Editörler : ayşegül bgm
11 Haziran 2022 11:49

Eşiniz polis ve tayinciyse neden istifa ettiniz ki? Eşiniz gittikten sonra eş durumu dilekçesi verecektiniz. Red cevabından sonra istifa edecektiniz. Daha sonra atanınca bu durumu bildirip, zimmete düşecektiniz. İnşallah davayı kazanırsınız
Kubracd, 2 yıl önce

Tepki göstermek ne kadar kolay size böyle. Hayatın size ne sunacağını bilmiyosunuz. Universite hastanesinden de keyfi ayrılmadım zaten evlendjm eşim polis ve tayin durumu olduğu için üniversite hastanesinde de tayin hakkı olmadığı için ayrıldım. Ama burdan insanlara biseyler söylemek demek kolaymis bunu anladim. Kimsenin kadrosunu da yakmadım gereken neyse yapıp işime başlayacağımı düşünüyorum. Ayrıca Üniversite hastanesinden çıkmayı düşünmediğim için de dikkat etmemişim yazılan çizilen söylenenlere kusura bakmayin(!)

Kubracd
Aday Memur
11 Haziran 2022 17:36

Tayin hakkı yok diye ayrılmıştım çünkü önümde farkli örnekler vardı eşleriyle bir araya gelemeyen arkadaşlar gibi ben de onları görünce ayrıldım. Maalesef böyle süreçlerin olduğunu bilmiyodum yaşadıkça görüyorum öğreniyorum güzel dileğiniz için teşekkür ederim.

tuncermahmut, 2 yıl önce
Eşiniz polis ve tayinciyse neden istifa ettiniz ki? Eşiniz gittikten sonra eş durumu dilekçesi verecektiniz. Red cevabından sonra istifa edecektiniz. Daha sonra atanınca bu durumu bildirip, zimmete düşecektiniz. İnşallah davayı kazanırsınız

Misak-ımilli
Aday Memur
24 Haziran 2022 20:42

Ben kardeşim de aralıkta usulüne uygun ayrılıp martta atandı.zimmete düşmedi.davanin 1 yıla yakın sürdüğünü duyduk ve kazanmama ihtimali de varmış.Sizin süreciniz nasıl ilerliyor?Biz de dava açmaya hazırlanıyoruz

Kubracd, 2 yıl önce

Tayin hakkı yok diye ayrılmıştım çünkü önümde farkli örnekler vardı eşleriyle bir araya gelemeyen arkadaşlar gibi ben de onları görünce ayrıldım. Maalesef böyle süreçlerin olduğunu bilmiyodum yaşadıkça görüyorum öğreniyorum güzel dileğiniz için teşekkür ederim.

Free99
Kapalı
02 Temmuz 2022 13:49

Burda agliyacaginiza oturup ders calisin 😂

Gerci ders calismakta yetmiyor sizin gibi normal zekalilara 😏

Bizler anayasal hakkimiz olan dava hakkimizi kullanip yurutme durdurma alarak is basi yaptik .

Sizlerde aglamaya devam edin.😂🤣

Rapunzelhemsire, 2 yıl önce

Her yerde konuşuldu yazıldı çizildi, şuan yerinize atanacak olan insanların ve kendinizin kadrolarını yaktınız.Bu kadar insan keyfi olarak mi üniversite hastanelerine girmiyor sanıyorsunuz?Ayrıca dava devam edip işe başlayıp sonra davayı kaybederseniz maaşınızı faiziyle sizden geri alacaklar.

Kusucar
Şef
02 Temmuz 2022 16:33

Sen bu imlayla kpssyi denk getirebildigine dua et bence, tüm şansını burda kullanmış olmalısın:)virgüllerle atanamayan insan var, bu atananlarinin onlardan ileri zeka olduğunu göstermiyor köşende ağla hadi

Free99, 2 yıl önce

Burda agliyacaginiza oturup ders calisin 😂

Gerci ders calismakta yetmiyor sizin gibi normal zekalilara 😏

Bizler anayasal hakkimiz olan dava hakkimizi kullanip yurutme durdurma alarak is basi yaptik .

Sizlerde aglamaya devam edin.😂🤣

Gmfaideli
Aday Memur
10 Temmuz 2022 09:09

Davaniz sonuçlandı mi ?

Themelis
Aday Memur
22 Ekim 2022 22:28

Arkadaşlar ben de aynı durumdayım YD kararım 2 hafta önce çıktı ama hala işe başlamadım, süreci çok iyi bilmediğim için benimle aynı durumda olanların telegram hesabı varsa paylaşabilir misiniz, teşekkürler ☺

nurgul93
Aday Memur
23 Ekim 2022 04:03

Arkadaşlar bende üni hastanesindeyim arkadaşlarım aralık ayında istifa etti ıkı ay sonra atandı evlenıp eş durumunu gösteripte bizde o şekil ceza almadanayrılabiliriz kadro gelme durumu yüzde 50 gibi

subkutan
Kapalı
23 Ekim 2022 06:34

Eş durumundan istifa ederseniz ataminizda sıkıntı olmaz ancak bunu belgeleyip atandiginizda Sağlik bakanligina yollamaniz gerekiyor. Uni. Hastanesine eş durumundan tayin icin dilekce verdinizmi.
nurgul93, 1 yıl önce

Arkadaşlar bende üni hastanesindeyim arkadaşlarım aralık ayında istifa etti ıkı ay sonra atandı evlenıp eş durumunu gösteripte bizde o şekil ceza almadanayrılabiliriz kadro gelme durumu yüzde 50 gibi

lsnshems
Aday Memur
23 Ekim 2022 18:58

657liysek üniv de istifa edersek nasıl olur peki. Smzleşmeliye direkt geçebilir myiz

subkutan
Kapalı
23 Ekim 2022 21:52

657ysek derken sözlesmeli personelde 657 ye bagli zaten. 657den kastiniz kadrolu iseniz. Kadroluysaniz eger ve kpss sinavina girdiyseniz sözlesmeli herhangi bir unvanda atandiginiz zaman sorun olmuyor. Sozlesmeliden sozlesmeliye gecmek skntılı sadece. Ancak tabi kadroluda olsaniz önceden bildiriyorsunuz. Belli bi müddet daha calistiktan sonra cikabilirsiniz. Usulune uygun olmali.
lsnshems, 1 yıl önce

657liysek üniv de istifa edersek nasıl olur peki. Smzleşmeliye direkt geçebilir myiz

nurgul93
Aday Memur
25 Ekim 2022 13:16

Hayır efendim eşim asker seneye tayin olcak fakat ben sözleşmeliyim

Kubracd
Aday Memur
25 Ekim 2022 23:43

Davam kasımdaki mahkemeyle sonuçlanacak ama ben yürütme durdurma kararından sonra zimmete düşüp iş başı yaptım 4 aydır da çalışıyorum benimle beraber dava açan arkadaşların kararları hep olumlu inşallah benimki de öyle olur tamamen biter stresimi

Gmfaideli, 2 yıl önce

Davaniz sonuçlandı mi ?

Tds.
Aday Memur
26 Ekim 2022 00:04

Merhaba benim eşim de polis sb atamasında eş durumu nasıl oluyor? Polis hemen gelebiliyor mı bir yıl beklemesi mi gerek?
Kubracd, 1 yıl önce

Davam kasımdaki mahkemeyle sonuçlanacak ama ben yürütme durdurma kararından sonra zimmete düşüp iş başı yaptım 4 aydır da çalışıyorum benimle beraber dava açan arkadaşların kararları hep olumlu inşallah benimki de öyle olur tamamen biter stresimi

Gmfaideli
Aday Memur
11 Kasım 2022 00:53

Benim yürütme durdurma onaylandıktan 2 hafta sonra falan basladım işe şuanda da mahkemeden olumlu karar cıktı eğer üst mahkemeye gitmezse sıan için kazanmış durumdayım

Themelis, 1 yıl önce

Arkadaşlar ben de aynı durumdayım YD kararım 2 hafta önce çıktı ama hala işe başlamadım, süreci çok iyi bilmediğim için benimle aynı durumda olanların telegram hesabı varsa paylaşabilir misiniz, teşekkürler ☺

Sheryyy
Aday Memur
11 Kasım 2022 11:49

Ben de benzer durumdayım fakat farklı bir bakanlıkta 4b kapsamında çalışıyorum. Bu ay içerisinde dilekçe yazıp ocakta sözleşme yenilememeyi düşünüyorum fakat kadro söylentisi de geliyor kadroyu mu bekleyeyim yoksa dilekçe mi vereyim kararsız kaldım. Bu arada puanım sağlık bakanlığına atanacak seviyede

Kubracd
Aday Memur
12 Kasım 2022 23:11

1 yıl çalışmak gerekiyo sonra siz polis esinizin yanına gidiyosunuz ama kura falan da oluyomus galiba onun tam detayını bilmiyorum

Tds., 1 yıl önce
Merhaba benim eşim de polis sb atamasında eş durumu nasıl oluyor? Polis hemen gelebiliyor mı bir yıl beklemesi mi gerek?

Artland
Aday Memur
15 Kasım 2022 00:10

Sadece eş durumunda mi oluyor normal 1 ay önceden haber verip kurumdan ayrılsak diğer atamalara katılıp atanmamiz mümkün değil midir ?

HemsireSevilay
Aday Memur
15 Kasım 2022 18:52

Davanız sonuçlandı mi? Cevap verirseniz çok sevinirim

Kubracd, 1 yıl önce

Artland
Aday Memur
18 Kasım 2022 16:38

Üniversite hastanesinde kadroya geçtikten sonra 1 yıl aday memur gibi deneme süresi var mi varsa o süreçte istifa sonrasi 3 yıl ceza alıyorum diye biliyorum. 86 puanım var şuan için yenilememe dilekçesi verdim ne yapmalıyım kadroyu mu bekleyim istifa mı edeyim

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi