Editörler : swat3410
«626364656667686970717273»

Kerem 63
Aday Memur
07 Ekim 2019 08:29

Bu avukat ne kadar istiyor bilginiz varmı.davaları kazanıyormu

Adcet, 5 yıl önce
Adam dört dörtlük bir adam. hiç şüphelenme. Bizim konuya hakim birisi.

aslan leon
Daire Başkanı
07 Ekim 2019 10:34

Ceza davası için 5 bin tl gibi bişey istemişti parayı da peşin almıyorum dedi ama ilk duruşmaya gelemeyebilirim deyince ben vazgeçmiştim sonuçta ilk duruşmada beraat ettim. Davaları kazanıyor mu derken her dosya farklı düştüğün hakim önemli avukatlık pek bişey yok anlayacağın ama yine de avukat tutmak gerekir

Kerem 63, 5 yıl önce

Bu avukat ne kadar istiyor bilginiz varmı.davaları kazanıyormu

Bahadır46
Genel Müdür
07 Ekim 2019 10:49

Benim mahkeme Ankara 25. İdare mahkemesiymiş. Dilekçeyi 19 eylülde vermiştim. 25 eylülde dilekçem kabul edilmiş. 4 ekimde ise 1. Savunma için bakanlığa tebligat gitmiş. Orda adli yardım talebi evet yazıyor. Şimdi adli yardım talebim kabul edilmiş oluyor değil mi.

Bahadır46
Genel Müdür
07 Ekim 2019 10:53

Birde orda bir çok dilekçe örneği gördüm. Mesela cevap dilekçesi gibi. İnternet üzerinden de gönderebiliyormuyuz acaba.

enter82
Aday Memur
07 Ekim 2019 14:44

Merhaba arkadaslar 701 khk yım komisyondan red aldim 30 gun evvel ama halen elime ulasmadi ikametgahimin bagli oldugu emniyet mudurlugunu aradim bizde yok dediler soru su ohal komisyonuna basvururken vermis oldugumuz adreseme geliyor yoksa ikametkah adresimizemi geliyor bu knu hakkinda bilgisi olan cevap verirse sevinirim

Bahadır46
Genel Müdür
07 Ekim 2019 15:02

En son çalıştığın ilin emniyetini ara. Komisyon tebligatı oraya gönderiyor.

enter82, 5 yıl önce

Merhaba arkadaslar 701 khk yım komisyondan red aldim 30 gun evvel ama halen elime ulasmadi ikametgahimin bagli oldugu emniyet mudurlugunu aradim bizde yok dediler soru su ohal komisyonuna basvururken vermis oldugumuz adreseme geliyor yoksa ikametkah adresimizemi geliyor bu knu hakkinda bilgisi olan cevap verirse sevinirim

maksoy3333
Aday Memur
07 Ekim 2019 21:53

Selamlar beyler...idareden cevap geldi bana...herkese yazdiklari matbu seyleri kopyala yapistir göndermisler...bende sadece EA fisleme var...sizden ricam cevaba cevap polis dilekcesi varmi elinizde ona bakip kendime uyarlicam...

07 Ekim 2019 22:08

devrem buju uyaptan mi goruyorsun. benimkide 25. idare mahkemesi 6 eylulde dilekce vermistim 24 eylulde sisteme dusmustu dahada bir gelisme yok
Bahadır46, 5 yıl önce

Benim mahkeme Ankara 25. İdare mahkemesiymiş. Dilekçeyi 19 eylülde vermiştim. 25 eylülde dilekçem kabul edilmiş. 4 ekimde ise 1. Savunma için bakanlığa tebligat gitmiş. Orda adli yardım talebi evet yazıyor. Şimdi adli yardım talebim kabul edilmiş oluyor değil mi.

Bahadır46
Genel Müdür
07 Ekim 2019 22:45

Vatandaş uyap tan baktım. Dosya görün tüleden.

Korkusuzadalet, 5 yıl önce
devrem buju uyaptan mi goruyorsun. benimkide 25. idare mahkemesi 6 eylulde dilekce vermistim 24 eylulde sisteme dusmustu dahada bir gelisme yok
07 Ekim 2019 23:31

ozelden mesaj atabilirmisin
Bahadır46, 5 yıl önce

Vatandaş uyap tan baktım. Dosya görün tüleden.

Bahadır46
Genel Müdür
07 Ekim 2019 23:50

ANKARA *****. İDARE MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINA

"Gönderilmek Üzere"

***** İDARE MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINA

ESAS : *****

DAVACI : *****

ADRES : *****

DAVALI : ***** BAKANLIĞI/ANKARA

SAVUNMA DİLEKÇESİNİN

TEBLİĞ TARİHİ : *****

KONU : Ben ***** Bakanlığı bünyesinde, ***** ünvanıyla görev yaptığım sırada, *****sayılı olağanüstü hal KHK'sı ile kamu görevinden çıkarılmama ilişkin açtığım davada davalı idare tarafından verilen savunma dilekçesine cevabımdır.

AÇIKLAMALAR

SONUÇ VE İSTEM :

Yukarıda arz ve izah olunan nedenlerle;

Hakkımdaki OHAL Komisyonunun XX.XX.2018 tarihli ve 2018/XXX sayılı kararının iptaline, yargılama giderlerinin davalı idareye yükletilmesine karar verilmesini saygılarımla arz ederim.

DAVACI

Eki:

maksoy3333, 5 yıl önce

Selamlar beyler...idareden cevap geldi bana...herkese yazdiklari matbu seyleri kopyala yapistir göndermisler...bende sadece EA fisleme var...sizden ricam cevaba cevap polis dilekcesi varmi elinizde ona bakip kendime uyarlicam...

enter82
Aday Memur
08 Ekim 2019 16:13

Arkadaslar 701 khk la ihrac oldum bugun itibariyla komusyonun karari elime ulaşti red sebebini sizinle paylasmak istedim sark icin diyarbakirdayken orda yeni acilan gülzar adli lokantada ramazanda iftarda 3_4 yemek yeyip hesap odedigim icin bu orgute iltisakli oldugundan dolayo odene yapmisim birinci sebep bu ikincidi garson denen kisiden ele gecen cd cartta ea kodlu olmak arti istanbul kadrosunda aciga alindigim icin 2017 hakkimizda acilan gizli sorusturma oldugu icin bunlardan baska hic birsey yok nasil bir delin oluyorki hayatimizi karartiyorlar ya bir lokantada yemek yemek nasil suc ben lokantanin saybini bile bilmem diyarbakirli olan veya calisan bilir ramazandan guzel bir yerde yemek istersen fazla bir yok arti ben bekar oldugumda ramazanda calismadigin hergun disarda yiyordum yani allaha havele ediyorum

se2424
Genel Müdür
08 Ekim 2019 17:32

Tam haberlik bunu memurlar nete veya muhalif partilere belirtsen yada gazetecilere insaf adam lokantadan yemek yedi diye kriter mi olur yemin ediyorum alay ediyorlar artık
enter82, 5 yıl önce

Arkadaslar 701 khk la ihrac oldum bugun itibariyla komusyonun karari elime ulaşti red sebebini sizinle paylasmak istedim sark icin diyarbakirdayken orda yeni acilan gülzar adli lokantada ramazanda iftarda 3_4 yemek yeyip hesap odedigim icin bu orgute iltisakli oldugundan dolayo odene yapmisim birinci sebep bu ikincidi garson denen kisiden ele gecen cd cartta ea kodlu olmak arti istanbul kadrosunda aciga alindigim icin 2017 hakkimizda acilan gizli sorusturma oldugu icin bunlardan baska hic birsey yok nasil bir delin oluyorki hayatimizi karartiyorlar ya bir lokantada yemek yemek nasil suc ben lokantanin saybini bile bilmem diyarbakirli olan veya calisan bilir ramazandan guzel bir yerde yemek istersen fazla bir yok arti ben bekar oldugumda ramazanda calismadigin hergun disarda yiyordum yani allaha havele ediyorum

30 eyllül.
Genel Müdür
08 Ekim 2019 18:36

Urfada bir arkadaşda özel hastanede muayene olmuş kredi kartı ile ödeme yapmış o hastanede fetöyle iltisaklıymışda o ödemeyi örgüte yardım saymışlar.
se2424, 5 yıl önce
Tam haberlik bunu memurlar nete veya muhalif partilere belirtsen yada gazetecilere insaf adam lokantadan yemek yedi diye kriter mi olur yemin ediyorum alay ediyorlar artık

30 eyllül.
Genel Müdür
08 Ekim 2019 18:40

O zaman halen aktif görevde olan arkadaş varsa lokantada yemek yemeden önce lokanta sahibinin GBT sine baksın bari.Devre sanada geçmiş olsun asıl ret sebebin ea kod olmuş digerlerini yanına sos yapmışlar.
enter82, 5 yıl önce

Reco54
Şube Müdürü
08 Ekim 2019 19:30

ana kriter fisleme ea yaninda sos olarak resturant kullanilmis. fislemeniz olumlu olsaydi buyuk ihtimal kabul alirdiniz. genelde komisyon kararlar bu şekil cikiyor
enter82, 5 yıl önce

enter82
Aday Memur
08 Ekim 2019 20:34

Ne diyelim hayirlisi yapacak birsey herseyi Allah goruyor biz ne desek bos sadece hakkimizda hayirlisi diyorum

se2424
Genel Müdür
08 Ekim 2019 22:04

Bunların yaptıkları tüy dikmek tamamen
30 eyllül., 5 yıl önce
Urfada bir arkadaşda özel hastanede muayene olmuş kredi kartı ile ödeme yapmış o hastanede fetöyle iltisaklıymışda o ödemeyi örgüte yardım saymışlar.

Bahadır46
Genel Müdür
08 Ekim 2019 23:43

Kanun yapıcılar öyle kanun yapmışlar ki kanun baştan sona muallakta. Mesela tck 220 maddesi bu maddeyle istediği kişileri yargılayıp ceza verebilirler.

30 eyllül., 5 yıl önce

Bahadır46
Genel Müdür
08 Ekim 2019 23:52

Tck 2005 te değişti bide.

Toplam 1875 mesaj
«626364656667686970717273»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi