Editörler : swat3410E.Kayı Han
03 Aralık 2017 22:51

Pomem sonuçlari ne zaman açıklanır

Arkadaşlar bu sonuçlar aciklanacak mi yoksa iptal mi olucak işe giremiyorum bu yüzden aciklansada ne olacağımizi bilsek hic kimseden de bi ses yok herkes sustu

nuglo34
Daire Başkanı
03 Aralık 2017 23:04

Takvim aylar öncesinden belli. Sormak komik.

Bu haftadan itibaren mülakat yeri ve zamanları açıklanacak. Aralık 25 den sonra mülakat sonuçları açıklanacak.

Okul başlangıç 8 ocaktan sonra.

Canı isteyen on kere böyle konu açsın. Bu mesaj burada kalsın.

Can0728
Aday Memur
03 Aralık 2017 23:14

kardeş bırakta senin dedigin gbi olsun cocuk atsa onunkide tutar bu saatten sonra biliyoruz heralde açıklancak bugünlerde şov yapmana gerek yok

nuglo34, 6 yıl önce

Bu haftadan itibaren mülakat yeri ve zamanları açıklanacak. Aralık 25 den sonra mülakat sonuçları açıklanacak.

Megdia54
Şef
04 Aralık 2017 00:28

Ya bu nasıl tahmin kral bizim aklımıza hiç gelmedi bunlar helal olsun valla :DDDDDDDDDDD

nuglo34, 6 yıl önce

L O T U S
Şube Müdürü
04 Aralık 2017 02:38

ayar cekiyolardir

04 Aralık 2017 09:19

dün baslamis glba.20. dönem bitirme donem sonu mulakati.finaller baslick :(

ogrtmn123
Aday Memur
04 Aralık 2017 11:13

Arkadaşlar sadece duyum benimki 11 veya 12 sinde açıklanacak diye , tekrar ediyorum sadece duyum . Komiser yard bi arkadaşım kaynağım

nuglo34
Daire Başkanı
04 Aralık 2017 11:51

11 Kasımda yazdım bu mesajı ben.

Daha o günden bu takvim son girenlere söylendi bizzat. Askerlik şubat son çünkü ocak 8de okul bekliyoruz. Mülakat aralık ortasında olacak diye.

Vaktin varsa bul mesajımı ve tarihine bak.

Can0728, 6 yıl önce

kardeş bırakta senin dedigin gbi olsun cocuk atsa onunkide tutar bu saatten sonra biliyoruz heralde açıklancak bugünlerde şov yapmana gerek yok

ogrtmn123
Aday Memur
04 Aralık 2017 17:08

2 kere paem ve 1 kere pomem e girdim olmadı ,bu da 2. Pomem deneyişim. Hep çok ümitlendim hayal kırıklığı oldu . Benden size kardeş tavsiyesi akşamdan akşama bakın açıklanmış mı mülakat tarihi diye . Çok sallamayın , normal hayatınız nasıl gidiyorsa öyle devam edin , meşkale bulun kendinize. Çok bel bağlayınca çünkü sonunda üzülüyo insan . Allah hakkımızda hayırlısını versin , inşallah hepimiz kazanırız

04 Aralık 2017 21:27

bn ygs ye girmstm pmyo icin.puanim tutmadi.olmadi.kismet pomemeymis demkki.Allah bir kapiyi kapatip bir kapiyi aciyormus demek ki

Coss026
Memur
05 Aralık 2017 20:00

Forumdaki herkes facebooktaki saçma sapan gruba gitti sanırım. Hiç hareket yok buralarda artık.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi