Editörler : E.Kayı Han
09 Mayıs 2020 21:02

Dönüşümlü çalışırken il dışına çıktığım için soruşturma!

arkadaşlar zabit kati̇bi̇yi̇m dönüşümlü çalişiyorum evi̇m i̇l dişinda ancak vi̇rüs sebebi̇yle görev mahalli̇mi̇ terketmemem gereki̇yormuş bu yüzden soruşturma açilcak hakkimda acaba ne olur ceza alirmiyim böyle bi̇r yasağin olduğunu bi̇lmi̇yordum.

Hmyd
Aday Memur
10 Mayıs 2020 03:57

Sana bu konu hakkında tebliğ yapıldı ise ceza verilebilir yapılmadı ise neye göre veriliyor bu bu olay nasıl kim tarafından tespit edildi

tıbbisekreter77
Aday Memur
10 Mayıs 2020 12:42

Tebliğ almadımda , komşuda virüs çıkmış bende bunu söyledim kalemdekilerde riske girmesin diye komisyonda bana 14 gün izin verdi ama verirkende neden izinsiz il dışına çıkmışım diye soruşturma başlatmasını istemiş

Hmyd
Aday Memur
11 Mayıs 2020 00:17

O zaman başlatırlar devlet memurları garnizonu terk eserken amir Bilgi vermek zorunda
tıbbisekreter77, 4 yıl önce
Tebliğ almadımda , komşuda virüs çıkmış bende bunu söyledim kalemdekilerde riske girmesin diye komisyonda bana 14 gün izin verdi ama verirkende neden izinsiz il dışına çıkmışım diye soruşturma başlatmasını istemiş

tıbbisekreter77
Aday Memur
11 Mayıs 2020 02:55

Ama şöyle bir durum var tmm izin almadım ama evim il dışında napayım sokaktamı yatayım

tds6161
Kapalı
28 Mayıs 2020 01:29

Eviniz il dışında ise gidiş gelirlerde kullanabilmeniz için izin kağıdı çıkarmanız gerekiyordu. Bizim de personelimiz arasında kocaelide çalışan fakat istanbuldan gidip gelenler vardı. Onlar için il sağlık müdürlüğün isim listesi gönderdik izin aldık. Amirlerinin haberi olmadan kafana göre hareket edemezsin maalesef.
Ama şöyle bir durum var tmm izin almadım ama evim il dışında napayım sokaktamı yatayım

HeMSFR-HeM2.eL
Yasaklı
28 Mayıs 2020 06:29

karamürsel demi orhangazi demi oturuyorsun :)

HeMSFR-HeM2.eL
Yasaklı
28 Mayıs 2020 06:30

birşey olmaz merak etme soruşturmayı açanlar halt etmişler ceza verirlerse dava aç saçmalamışlar

SungurAkcakoca
Aday Memur
28 Mayıs 2020 09:28

Cumhurbaşkanı kararnamesinde idari izindeki memurun görev yaptığı ile terkedemeyeceği açıkca belirtilmişti. Memur olan birinin benim bu durumdan haberim yoktu deme şansı yok. İl dışında ikamet ettiğinizi amirlerinize bildirmemenizde sizin sorumsuzluğunuz. Alacağınız ceza idarenin insafına kalmış. Bu durumda haksız olan taraf sizsiniz.

customs_officer
Şube Müdürü
28 Mayıs 2020 11:41

Bu adama 1 kese altın verin,50 de sopa atın hikayesi.İl dışında ikamet ettiğinizi beyan etmeliydiniz

Serkan2004
Kapalı
28 Mayıs 2020 19:48

hiç bir şey olmaz, telaş yapma.En fazla ikaz edilirsin

oguzhandroid
Kapalı
29 Mayıs 2020 08:51

görevli olduğun gün işinin basindaysan bir sıkıntı olmaz.

BAHTIKARALI
Aday Memur
29 Mayıs 2020 10:57

Kardeşim bizim burda adam günlerce işe gelmiyorda nerdesin diye soran yok. Üzüldüm açıkçası.

dusukbutcelimemur1
Aday Memur
30 Mayıs 2020 21:56

Burada bir sorun var polis silahını kaybeder birşey yapmazlar, müdüre hakaret edilir birşey yok bunda birşey yapamazlar, dönüşümlü izinde il dışına cikilir saçmalamışlar dye yorum yapanlar var herhalde bu disiplin suçları boşa konuldu. Hep memur haklı hep hep hep nedense suç hep idarenin oluyor. Burada da bir kaç kişi poh pohluyor sen genelgeye bakacaksın bir iş yapmışsam verilen cezaya razi göstereceksin. Devlet senin keyfiyetini mi beklyecek

balarest
Genel Müdür
31 Mayıs 2020 06:22

beyan gerçeğe uygun olmalı. nvi sistemde eviniz belirttiğiniz şekilde ise soruşturma açılır kapanır. diğer türlü uyarı cezası al8rsiniz. sadece pandemi sürecinde il dışı çıkış izne tabii 1 haziran sonrası o da kalkti

colfirtinasi
Kapalı
31 Mayıs 2020 15:24

Peki dönüşümlü çalışırken haftasonu şehir dışına çıkabilecek miyiz? Sonuçta haftasonu iş yok. Yani haftasonu şehir dışı için memurun izin alması gerekir mi?

VATANUĞRUNA
Genel Müdür
31 Mayıs 2020 18:42

Hangi kurum? Hemen geçelim:)
BAHTIKARALI, 4 yıl önce

Kardeşim bizim burda adam günlerce işe gelmiyorda nerdesin diye soran yok. Üzüldüm açıkçası.

conqieror
Şube Müdürü
01 Haziran 2020 12:42

kendin söylüyorsun, komşunda virüs tespit edilmiş diye. O izni sana evden dışarı çıkma diye 14 gün vermişler. yani karantina süresi kadar izinliymişsin. Evden dışarı çıktığını kim nerden öğrendi ? ya da neden evden dışarı çıktın.soruların cevabı net değil.

tıbbisekreter77
Aday Memur
01 Haziran 2020 12:46

Evden dışarı çıkmadım ki burda sorun evden çıkma değil siz yanlış anlamışsınız burda sorun izinsiz il dışına çıkmam ama dediğim gibi evim il dışında ama izin alman gerekiyormuş
conqieror, 4 yıl önce

kendin söylüyorsun, komşunda virüs tespit edilmiş diye. O izni sana evden dışarı çıkma diye 14 gün vermişler. yani karantina süresi kadar izinliymişsin. Evden dışarı çıktığını kim nerden öğrendi ? ya da neden evden dışarı çıktın.soruların cevabı net değil.

conqieror
Şube Müdürü
01 Haziran 2020 16:50

ikametgahın eğer doğruysa sıkıntı yapma, onun çıktısını al kurumuna ver.

Deper
Aday Memur
25 Aralık 2020 19:45

......

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi