Editörler : "eskiyara"Pangaea

Yasaklı
19 Ekim 2020 08:56

Seminerler , yüz yüze eğitim süreci ve corona

Bu sürecin başında egitimcilerimizde hepimiz corona olacağız, bir çok eğitimci ölecek .. sağlık sistemi tıkanacak .. çok yanlış kararlar alınıyor gibi bir algı vardı

Geldiğimiz noktada kademeli olarak öğrenciler okullara gitmeye başladı

Korkularımızın yersiz olduğunu anladık diyormusunuz

jajacoelho
Genel Müdür
19 Ekim 2020 09:20

hayır demiyoruz çünkü vakalar açıklanmıyor..açılan sınıflar açılmayanlara daha iyi durumda gibi absürt bir açıklama yapılıyor..yani tüm okullarda vaka sayıları patlasa bile kurumlar gizleyeceği medya araştırmayacağı için aa bakın hiç vaka yok iyi ki açmışız değil mi algısı yapılacak

Sakaryagediz
Yasaklı
19 Ekim 2020 10:04

Okulunuzda kaç öğrencide vaka çıktı

jajacoelho, 3 yıl önce

hayır demiyoruz çünkü vakalar açıklanmıyor..açılan sınıflar açılmayanlara daha iyi durumda gibi absürt bir açıklama yapılıyor..yani tüm okullarda vaka sayıları patlasa bile kurumlar gizleyeceği medya araştırmayacağı için aa bakın hiç vaka yok iyi ki açmışız değil mi algısı yapılacak

narniaxx
Kapalı
19 Ekim 2020 10:38

Memurlar net lütfen bu kişiyi engelleyin. Şakaya fıratın diğer hesabı bu hesap. Görmek istemiyoruz artık bu trolleri yeter!

Öğretmen arkadaşlarım lütfen ciddiye alıp da cevap yazmayın kendisine. Bu soruları iyi niyetle yazmıyor.

fcu81
Memur
19 Ekim 2020 10:44

Ben salgın denetim ekibindeyim. Her gün en az 4-5 tane sınıfında vaka çıktığı için izolasyona alınmış öğrenciyi denetime gidiyorum. Bu söylediğim rakamlar Türkiyenin en küçük illerinden birinin en küçük mahallesindeki rakamlardır. Gerisini siz düşünün. Yeterli olmuştur sanırım ki bir daha böyle gereksiz başlıklar açmazsınız. Arkadaşların dediği gibi sizin gibilere cevap yazmamak lazım amacınız belli çünkü.

Sakaryagediz
Yasaklı
19 Ekim 2020 10:53

Ya sizle konusulmayacakmi

Konumu begendirecegim

Hakaretmi ediyorum .. küfürmü

Hoşuna gitmeyen yazmaz olur biter

Koca koca adamlar çocuk gibi hareket ediyorsunuz

Ben ciddi konular açıyorum farkindaysaniz

Provake etmeyin

narniaxx, 3 yıl önce

Memurlar net lütfen bu kişiyi engelleyin. Şakaya fıratın diğer hesabı bu hesap. Görmek istemiyoruz artık bu trolleri yeter!

Öğretmen arkadaşlarım lütfen ciddiye alıp da cevap yazmayın kendisine. Bu soruları iyi niyetle yazmıyor.

Sakaryagediz
Yasaklı
19 Ekim 2020 10:57

Her gün 4 5 vaka çıkan sınıf olsa

Zaten açık olan sınıf sayısı kaç

Ilinizdeki kii küçük bir il dediniz .. açık sınıfların yarısı 10 günde kapanırdı

Öylemi durum

Bence abartıyorsunuz

fcu81, 3 yıl önce

Ben salgın denetim ekibindeyim. Her gün en az 4-5 tane sınıfında vaka çıktığı için izolasyona alınmış öğrenciyi denetime gidiyorum. Bu söylediğim rakamlar Türkiyenin en küçük illerinden birinin en küçük mahallesindeki rakamlardır. Gerisini siz düşünün. Yeterli olmuştur sanırım ki bir daha böyle gereksiz başlıklar açmazsınız. Arkadaşların dediği gibi sizin gibilere cevap yazmamak lazım amacınız belli çünkü.

fcu81
Memur
19 Ekim 2020 11:07

Anlayışında bir problem olduğu kesin arkadaşın. O yüzden cevap vermeye değer görmüyorum artık. Hayatta başarılar dilerim. İyi günler.

hugo.almeida
Kapalı
19 Ekim 2020 11:27

Bence şekerli vanilin yerine vanilya şurubu daha aromatik oluyor. Böylece hem abartıp hem de kabartabiliriz. Tabi kabartma tozunu da uygun kullanmak gerekiyor.

Sakaryagediz, 3 yıl önce

Her gün 4 5 vaka çıkan sınıf olsa

Zaten açık olan sınıf sayısı kaç

Ilinizdeki kii küçük bir il dediniz .. açık sınıfların yarısı 10 günde kapanırdı

Öylemi durum

Bence abartıyorsunuz

Sakaryagediz
Yasaklı
19 Ekim 2020 12:06

Yüz yüze eğitimden önce türkiye geneli vaka sayısı kaçtı

Simdilerde kaç .

Kaç öğretmen korona kaynaklı enfekte oldu ve hayatını kaybetti.

7 ayda 40 binin üzerinde sağlık personeli covid oldu

Ölen personel sayısı 107

fcu81, 3 yıl önce

Anlayışında bir problem olduğu kesin arkadaşın. O yüzden cevap vermeye değer görmüyorum artık. Hayatta başarılar dilerim. İyi günler.

19 Ekim 2020 13:45

.

Üşenmedim oturdum ilk olarak Fransa'nın vaka sayısını ortaya çıkardım. Geçtiğimiz Cuma 2. defa PİK yaparak 32 bin küsura ulaşmıştır. Dün 29 binlerde idi. Ölüm sayısı 88 dir.

Ülkemizde ölüm sayısı ise 72 Şimdi basit bir hesapla buna göre:

88 kayıpla 32 bin vaka yaşanıyorsa, 72 kayıpla x vaka ? yaşanır'ın cevabı 23 BİN VAKADIR.

(bu arada yapılan test sayıları önemli ise de orantıyı etkileyecek bazda değil.)

Yine aynı Fransa gidişat için acilen izolasyon tedbirlerini devreye koyarak, işyerleri ve eğlence merkezlerini önemli ölçüde kapattı.

Saat 21:00 ila 06:00 arasında sokağa çıkma yasağını yeniden ilan etti...

Peki bizde durum nedir ? TAM BİR İNFİAL HAKİM

Yalnız DSÖ değil tüm millet vaka kaydının kaç olduğunu soruyor devlete ??? Hani cevap peki !

Avrupa ve AB ülkelerinde kademeli mesai ile beraber açılan okullar yeniden Uzaktan Eğitime girdi

Bizde ise 2/3 hafta ile yeniden diğer kademelerin açılmasının altını ısıtmaya başladılar

Üstelik her gün 70 küsur insanımız can verirken ve vaka kayıtları milletten kaçırılırken

Yeterli mi

Sakaryagediz, 3 yıl önce

Yüz yüze eğitimden önce türkiye geneli vaka sayısı kaçtı

Simdilerde kaç .

Kaç öğretmen korona kaynaklı enfekte oldu ve hayatını kaybetti.

7 ayda 40 binin üzerinde sağlık personeli covid oldu

Ölen personel sayısı 107

ServetiFünun
Aday Memur
19 Ekim 2020 15:49

Hcm böylrleri için ne dsenz boş. Şu açıklmayı yaparak prmaklarınızı dahi yormayn ltfn. Dkkat edrseniz bn de pek yormadm.

fcu81, 3 yıl önce

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi