Editörler : supporters.
10 Temmuz 2019 13:42

Ankara KPSS A Grubu kurs önerisi
arkadaşlar merhaba 2020 KPSS - A grubu için hazırlanmak istiyorum da . araştırdığım kurslar (4t akademi , data akademi , monopol , başkent kariyer , yükseliş kariyer , murat yayınları , benim hocam ) bu kurslar hakkında görüşlerinizi alabilir miyim. giden arkadaşlar yada tavsiyet edenler varsa yorum yaparsa sevinirim

ersan1990
Aday Memur
10 Temmuz 2019 15:52

Arkadaşlar tabi öncelikle alandan hazırlanmak zorlu bir süreç ben bu konuda epey tecrübe sahibi oldum. dersane isimlerinden ziyade hoca kadrosu çok önemli zaten hocalar 2-3 farklı kursta derse giriyorlar. Alan dersanesi olayına da kanmayın kültür yetenek kadrosuna kesinlikle bakmalısınız sınavda başarılı olmak için. bu saydığınız yerler alanda 1-2 hocası iyi diğer kısmı ciddiye çok almayan zamanında isim yapmış kurumlar. makro iktisatta samet hoca mikro da murat bilem anayasa da kerem tekeş medeni hukukta tevfik hoca bunlar aklıma gelenler kültür yetenek kısmında da abdullah köybaşı özgür kangallı nerdeyse oraya gitmekte fayda var bende araştırma halindeyim bu hocaların çoğu odak akademide derse giriyorlarmış konuşcam gelişmeleri bildiririm

hayri89
Aday Memur
10 Temmuz 2019 15:57

Alanda bi sürü dersane ile görüştüm. gidip konuşunca hepsi aynı şeyleri söyleyip vaadediyo zaten. Data ankaradaki en lakayit dersane olabilir sürekli herkes kantinde yüksek sesle müzik langırt saçma sapan bi ortam zaten tüm hocaları kaptırmışlar başka yerlere. Hoca araştırmak lazım burda sizi taşıyacak olan onlar çok ciddi araştırma yapmadan yazılmak saçma sonuçta 1 yılını gömüyorsun para koyuyorsun. herkese şimdiden kolay gelsin...

musaisk
Aday Memur
10 Temmuz 2019 18:41

kardeşim işte araştırdım , 4t akademinin kitapları çok net ediliyor ve Ankara'daki kadrosu hep kitap yazan hocalar , ben Ankara dışında okuduğum için hocalar konusunda pek bilgim yok biraz daha yardımcı olursanız sevinirim
hayri89, 5 yıl önce

Alanda bi sürü dersane ile görüştüm. gidip konuşunca hepsi aynı şeyleri söyleyip vaadediyo zaten. Data ankaradaki en lakayit dersane olabilir sürekli herkes kantinde yüksek sesle müzik langırt saçma sapan bi ortam zaten tüm hocaları kaptırmışlar başka yerlere. Hoca araştırmak lazım burda sizi taşıyacak olan onlar çok ciddi araştırma yapmadan yazılmak saçma sonuçta 1 yılını gömüyorsun para koyuyorsun. herkese şimdiden kolay gelsin...

ozyvenue
Aday Memur
12 Temmuz 2019 12:01

bende arastırdım ama bence önemli olan kadrosu yayın olarak zaten kök çarsısında bütün kitapları satıyorlar. kadroya bakmalıyız ben musa çiçekten aldım iktisadı çokda memnun kaldım. ve ankarada sadece isemde giriyor. ankara piyasasında bir hoca bi çok yerde bildiğim kadarıyla o hocalar sadece tek bi yerdeler. maliyede anıl ulas girgin, muhasebede türkan hoca, hukukda oğuz,ismail hoca var tavsiye ederim

wolkk
Aday Memur
14 Temmuz 2019 11:50

merhaba arkadaşlar. tecrübelerimi kpss ye yeni başlayacak olanlara aktarmak isterim. ben 4t de hazırlandım ve p48 den 92 puan aldım. yayın anlamında 4t den başka bir kaynağa ihtiyaç duymadım diyebilirim. hocalarımız zaten hepsi çok iyi ve çok ilgililerdi. sınıfımdan sayıştayı birincilikle kazanan ve kpss de birincilik derecesi yapan arkadaşlarım oldu. hem sınava hazırlanırken hem sınav sonrası kurum sınavlarına hazırlanırken yardımcı oldular.. genel anlamda memnun kaldık, araştırıp kendiniz için en doğru kararı vereceksinizdir. şimdiden başarılar dilerim.süreçle ilgili başka sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.

canmrve
Aday Memur
16 Temmuz 2019 11:32

arkadaşlar merhaba ben kpss için birçok kurs gezdim ve aklıma yatan YAKLAŞIM KARİYER oldu. çünkü gerek kadrosu gerek konumu ile diğerlerinden çok daha iyiydi. kpss kurslarının geneli kafalerle iç içe ve bu kafelerde belli saatlerden sonra canlı müzik oluyor bu da dikkat dağınıklığına sebep olacağı için büyük bir dezavantaj. diğer kurslardan ayıran en önemli özelliği ise sınıf sayılarının azlığı ve fiyat konusunda en uygunu Yaklaşım Kariyer.

ömerala
Aday Memur
16 Temmuz 2019 11:54

abi gözünü seveyim yapmayın yaklaşıma gittim ben hiç bir söylenen hoca derse gelmediği gibi gelen iyi hocalarda dönem ortasında ayrıldı :) sürekli bi kavga gürültü kaç kez hoca değiştirdik hatırlamıyorum. nereye gidersin bilemem de gitmeyeceğin en net yer diyebilirim

canmrve, 5 yıl önce

arkadaşlar merhaba ben kpss için birçok kurs gezdim ve aklıma yatan YAKLAŞIM KARİYER oldu. çünkü gerek kadrosu gerek konumu ile diğerlerinden çok daha iyiydi. kpss kurslarının geneli kafalerle iç içe ve bu kafelerde belli saatlerden sonra canlı müzik oluyor bu da dikkat dağınıklığına sebep olacağı için büyük bir dezavantaj. diğer kurslardan ayıran en önemli özelliği ise sınıf sayılarının azlığı ve fiyat konusunda en uygunu Yaklaşım Kariyer.

16 Temmuz 2019 13:19

ömerala gelmediğin kurumu reklam olsun diye karalama

edebiyatci993
Aday Memur
16 Temmuz 2019 16:52

iyi hocalar ayrıldı bizim zamanımızda da sayısal sözel mantık dersleri başladı sonra hoca değişti vs biz arada kaldık ha böyle şeyler oluyor ama öğrenciye yansıması hoş değildi kusura bakmayın

yaklaşımkpss, 5 yıl önce

ömerala gelmediğin kurumu reklam olsun diye karalama

furkan yılma.
Aday Memur
20 Temmuz 2019 09:35

bahsettiğin alan hocaları makro akademide derse giriyor, özgür hoca da 4t'de hakimlik anlatıyor,kpss girmiyor ki, zaten girse de sınava kadar hiçbir konuyu bitiremiyor, çağdaş anlatmıyor, Abdullah da dersleri sınava kadar bitiremiyor kaldıki o da kpss giriyor, alt-tyt hocası acaba kpss dersleri de mi anlatacak! ayt-yty'yi yetiştiremiyor ki, umarım kpss'yi yetiştirebilir...

ersan1990, 5 yıl önce

Arkadaşlar tabi öncelikle alandan hazırlanmak zorlu bir süreç ben bu konuda epey tecrübe sahibi oldum. dersane isimlerinden ziyade hoca kadrosu çok önemli zaten hocalar 2-3 farklı kursta derse giriyorlar. Alan dersanesi olayına da kanmayın kültür yetenek kadrosuna kesinlikle bakmalısınız sınavda başarılı olmak için. bu saydığınız yerler alanda 1-2 hocası iyi diğer kısmı ciddiye çok almayan zamanında isim yapmış kurumlar. makro iktisatta samet hoca mikro da murat bilem anayasa da kerem tekeş medeni hukukta tevfik hoca bunlar aklıma gelenler kültür yetenek kısmında da abdullah köybaşı özgür kangallı nerdeyse oraya gitmekte fayda var bende araştırma halindeyim bu hocaların çoğu odak akademide derse giriyorlarmış konuşcam gelişmeleri bildiririm

vay dünya
Aday Memur
20 Temmuz 2019 23:49

Arkadaşlar dershanelerin öğretmen kadrolarına bakın liste yapıp onları araştırın derim hocalar değişebiliyor. Kitaplarını iyice gözden geçirin ki size ekstra maliyet yaratmasın. Ben Dosya Akademiye gittim gerçekten memnun kaldım. Hocaları değişmiş duyduğum kadarıyla bir gidin bakın derim. Maliye hocamız Mehmet Zakir ERİN , özel hukuk Mustafa DİNÇDEMİR, kamu hukuku Mustafa ARIKAN, İktisat Musa CEYLAN, Muhasebe Sinan ÖZTÜRK' tü. Bu hocalar birbirinden kıymetli, alanlarında uzman hocalar. Aldıkları paranın hakkını sonuna kadar veren hocalar. Aman bilinmedik dershanelere paranızı kaptırmayın.İnanın Benim Hocam, İsem, Hukuk Öğretirin videoları o antin kuntin dershanelerle kıyaslanmayacak kadar iyi. İnşAllah iyi bir dershaneye kaydolursunuz ve emeklerinizin karşılığını alırsınız. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

odak akademi
Aday Memur
21 Temmuz 2019 10:48

Merhaba Furkan. Ben Özgür Hoca. KPSS'deki öğrenci arkadaşlarımızın uyarısı ile bu yazından haberdar oldum ve tereddütlerini gidermek istedim. Ben 2003 yılından itibaren Karacan, Meridyen, Yaklaşım, Garanti, Sınav, Final, Themis, Monopol, Başkent Kariyer, 4T, Data gibi dersanelerde öğretmenlik yaptım. bunların tamamında KPSS, Kaymakamlık, Adli ve İdari yargı hakimliği derslerine girdim. 4T Akademide geometri, sözel ve sayısal mantık dersleri ile Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi dersi ayrıca programlanmıştı. Bundan dolayı sadece 4T'de Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Dersini anlatamadım. Mustafa hocamız anlattı.

Gerek benim gerekse Abdullah hocanın dersleri belirtilen zamandan daha geç bitirdiğimiz doğrudur. Bununla da gurur duyarız. Piyasada 50-60 saatte bitirilen tarih dersini 80-85 saatte; 70-80 saatte bitirilen matematik dersini 100-120 saatte anlatmak bizim onurumuzdur. Çünkü biz fazladan anlattığımız dersleri ücretsiz ve öğrenci menfaatine yaparız.

Bizi tanımadığını düşünüyor ve eleştirilerini dikkate alacağımızı söylemek istiyorum.

furkan yılma., 5 yıl önce

bahsettiğin alan hocaları makro akademide derse giriyor, özgür hoca da 4t'de hakimlik anlatıyor,kpss girmiyor ki, zaten girse de sınava kadar hiçbir konuyu bitiremiyor, çağdaş anlatmıyor, Abdullah da dersleri sınava kadar bitiremiyor kaldıki o da kpss giriyor, alt-tyt hocası acaba kpss dersleri de mi anlatacak! ayt-yty'yi yetiştiremiyor ki, umarım kpss'yi yetiştirebilir...

cerenboz
Aday Memur
21 Temmuz 2019 11:11

özgür hocam ben 2016 dan öğrencinizim. sizin nasıl ders anlattığınızı çok iyi biliyorum sınava kadar hiç yanımızdan ayrılmadınız tatil dinlemeyip sürekli ek ders yaptınız. sizi tanıyan bi öğrenci bunları yazmaz zaten arkadaşı ciddiye bile almadım. sizle abdullah hoca sayesinde öğrendim ben tarih matematiği emeğinizin için bir daha teşekkürler

furkan yılma.
Aday Memur
21 Temmuz 2019 12:59

sevgili özgür bey, sizin 2015-2016 döneminden yaklaşım'dan öğrencinizdim, evet dersi uzattınızve yetişmedi, dersimizin bir bölümünü çağdaş kısmını derya hoca anlattı ve öyle bitti, Abdullah beyden de aynı dönem ders aldım, sözel gruptan 4 konuyu hiç anlatmadı, son üç konuyu da zaman yetmediği için 3 grup birleşip 60 kişi halinde aldık yine de yetişmedi...marifet çok konu anlatma da değil bence, kayıtta bizlere anlatılan sürelerde dersi bitirmede, sizlerden dolayı sınavdanbir gün önce bile ders çalışmak zorunda kaldık...

odak akademi, 5 yıl önce

Merhaba Furkan. Ben Özgür Hoca. KPSS'deki öğrenci arkadaşlarımızın uyarısı ile bu yazından haberdar oldum ve tereddütlerini gidermek istedim. Ben 2003 yılından itibaren Karacan, Meridyen, Yaklaşım, Garanti, Sınav, Final, Themis, Monopol, Başkent Kariyer, 4T, Data gibi dersanelerde öğretmenlik yaptım. bunların tamamında KPSS, Kaymakamlık, Adli ve İdari yargı hakimliği derslerine girdim. 4T Akademide geometri, sözel ve sayısal mantık dersleri ile Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi dersi ayrıca programlanmıştı. Bundan dolayı sadece 4T'de Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Dersini anlatamadım. Mustafa hocamız anlattı.

Gerek benim gerekse Abdullah hocanın dersleri belirtilen zamandan daha geç bitirdiğimiz doğrudur. Bununla da gurur duyarız. Piyasada 50-60 saatte bitirilen tarih dersini 80-85 saatte; 70-80 saatte bitirilen matematik dersini 100-120 saatte anlatmak bizim onurumuzdur. Çünkü biz fazladan anlattığımız dersleri ücretsiz ve öğrenci menfaatine yaparız.

Bizi tanımadığını düşünüyor ve eleştirilerini dikkate alacağımızı söylemek istiyorum.

cansel95
Aday Memur
21 Temmuz 2019 15:44

sizin öğrenci olmadığınız çok açık insanları karalama yeri değil burası. bi yerde de reklam yapmaya çalışmayın sorulan şeye cevap verip konu dışına çıkmayalım. editör yok mu ya burda?

furkan yılma., 5 yıl önce

sevgili özgür bey, sizin 2015-2016 döneminden yaklaşım'dan öğrencinizdim, evet dersi uzattınızve yetişmedi, dersimizin bir bölümünü çağdaş kısmını derya hoca anlattı ve öyle bitti, Abdullah beyden de aynı dönem ders aldım, sözel gruptan 4 konuyu hiç anlatmadı, son üç konuyu da zaman yetmediği için 3 grup birleşip 60 kişi halinde aldık yine de yetişmedi...marifet çok konu anlatma da değil bence, kayıtta bizlere anlatılan sürelerde dersi bitirmede, sizlerden dolayı sınavdanbir gün önce bile ders çalışmak zorunda kaldık...

Hakyol10
Aday Memur
22 Temmuz 2019 01:24

Kardeşim youtube gibi bi mecra varken ahır gibi sınıflarda zaten anlayamayacağınız derslere girip kendinizi bunaltmayın. En iyi dershane youtube anlamadın mı 50 kere geri al hiç bıkmadan anlatıyor...
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi