alımın yarısını bile alsalar epey rahatlar buralar. planlamada bir sıkıntı mı var nedir.

30 Nisan 2019 18:09

Insallah amin.

ykz6, 5 yıl önce

İnşaat ve makine ye merkezi atamada az kadro geldi.İnşaALLAH temmuzda çok kadro gelir

30 Nisan 2019 18:10

Valla hocam bu iki kurumda istese yine alim yapar is yok filan hikaye onceki alim doneminde cok mu is vardi sankio kadar personel aldilar

rasitcelik, 5 yıl önce

dsi ve kgm'yi anlamıyorum arkadaş ya. geçen seneki alımın yarısını bile alsalar epey rahatlar buralar. planlamada bir sıkıntı mı var nedir.

30 Nisan 2019 18:13

Aciktan da alim olmyinca yuksek puanlilarda reaksiyon gostermye basladi hocam sonumuz hayrolsun artik :(

KeYFcHi, 5 yıl önce
Kardeşim ben sana bir şey diyeyim mi?Biz meslektaşımızın intihar ettiği günün sonrası bu tepkiyi ortaya koymamakla zaten bizden bu konularda çok mantıklı şeyler çıkmayacağını anladık aslında.Bu konunun üzerine twittere yüklenelim dedim etkinlik grubunda kimse oralı olmadı zahmet edip cevap verme gereği de duymadılar.Herkes bunu kabullenmişlen vicdanımızı rahatlatıp Birşeyler yapalım demekle olmuyor.Lafla peynir gemisi yürümüyor.İnşaat mühendisleri olarak bizim reaksiyon sıkıntımız var.

endişeli10
Yasaklı
01 Mayıs 2019 09:11

çevre ve şehiricilik daha mimar almıyo.. ne inşaat mühendisinden bahsediyosun kardeşim.

Toplam 222 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi