Editörler : Lanet

aliilker
Aday Memur
26 Ağustos 2011 14:12

en iyi ütü tefal olsun model pek öenmli değil bir erkek olarak tavsiye ederimm

ss_girl
Şube Müdürü
26 Ağustos 2011 14:26

Ben delonghi kazanlı kullanıyorum aıle ıcın alınacaksa tavsıye ederım.Ama tek kısının utusu yapılacaksa gerek yok.

gülsanyu
Aday Memur
26 Ağustos 2011 17:02

tefal fiyatları abartılı ben philips azur kullanıyorum çok iyi

sinifcii
Şube Müdürü
26 Ağustos 2011 17:39

tefal yetkili satıcısı bana philips önerdi bende hanıma ondan aldım :)

çokfarklı
Aday Memur
26 Ağustos 2011 17:43

Tefal aldım, güzeldi, bi ara philips kullanmıştım. daha iyiydi sanki

***güven***
Memur
26 Ağustos 2011 19:23

Kesinlikle PHİLİPS... Philips Azur GC-4870/02 2600 Watt. Hiç zorlanmadan hiç bi kırışıklık kalmıyor...

3nurse5
Aday Memur
26 Ağustos 2011 22:31

philips

26 Ağustos 2011 23:28

Utu konusunda bır yıl evvelıne kadar muzdarıptım.Gıyecegım her kıyafetım utulu olmalı ve kat ızı vs olmamalı bu konuda cok takıntılıyımdır:)utu dedıgın hafıf olmalı bılegı yormayacak :)suyuda erken bıtmeyecek ve mumkunse cesme suyu kullanılabılecek,fıyatıda makul olacak cok sey ıstemıyorum ve boyle bır utude var bızım kullandıgımız utu phılıps azur ıconıc kesınıkle sıddetle tavsıye edıyorum,sımdıyekadar 10 farkklı utu markası ıle utu yapmısımdır ve bu markalar utuden nefret etmeme yardımcı oldular TEFAL de dahıl.Hem pahalı hem agır ve en kotusude verdıgınız paranınkarsılıgında bır hızmet yok:) kırıskları falanda acmıyor defalarca utulemenız gerekıyor,uc farklı modelını kullandık tefalın ama kesınıkle bır daha alırmıyım hedıye dahıl kabul etmem :(

phılıp phılıps phılıps kesınkle memnun kalacaksınız su anda 200 tl de ındırımde olanlar var hepsıburada da hemen alın derım,utuden keyıf alacaksınız beylerde artıkkendı utulerınıyapmaya baslayacaklar ve 1 saatte yaptıgınız utunuzu artık 30 dk yapacaksınız en azından benım ıcın oyle artık yarıyarıya zaman tasarrufu:)Benım gıbı sızde utu yapmayı sevmeye baslayacaksınız ıddea edıyorum:)

masaldandusencocuk
Aday Memur
26 Ağustos 2011 23:56

Detaylı bir web araştırmasının ardından özellikle bayan kullanıcıların Tefal yerine Philipsi tercih ettiği kanısına varıp Philipsin buhar kazanlı olmayan modelleri arasından Türkiye'de satılan en üst modelini almıştım anneme. Ütüde Philips...

Dadaylı
Memur
27 Ağustos 2011 01:09

Ütü denince 2 marka var zaten: ya tefal ya philips.2sini de alsanız pişman olmazsınız. kalabalık değilseniz kazanlı ütüye gerek yok ama mükemmel ütülüyor orası ayrı mevzu... bence dikkat edileceği nokta 2400 en az wat olmalı ve buhar gücü yüksel olmalı şu an 200mg kadar buhar veren ütüler var...Biraz paraya kıyıp tefal 500 ya da philips azur serisi alınabilir...

kemancı1983
Aday Memur
27 Ağustos 2011 12:55

tartışmasız 2700 watt rowenta ama dikkat MADE İN GERMANY olmalı

overdozz
Aday Memur
27 Ağustos 2011 14:53

kesinlikle philips. tefal ve diğer markalara fazla para vermeye gerek yok

vulpeccula
Şef
27 Ağustos 2011 15:47

PHİHİPLS AZURRRRR EN İYİSİ

goldmaster
Aday Memur
27 Ağustos 2011 19:28

Ütünün en kalitelisi zannımca (tecrübeyle sabittir) BRAUN ve TEFALDİR. philips, ve rowenta'da alınabilir illahide tefal diyenlere;

Tefal ütülerin tabanları kaplamadır düşürdüğünüzde yada ütünün altını yaktığınızda, yapıştırdığınızda üzerindeki ütü tabanı üzerindeki kaplama emaye hasar görecektir. Yani kullanımda biraz hassasiyet ister ancak ütü yaparkende feci bir konfor sunar, sürüş keyfi iyidir yani. hangisini tercih ederdim derseniz tercihimi braun yada tefalden yana kullanırdım. Sonuçta her ikiside madein germany olup, sağlam malzemelerdir. Yazı tura atar hangisi hasaplıysa, ucuz ise onu alırdım.

sevda gül
Memur
27 Ağustos 2011 21:16

ütüde philips en iyisi. çünkü ben gidip 200 tl ye tefal aldım. arkadaşımın eski model philipsinden daha iyi olur elbetteki dedim ama onunki pantolonları tam anlamıyla jilet gibi yaparken benimki o kadar iyi yapmıyordu.

marastube
Şef
27 Ağustos 2011 22:28

kesinlikle lider derim :D

iren17
Başbakan Müsteşarı
27 Ağustos 2011 22:41

bende tefal kullanıyorum.

yoktay
Aday Memur
27 Ağustos 2011 23:02

Tefal Program 8 Power Jeans 400 Ütü, bunu kullan pişman olmazsın 4 sene oldu tık yok...

sorensen
Şube Müdürü
27 Ağustos 2011 23:44

kesinlikle philips şu anda en iyi ütüleri yapıyo.tefal 3-5sene önce en iyisiydi ama philips geçti tefali.

hacar
Aday Memur
28 Ağustos 2011 02:32

5 yıldır kullanıyoruz.Sorunsuz bir ütü öyle su damlatması falan da yok.Moulinex 1800 wat ocealys 160

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi