Editörler : Pangaea
17 Kasım 2022 11:43

5001 - 5002 kodları

Arkadaşlar üniversitede aldığımız temel bilgi teknolojileri dersi. Bilgisayar işletmenliği,ve bilgi güvenliği yönetimi sertifikaları yerine geçer mi bilgisi olan var mı. Üniversiteler her zaman bu iki sertifikayı istiyomu büro personelliğinde ayrıca? Bilen yazarsa çok sevinirim.

Topalog
Kapalı
17 Kasım 2022 12:10

transkripti göster, kabul ediyolar. bende bilmiyodum yeni öğrendim. boşuna bu sertifika programlarına para kaptırmayın.

Mustafafzt
Aday Memur
17 Kasım 2022 12:20

Valla ben de sertifika yüklenecek yerlere transkriptimi yükledim olursa iyi olur 🙏

Topalog, 1 yıl önce

transkripti göster, kabul ediyolar. bende bilmiyodum yeni öğrendim. boşuna bu sertifika programlarına para kaptırmayın.

17 Kasım 2022 14:48

Bilgisayar işletmenliği sertifikası bilgi güvenliği yerine geçiyor mu peki bende işletmenlik sertifikası var ama diğerini yeni duydum yani

hüseyinarga
Aday Memur
17 Kasım 2022 15:47

keske olsa ama sanmiyorum. siz de kayseri unisversitesi ilani icin mi arastiyorsunuz
mimarhanimkiz, 1 yıl önce
Bilgisayar işletmenliği sertifikası bilgi güvenliği yerine geçiyor mu peki bende işletmenlik sertifikası var ama diğerini yeni duydum yani
17 Kasım 2022 15:48

Evet o ilana başvurmayı düşünüyorum ama o sertifika kafamı karıştırdı
hüseyinarga, 1 yıl önce
keske olsa ama sanmiyorum. siz de kayseri unisversitesi ilani icin mi arastiyorsunuz
17 Kasım 2022 15:50

Bir de zaten işletmenlik kursunda da bilgi güvenliği ünitesi işlendi yani geçerli olması lazım bence
hüseyinarga, 1 yıl önce

Carpe.diem.25
Kapalı
18 Kasım 2022 11:11

Hocam bilgisayar dersine dair transkript de geçerli oluyor mu bu iki sertifika yerine
Topalog, 1 yıl önce

maviyedair
Şef
18 Kasım 2022 14:35

Bilgi güvenliği farklıdır
Bir de zaten işletmenlik kursunda da bilgi güvenliği ünitesi işlendi yani geçerli olması lazım bence

neyazim
Aday Memur
18 Kasım 2022 15:31

kayseri üniversitesi personel daire başkanlığını aradım!

5001 (bilgisayar işletmenliği) için üniversitede alınan bilgisayar dersleri geçerli mi diye sordum!

hayır dedi! o sadece ösym tarafından yapılan merkezi alımlar için geçerli dedi!

sertifika gerekiyor dedi!

** bu çok önemli açıktan alan diğer kurumlar için de aynısı geçerli olabilir bilmiyorum! ben şahsen parası neyse verip sertifikaları almayı düşünüyorum!

not: başka bir şey konuşmadık konuşma ayrıntısıyla özetiyle tamamen bu!

Topalog, 1 yıl önce

neyazim
Aday Memur
18 Kasım 2022 15:36

++

Carpe.diem.25, 1 yıl önce
Hocam bilgisayar dersine dair transkript de geçerli oluyor mu bu iki sertifika yerine

neyazim
Aday Memur
18 Kasım 2022 15:37

++

neyazim
Aday Memur
18 Kasım 2022 15:39

+++

hüseyinarga, 1 yıl önce
18 Kasım 2022 15:43

Yani 5002 için de almak gerekiyor o zaman halk eğitimde böyle bir kurs yokmuş bulunduğum yerde sordum özel yerlerden almak gerekecek :/
neyazim, 1 yıl önce

kayseri üniversitesi personel daire başkanlığını aradım!

5001 (bilgisayar işletmenliği) için üniversitede alınan bilgisayar dersleri geçerli mi diye sordum!

hayır dedi! o sadece ösym tarafından yapılan merkezi alımlar için geçerli dedi!

sertifika gerekiyor dedi!

** bu çok önemli açıktan alan diğer kurumlar için de aynısı geçerli olabilir bilmiyorum! ben şahsen parası neyse verip sertifikaları almayı düşünüyorum!

not: başka bir şey konuşmadık konuşma ayrıntısıyla özetiyle tamamen bu!

neyazim
Aday Memur
18 Kasım 2022 15:47

ben şu an gedik üniversitesi sürekli eğitim merkezinden iso27001 bilgi güvenliği sertifikası almaya uğraşıyorum yaklaşık 3 saatlik video kaydı var fiyatı biraz tuzlu geldi (indirim ile 510 tl) videolar sonu test var başarılı olursan 5 iş günü içerisinde e-devlete yükleniyormuş dediklerine göre

işletmenlik için zaten yeni aradım onun da sertifikasını alacağım inşallah

Yani 5002 için de almak gerekiyor o zaman halk eğitimde böyle bir kurs yokmuş bulunduğum yerde sordum özel yerlerden almak gerekecek :/
18 Kasım 2022 15:51

Ben de işletmenlik var onu halk eğitimden aldım diğerine dediğiniz yeri ben de arayım bi
neyazim, 1 yıl önce

ben şu an gedik üniversitesi sürekli eğitim merkezinden iso27001 bilgi güvenliği sertifikası almaya uğraşıyorum yaklaşık 3 saatlik video kaydı var fiyatı biraz tuzlu geldi (indirim ile 510 tl) videolar sonu test var başarılı olursan 5 iş günü içerisinde e-devlete yükleniyormuş dediklerine göre

neyazim
Aday Memur
18 Kasım 2022 15:53

başarılar diliyorum

Ben de işletmenlik var onu halk eğitimden aldım diğerine dediğiniz yeri ben de arayım bi

ozlemonur1
Aday Memur
18 Kasım 2022 15:54

Bende alıcaktım bu sertifikadan ama puanıma gelir mi kararsız kaldım
neyazim, 1 yıl önce

18 Kasım 2022 15:55

Teşekkürler
neyazim, 1 yıl önce

başarılar diliyorum

neyazim
Aday Memur
18 Kasım 2022 15:58

sınav daha yeni oldu atamalar yeni başladı ben de şüpheliyim atanacağımdan ama lazım olur kullanırım yani daha 2 sene geçerli nasıl olsa puanlar

ozlemonur1, 1 yıl önce
Bende alıcaktım bu sertifikadan ama puanıma gelir mi kararsız kaldım

ozlemonur1
Aday Memur
18 Kasım 2022 16:00

O da doğru aslında bilgisayarı çoğu yerde istiyorlar ama hep tekti diğeriyle beraber ilk defa duydum başka kurumlarda belki isteyebilir
neyazim, 1 yıl önce

sınav daha yeni oldu atamalar yeni başladı ben de şüpheliyim atanacağımdan ama lazım olur kullanırım yani daha 2 sene geçerli nasıl olsa puanlar

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi